Najmodniejsze suknie dla druhny w 2020 trendy moda ślubna
Fot. AdobeStock
ZE ŚWIATA MODY

Jak powinny wyglądać modne druhny w 2020 roku?

Poznaj gorące trendy w modzie ślubnej!

Marcin Brzeziński 8 stycznia 2020 16:29
Najmodniejsze suknie dla druhny w 2020 trendy moda ślubna
Fot. AdobeStock

Jak powinny wyglądać modne suknie dla druhny w 2020 roku? Oczywiście tego dnia najważniejsza jest panna młoda! Nikt nie zapomina oczywiście o jej bliskich: matce, babci i siostrach. Ale w centrum uwagi znajdują się też świadkowe czy druhny. I tak jak co sezon zmieniają się trendy w sukniach ślubnych, tak też pojawiają się nowości w kreacjach dla świadkowych i druhen. Dotyczą one krojów, kolorów i materiałów. Poznajmy więc gorące trendy, którymi powinny zainspirować się druhny w 2020 roku.

Suknie dla druhny w 2020. Nowe kroje

Zacznijmy od bardzo odważnej propozycji. Zamiast tradycyjnej sukni kreatorzy mody ślubnej proponują druhnom w 2020 roku… kombinezony. Uszyte ze szlachetnych tkanin są bardzo eleganckie, a przy tym wnoszą powiew nowoczesności. Przejdźmy jednak do trendów mniej radykalnych. Modne druhny mogą w 2020 roku wybrać bardzo stylowe sukienki płaszczowe. Do tej pory taki krój nie był popularny przy takich okazjach, ale projektanci najwyraźniej postanowili to w tym roku zmienić. Lansowane są też dekolty z wstążką wokół szyi i co za tym idzie odsłoniętymi plecami. A jeśli mówimy już o odsłanianiu… Projektanci mody ślubnej bardzo chętnie w 2020 roku odsłaniają w swych kreacjach ramiona świadkowych i druhen. I wreszcie coś, co ucieszy wszystkie tradycjonalistki. Bardzo modne będą w przypadku druhen w następnych miesiącach suknie z falbanami i kokardami.

Oto najmodniejsze suknie dla druhny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When a fashion blogger and bridesmaid dress designer collide... 😍 @margaretcollection custom designed these white jumpsuits for @sosageblog and we're OBSESSED! // Photo: ⁠@bricostello⁠⠀ •⁠⠀ •⁠⠀ Brides of North Texas FEATURED Vendors:⁠⠀ Bridesmaids' Attire: @margaretcollection⁠⠀ Dress: @bblewisville⁠⠀ Transportation: @bluediamondlimousines_of_tx⁠⠀ Balloons: @lushra ⁠⠀ •⁠⠀ •⁠⠀ #bridesofnorthtx #dfwwedding #texaswedding #txwedding #dfwbride #texasbride #txbride #weddinginspiration #weddinginspo #wedding #bride #bridetobe #engaged #bridesmaid #bridesmaids #margaretcollection #bridesmaidjumpsuit #jumpsuit #bridalfashion #bridesmaidfashion⁠⠀

Post udostępniony przez Brides of North Texas (@bridesofnorthtx)

Suknie dla druhny w 2020. Kolory i materiały

Jakie kolory będą najmodniejsze w 2020? Wydaje się, że druhny powinny powoli żegnać się ze sprawdzonymi przez lata pastelami. Modne stają się mocne i wyraziste zielenie, czerwienie, ciemne błękity, a nawet… kolory ziemi. Nasycone kolory mają kontrastować z suknią panny młodej i sprawiać, że na ich tle stanie się jeszcze bardziej widoczna i wyjątkowa. Pojawiła się również pewna nowość jeśli chodzi o wykorzystywane w kreacjach druhen materiały. Wiele modnych sukien uszytych jest mianowicie z aksamitu. Czy to dobre rozwiązanie na gorące dni? Chyba nie, ale przecież nie wszystkie śluby w 2020 roku odbędą się przecież latem. Co myślicie o pomysłach na suknie druhny w 2020 roku? Czy te trendy mają szanse się przyjąć?

Oto najmodniejsze suknie dla druhny

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.