Katy Perry, Orlando Bloom
Fot. Getty Images
Z OSTATNIEJ CHWILI

Katy Perry jest w ciąży z Orlando Bloomem! Artystka poinformowała o tym w nietypowy sposób

Jej brzuszek jest już naprawdę duży!

Rafał Kowalski 5 marca 2020 09:29
Katy Perry, Orlando Bloom
Fot. Getty Images

Katy Perry zostanie mamą! Chwilę temu ta radosna informacja obiegła cały świat. 36-letnia piosenkarka ogłosiła tę nowinę za pomocą… swojego najnowszego teledysku, w którym pokazała się z dużym, ciążowym brzuszkiem. Tatą maleństwa jest Orlando Bloom. Aktor i piosenkarka są parą od kilku lat.

Katy Perry o ciąży – teledysk do Never Worn White

Dziś nad ranem polskiego czasu w sieci pojawił się najnowszy teledysk Katy Perry. W klipie do Never Worn White możemy zobaczyć artystkę ubraną jedynie w morze kwiatów – w podobny sposób jedną z ciąż ogłosiła Beyonce. Z kolei w innej, końcowej scenie klipu wokalistka ubrana w długą, lejącą się suknię, dotyka z czułością zaokrąglonego brzuszka - na taki z kolei pomysł wpadła wcześniej Ewa Farna.

Premierze piosenki i teledysku towarzyszył czat z fanami, na którym Amerykanka także sugerowała, że wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą. „Tego lata wydarzy się wiele. Będę nie tylko rodzić dosłownie, ale także w przenośni. Nazwijmy to podwójnym cudem”, powiedziała Katy Perry do wielbicieli na Instagramie. „Powiedzmy, że tego lata będzie dość tłoczno... O Boże, jak się cieszę, że w końcu nie muszę wciągać brzucha ani nosić ze sobą wielkiej torby”, dodała w innym wpisie.

Fani z całego świata gratulują piosenkarce i jej partnerowi. Także i my dołączamy się do wszystkich dobrych słów wysyłanych w stronę zakochanych!

Związek Katy Perry i Orlando Blooma

Piosenkarka i ceniony aktor po raz pierwszy zostali parą 4 lata temu. Niestety już w kolejnym, 2017 roku, Katy Perry i Orlando Bloom zdecydowali, że jednak chcą się rozstać. Oficjalne oświadczenie gwiazd uspokajało, że artyści rozchodzą się w przyjaźni. Czas pokazał jednak zakochanym, że nie mogą bez siebie żyć i już w 2018 roku wrócili do siebie. Relacja rozwinęła się bardzo dynamicznie i w lutym 2019 roku doszło do zaręczyn. Wokalistka podzieliła się niemal od razu zdjęciem pierścionka, a także opowiadała chętnie o tym wyjątkowym momencie.

Orlando Bloom postanowił oświadczyć się ukochanej w Walentynki. Najpierw zaprosił ją do teatru, a później na kolację. Na drugą część wieczoru parę miał zawieźć helikopter. To w nim piosenkarka dostała od ukochanego list, w którym opisał on dokładnie, co do niej czuje. Chwilę później z kieszeni marynarki wyjął pierścionek zaręczynowy. Z kolei po wylądowaniu okazało się, że w Los Angeles na parę czekali wszyscy ich bliscy. „Wylądowaliśmy na dachu i tam była cała moja rodzina, i wszyscy moi przyjaciele, zrobił to tak dobrze!”, ekscytowała się Katy Perry w jednym z telewizyjnych wywiadów.Teraz para oczekuje pierwszego wspólnego dziecka. Warto dodać, że dla aktor ma jednak już syna o imieniu Flynn. To owoc związku poprzedniego związku z Mirandą Kerr.

Czy niedługo Katy Perry i Orlando Bloom wezmą ślub? O tym między słowami wokalistka śpiewa w swojej najnowszej piosence… Czekamy na rozwój zdarzeń. 

Katy Perry w ciąży
Fot. Screen z YouTube

Katy Perry, Orlando Bloom
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!