Cindy Crawford
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Cindy Crawford pokazała, jak wygląda jej mama!

To po niej odziedziczyła urodę?

Sabina Zięba 8 listopada 2019 19:00
Cindy Crawford
Fot. Getty Images

Cindy Crawford należała do grona najpopularniejszych modelek lat 90. Była obiektem zazdrości każdej z pań i rozpalała zmysły niejednego mężczyzny. W jej ślady poszła córka, Kaia Gerber, która od kilku sezonów podbija modowe wybiegi i bierze udział w różnych kampaniach. Teraz pokazały się wspólnie z najstarszą członkinią ich rodziny. Czy są do siebie podobne?

Cindy Crawford z matką i córką na Women's Guild Cedars-Sinai Luncheon

Od momentu, gdy Kaia zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach u boku Cindy, nikt nie miał wątpliwości, że pójdzie za przykładem matki i zrobi karierę w modelingu. Ich podobieństwo jest uderzające - 18-latka wygląda jak Crawford, gdy ta była w tym samym wieku. Wiele osób zastanawia się jednak, czy obie modelki odziedziczyły swoją urodę również po matce Cindy, a babci Kai Gerber. Teraz znamy odpowiedź!

W czwartek 7 listopada w hotelu Beverly Wilshire odbyła się gala Women's Guild Cedars-Sinai Luncheon. Podczas tej imprezy co roku zbierane są pieniądze na „programy medyczne, leczenie, sprzęt i pionierskie badania”. Tym razem specjalną nagrodę za działalność charytatywną otrzymała Cindy Crawford, która pojawiła się na wydarzeniu w towarzystwie swojej córki, a także matki, Jennifer Sue Crawford-Moluf.

Panie wspólnie pozowały do zdjęć i zachwycały swoją urodą. Dodatkowo wyróżniona gwiazda opublikowała wcześniej na swoim Instagramie ujęcia, na których widać, jak razem przygotowują się do wielkiego wyjścia, dodając, że był to dla niej naprawdę wyjątkowy dzień.

Uważacie, że są do siebie podobne?  

Kaia Gerber, Jennifer Sue Crawford-Moluf i Cindy Crawford

Kaia Gerber, Jennifer Sue Crawford-Moluf, Cindy Crawford
Fot. FORUM

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So special spending the day with my mom and @kaiagerber for @womensguild ❤️

Post udostępniony przez Cindy Crawford (@cindycrawford)

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?