Maya Hawke Calvin Klein
Fot. Instagram@calvinklein
O tym się mówi

Córka Umy Thurman została gwiazdą najnowszej kampanii Calvina Kleina

Jak w zmysłowej sesji wypadła Maya Hawke?

Marta Cieplak 29 września 2022 13:30
Maya Hawke Calvin Klein
Fot. Instagram@calvinklein

Maya Hawke ma zaledwie 24 lata, a już wyrasta na prawdziwą gwiazdę. A ten rok bez wątpienia będzie należał właśnie do niej! Nie dość, że gra w kultowym serialu Stranger Things, to wystąpiła także w jednej z głównych ról w najnowszym hicie Netflixa Zróbmy zemstę. Ale wisienką na torcie jest jej udział w kampanii Calvins or Nothing Calvina Kleina. Jak sprawdziła się w roli modelki?

ZOBACZ TAKŻE: Kate Moss z córką w najnowszej kampanii Tommy’ego Hilfigera 

Maya Hawke w kampanii bielizny Calvina Kleina

Kampania, jak zawsze, utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce. Na każdej fotografii autorstwa Guy'a Sorrenti młoda gwiazda ma na sobie bieliznę CK – od tych klasycznych, sportowych modeli po bardziej zmysłowe, wykonane  z czarnej siateczki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Calvin Klein (@calvinklein)

Minimalistyczne, a przy tym bardzo seksowne zdjęcia ukazują piękną figurę aktorki. A tę Maya zapewne odziedziczyła po swojej sławnej mamie. Warto też przypomnieć, że Uma Thurman także zajmowała się modelingiem w latach 80. Widzicie podobieństwo?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Calvin Klein (@calvinklein)

Kim jest Maya Hawke?

Maya Hawke jest córką słynnej aktorskiej pary – Umy Thurman i Ethana Hawke. Na ekranie zadebiutowała w filmie Małe kobietki w 2017 roku, ale popularność przyniosła jej rola Robin Buckley w serialu Stranger Things emitowanym na platformie Netflix. Jednak jej talent nie ogranicza się jedynie do grania. Maya Hawke jest także utalentowaną piosenkarką.  Wydała już dwa single – To Love A Boy i Stay Open. I wyrasta powoli na wielką gwiazdę!

Maya ma brata Levona i trzy przyrodnie siostry. Dwie ze strony ojca i jedną ze strony matki.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maya Hawke (@maya_hawke)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Uma Thurman (@umathurman)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.