EN_01498096_0072, Irina Shayk
Fot. Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Irina Shayk przyleciała do Polski. Wiadomo, jaki jest cel jej podróży

Modelka zatrzymała się w jednym z luksusowych hoteli

Olga Figaszewska 12 stycznia 2022 11:15
EN_01498096_0072, Irina Shayk
Fot. Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Pewna siebie, tajemnicza, spełniona kobieta. Sama niechętnie wypowiada się na temat życia prywatnego, a media i fotoreporterzy towarzyszą jej na każdym kroku. Tak było też tym razem. Jedna z najpiękniejszych modelek na świecie przybyła do Polski! Irina Shayk jest już w Warszawie. Gwiazda zatrzymała się w jednym z luksusowych hoteli. Jaki jest cel jej podróży?

Irina Shayk: tajemnicza modelka w Polsce

Supermodelka rosyjskiego pochodzenia podbija pokazy mody, jest twarzą licznych kampanii, angażuje się w działania organizacji charytatywnych, zapewniającym pomoc chorym dzieciom. Irina Shayk jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Co ciekawe, nie przypuszczała, że tak potoczą się jej losy. „Nigdy nie byłam taką osobą, która mówiła: ‚Chcę wyglądać pięknie’. Myślałam, że będę nauczycielką, albo będę uczyć gry na fortepianie, ponieważ przez siedem lat uczęszczałam do szkoły muzycznej. Naprawdę nie miałam żadnego planu”, wspominała w jednym z wywiadów. Irina Shayk marzyła o tym, by wyrwać się z rodzinnej miejscowości. Chciała się rozwijać, gnać za marzeniami, zwiedzać świat. Udało się. Jej droga nie była usłana różami, ale nigdy się nie poddawała.

Niewiele mówi o sobie i swoim życiu. Media rozpisują się o niej w kontekście związku z Bradleyem Cooperem, z którym wspólnie doczekała się córeczki, Lei. „Rozumiem obsesję na temat mojego życia osobistego. Myślę, że to ludzka rzecz: jeśli nie masz czegoś, chcesz to mieć. Chcesz podnieść kurtynę. Myślę, że to ciekawość”, mówiła Irina Shayk z rozmów z Harper's Bazaar.

Zobacz też: Irina Shayk po raz pierwszy udzieliła tak osobistego wywiadu!

Zawsze podkreśla, że jest taka sama jak inne kobiety. Ma podobne problemy, obawy i daleko jej do perfekcji. „Nie jestem jedną z tych modelek, które siedzą przed kamerą i chcą wyglądać idealnie. Nie jestem doskonała. Mam wysypki skórne i dni, kiedy moje włosy nie chcą się układać. Czasami nie wyglądam jak modelka. Jestem tylko człowiekiem”, mówiła. Irina Shayk ze względu na wykonywany zawód, cały czas podróżuje po świecie. I zawsze stęskniona wraca do swojej pociechy. Każdą chwilę spędza ze swoją córeczką i poświęca się jej wychowaniu. 

Irina Shayk przybyła do Warszawy. Jaki jest cel jej podróży?

Tym razem gwiazda zawitała do Europy. Irina Shayk przyleciała do Polski. Modelka jest już w Warszawie, a fotoreporterzy wykonali jej serię fotografii, gdy wysiadała z samochodu pod jednym z hoteli. W dłoni trzymała torebkę, na której znajdowało się logo jednej z sieciówek z butami oraz dodatkami. Gwiazda zatrzymała się w Hotelu Europejskim. Ceny za dobę wahają się w nim od 1 tys. zł do nawet 4 tysięcy! Co sprowadza zjawiskową piękność do Polski? 

Irina Shayk przyleciała do naszego kraju, żeby nakręcić reklamę dla CCC”, zdradził informator serwisu Plotek. Wiadomo, że na planie towarzyszyć jej będzie nieziemsko przystojny Hiszpan Jon Kortajarena.

Jest on doskonale znany w świecie mody. Współpracował z takimi markami, jak Versace, Giorgio Armani, Diesel, Lagerfeld, Pepe Jeans, H&M, Zara i Guess. Odkrywcą talentu Hiszpana jest Tom Ford.

Trzymamy kciuki, by zobaczyć efekty ich pracy!  

Sparwdź też: Irina Shayk obchodzi dziś urodziny! Oto najpiękniejsze stylizacje modelki!

Irina Shayk w Warszawie, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Irina Shayk w Warszawie, 2022
Fot. TRICOLORS/East News

Irina Shayk w Warszawie, 2022
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?