Trendy-2020-Ksiezniczka-Charlotte-w-sukience-z-Zara
Fot. Instagram @kensingtonroyal/mat. prasowe
VIVA! SHOPPING

Trendy na wiosnę 2020: Księżniczka Charlotte w stylowej sukience z Zara!

Córka Kate i Williama bierze przykład ze stylowej mamy

Paulina Filipowicz 6 maja 2020 17:29
Trendy-2020-Ksiezniczka-Charlotte-w-sukience-z-Zara
Fot. Instagram @kensingtonroyal/mat. prasowe

Księżniczka Charlotte, córeczka księżnej Kate i księcia Williama, zaledwie kilka dni temu obchodziła piąte urodziny. Z tej wyjątkowej okazji Pałac Kensington opublikował w mediach społecznościowych urocze zdjęcia dziewczynki, która coraz bardziej upodabnia się do swojej pięknej mamy. Nie tylko rysy twarzy małej Charlotte przypominają Kate, ale również jej styl! Dziewczynka na fotografiach pozowała w uroczej sukience w pepitkę, która pochodzi z ofert znanej sieciówki!

Księżniczka Charlotte w sukience w pepitkę z Zara

Mama Charlotte, księżna Kate, słynie ze świetnego gustu do mody. Świat obserwuje jej stylizacje, które zawsze są perfekcyjne, dobrane adekwatnie do okazji, ale też zgodne z panującymi trendami. Kate Middleton ma w swojej szafie zarówno ubrania znanych luksusowych domów mody, jak również zestawy z popularnych sieciówek. Jedną z jej ulubionych jest hiszpańska marka Zara. Księżna wiele razy pojawiała się w ubraniach z metką Zary podczas wypełniania zawodowych obowiązków. Kate wielokrotnie udowodniła, że potrafi ubrać się w królewskich stylu, także w sieciówce. Jak się okazuje, ubranka jej córeczki, także pochodzą z oferty Zara!

księżna Kate zara
Fot. Mat. prasowe

Księżniczka Charlotte niedawno skończyła pięć lat, a dumni rodzice postanowili pochwalić się zdjęciami dziewczynki, podczas wykonywania prac charytatywnych. Pociecha Kate i Williama pomagała swoim rodzicom w roznoszeniu paczek z jedzeniem mieszkańcom Norfolk, którzy ze względu na pandemię koronawirusa musieli pozostać w domowej izolacji. Na fotografiach został udokumentowany strój księżniczki, która mimo młodego wieku, już inspiruje swoimi dziecięcymi stylizacjami. Charlotte pojawiła się w modnej sukience z falbanką w pepitkę. Ten klasyczny model pochodzi z oferty dziecięcej Zara, jednak niestety jest już wyprzedany. Księżniczka miała na sobie również szare legginsy marki Amaia Kids za 12 funtów. Mała Charlotte z pewnością podąża śladami stylowej mamy, która udowadnia, że ubrania w przystępnej cenie mogą świetnie sprawdzić się nawet podczas wykonywania królewskich obowiązków. Wszystko wskazuje na to, że rośnie nowa brytyjska ikona stylu!  

Trendy-2020-Ksiezniczka-Charlotte-w-sukience-z-Zara
Fot. Instagram @kensingtonroyal/mat. prasowe

Trendy-2020-Ksiezniczka-Charlotte-w-sukience-z-Zara
Fot. Instagram @kensingtonroyal/mat. prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.