Cindy Crawford
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Cindy Crawford pokazała, jak wygląda jej mama!

To po niej odziedziczyła urodę?

Sabina Zięba 8 listopada 2019 19:00
Cindy Crawford
Fot. Getty Images

Cindy Crawford należała do grona najpopularniejszych modelek lat 90. Była obiektem zazdrości każdej z pań i rozpalała zmysły niejednego mężczyzny. W jej ślady poszła córka, Kaia Gerber, która od kilku sezonów podbija modowe wybiegi i bierze udział w różnych kampaniach. Teraz pokazały się wspólnie z najstarszą członkinią ich rodziny. Czy są do siebie podobne?

Cindy Crawford z matką i córką na Women's Guild Cedars-Sinai Luncheon

Od momentu, gdy Kaia zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach u boku Cindy, nikt nie miał wątpliwości, że pójdzie za przykładem matki i zrobi karierę w modelingu. Ich podobieństwo jest uderzające - 18-latka wygląda jak Crawford, gdy ta była w tym samym wieku. Wiele osób zastanawia się jednak, czy obie modelki odziedziczyły swoją urodę również po matce Cindy, a babci Kai Gerber. Teraz znamy odpowiedź!

W czwartek 7 listopada w hotelu Beverly Wilshire odbyła się gala Women's Guild Cedars-Sinai Luncheon. Podczas tej imprezy co roku zbierane są pieniądze na „programy medyczne, leczenie, sprzęt i pionierskie badania”. Tym razem specjalną nagrodę za działalność charytatywną otrzymała Cindy Crawford, która pojawiła się na wydarzeniu w towarzystwie swojej córki, a także matki, Jennifer Sue Crawford-Moluf.

Panie wspólnie pozowały do zdjęć i zachwycały swoją urodą. Dodatkowo wyróżniona gwiazda opublikowała wcześniej na swoim Instagramie ujęcia, na których widać, jak razem przygotowują się do wielkiego wyjścia, dodając, że był to dla niej naprawdę wyjątkowy dzień.

Uważacie, że są do siebie podobne?  

Kaia Gerber, Jennifer Sue Crawford-Moluf i Cindy Crawford

Kaia Gerber, Jennifer Sue Crawford-Moluf, Cindy Crawford
Fot. FORUM

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So special spending the day with my mom and @kaiagerber for @womensguild ❤️

Post udostępniony przez Cindy Crawford (@cindycrawford)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.