corka-madonny-podbija-branze-mody-czy-lourdes-leon-bedzie-nowa-topowa-modelka
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Madonny podbija branżę mody. Czy Lourdes Leon będzie nową topową modelką?

Córka piosenkarki zachwyciła w kampanii Adidasa

Paulina Filipowicz 25 września 2020 17:29
corka-madonny-podbija-branze-mody-czy-lourdes-leon-bedzie-nowa-topowa-modelka
Fot. Getty Images

Najstarsza córka Madonny, Lourdes Leon, podbija od kilku lat światowy show-biznes. Media nie bez powodu porównują ją do sławnej mamy. Lubi zwracać na siebie uwagę, szokować, jednak zamiast muzyki wybrała modeling. Z takim nazwiskiem łatwo zrobić wielką karierę. A gdy doda się do tego talent, urodę i nieograniczone możliwości rodziców, mamy gotowy przepis na sukces. Czy Lourdes Leon zostanie nową top modelką?

Córka Madonny podbija branżę mody. Czy Lourdes Leon będzie nową topową modelką?

Media interesowały się życiem niespełna 23-letniej dziś Loli (urodziny obchodzi 14 października) od momentu jej narodzin. Jest owocem krótkiego związku królowej popu z trenerem fitness Carlosem Leonem, z pochodzenia Kubańczykiem. Lourdes przyszła na świat w 1996 roku. Dwa lata później matka po raz pierwszy zdecydowała się pokazać dziecko światu. Zrobiła to w marcu 1998 r. na okładce „Vanity Fair”. Dziewczynka miała wówczas niespełna dwa lata.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👽 #LourdesLeon #LolaLeon #LourdesCiccone #LolaCiccone 👽

Post udostępniony przez 👽 (@lourdesleon.ciccone)

Była to pierwsza okładka Lourdes i z pewnością nie ostatnia. Bliska znajoma Madonny, projektantka Stella McCartney, zaangażowała Lourdes, gdy ta miała zaledwie 19 lat, do promocji swoich perfum Pop. „Chciałam znaleźć osobę, która nie udaje kogoś, kim nie jest. Taka właśnie jest Lola”, mówiła Stella w „Vogue’u”, a amerykański magazyn okrzyknął wówczas Lourdes najbardziej gorącym nazwiskiem show-biznesu ostatnich miesięcy. Od tamtej pory córka królowej pop'u wzięła udział m.in. w kampanii Jean Paul Gaultier oraz Miu Miu.

Kilka dni temu media obiegły zdjęcia z najnowszej kampanii marki Adidas by Stella McCartney, w której Lourdes Leon zaprezentowała najnowszą kolekcję marki na sezon jesień-zima 2020. Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka widać podobieństwo między Madonną w latach 80., a jej najstarszą córką obecnie. Lourdes Leon ma teraz prawie 24 lata i taką sama zdolność, jak jej mama do zwracania na siebie uwagi światowych mediów.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…