Najmodniejsze suknie dla druhny w 2020 trendy moda ślubna
Fot. AdobeStock
ZE ŚWIATA MODY

Jak powinny wyglądać modne druhny w 2020 roku?

Poznaj gorące trendy w modzie ślubnej!

Marcin Brzeziński 8 stycznia 2020 16:29
Najmodniejsze suknie dla druhny w 2020 trendy moda ślubna
Fot. AdobeStock

Jak powinny wyglądać modne suknie dla druhny w 2020 roku? Oczywiście tego dnia najważniejsza jest panna młoda! Nikt nie zapomina oczywiście o jej bliskich: matce, babci i siostrach. Ale w centrum uwagi znajdują się też świadkowe czy druhny. I tak jak co sezon zmieniają się trendy w sukniach ślubnych, tak też pojawiają się nowości w kreacjach dla świadkowych i druhen. Dotyczą one krojów, kolorów i materiałów. Poznajmy więc gorące trendy, którymi powinny zainspirować się druhny w 2020 roku.

Suknie dla druhny w 2020. Nowe kroje

Zacznijmy od bardzo odważnej propozycji. Zamiast tradycyjnej sukni kreatorzy mody ślubnej proponują druhnom w 2020 roku… kombinezony. Uszyte ze szlachetnych tkanin są bardzo eleganckie, a przy tym wnoszą powiew nowoczesności. Przejdźmy jednak do trendów mniej radykalnych. Modne druhny mogą w 2020 roku wybrać bardzo stylowe sukienki płaszczowe. Do tej pory taki krój nie był popularny przy takich okazjach, ale projektanci najwyraźniej postanowili to w tym roku zmienić. Lansowane są też dekolty z wstążką wokół szyi i co za tym idzie odsłoniętymi plecami. A jeśli mówimy już o odsłanianiu… Projektanci mody ślubnej bardzo chętnie w 2020 roku odsłaniają w swych kreacjach ramiona świadkowych i druhen. I wreszcie coś, co ucieszy wszystkie tradycjonalistki. Bardzo modne będą w przypadku druhen w następnych miesiącach suknie z falbanami i kokardami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When a fashion blogger and bridesmaid dress designer collide... 😍 @margaretcollection custom designed these white jumpsuits for @sosageblog and we're OBSESSED! // Photo: ⁠@bricostello⁠⠀ •⁠⠀ •⁠⠀ Brides of North Texas FEATURED Vendors:⁠⠀ Bridesmaids' Attire: @margaretcollection⁠⠀ Dress: @bblewisville⁠⠀ Transportation: @bluediamondlimousines_of_tx⁠⠀ Balloons: @lushra ⁠⠀ •⁠⠀ •⁠⠀ #bridesofnorthtx #dfwwedding #texaswedding #txwedding #dfwbride #texasbride #txbride #weddinginspiration #weddinginspo #wedding #bride #bridetobe #engaged #bridesmaid #bridesmaids #margaretcollection #bridesmaidjumpsuit #jumpsuit #bridalfashion #bridesmaidfashion⁠⠀

Post udostępniony przez Brides of North Texas (@bridesofnorthtx)

Suknie dla druhny w 2020. Kolory i materiały

Jakie kolory będą najmodniejsze w 2020? Wydaje się, że druhny powinny powoli żegnać się ze sprawdzonymi przez lata pastelami. Modne stają się mocne i wyraziste zielenie, czerwienie, ciemne błękity, a nawet… kolory ziemi. Nasycone kolory mają kontrastować z suknią panny młodej i sprawiać, że na ich tle stanie się jeszcze bardziej widoczna i wyjątkowa. Pojawiła się również pewna nowość jeśli chodzi o wykorzystywane w kreacjach druhen materiały. Wiele modnych sukien uszytych jest mianowicie z aksamitu. Czy to dobre rozwiązanie na gorące dni? Chyba nie, ale przecież nie wszystkie śluby w 2020 roku odbędą się przecież latem. Co myślicie o pomysłach na suknie druhny w 2020 roku? Czy te trendy mają szanse się przyjąć?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.