Kharina Kharuddin
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

21-letnia modelka nagrała swój atak paniki i wrzuciła wideo do sieci...

Kharina Kharuddin chciała pokazać, jak wygląda jej prawdziwe życie...

Rafał Kowalski 13 maja 2019 18:54
Kharina Kharuddin
Fot. Instagram

Ma 21 lat, jest gwiazdą Instagrama i nie boi się pokazywać tego, jak naprawdę wygląda jej życie. 21-letnia modelka Kharina Kharuddin przyznała się w sieci do tego, że choruje na zaburzenia psychiczne, z którymi czasem ciężko jej sobie poradzić. Największym problemem dla amerykańsko-malezyjskiej gwiazdy sieci są ataki paniki. Wideo nagrane w trakcie trwania jednego z nich od kilku dni możemy znaleźć na profilu Kharuddin.

Atak paniki Khariny Kharuddin – wideo

Choć wielu internautów przyzwyczajonych do tego, że na Instagramie znajdują się głównie wyretuszowane zdjęcia pięknych modelek i równie idealnych mężczyzn, zastanawiało się, po co Kharuddin zamieściła w sieci niecodzienne wideo, to odpowiedź jest prosta. 21-latka chciała swoim filmem zwrócić uwagę na problem zaburzeń psychicznych, z jakim się boryka i zwiększyć świadomość odbiorców na ten temat.

Na wideo widzimy, jak 21-latka ma jeden z ataków paniki. Nie może złapać oddechu i ledwo mówi. Cały czas jest przy niej mama. „Tak wygląda prawdziwe życie. To jeden z najgorszych ataków, jakie miałam w swoim życiu. Uprzedzając krytyczne komentarze – nie zamieszczam tego filmiku po to, aby zdobyć sławę. Chcę wykorzystać media społecznościowe, aby zrobić coś dobrego. Rzeczywistość wokół nas nie jest tylko kolorowa”, napisała Kharina Kharuddin.

21-letnia gwiazda sieci i modelka życzyłaby sobie, abyśmy porzucili stereotypy, jakimi często kierujemy się myśląc o ludziach chorych psychicznie. „Wielu wydaje się, że tylko wariaci mają problemy ze zdrowiem. Ale tak nie jest. Problemy psychiczne mogą dotknąć każdego. Nie wybrałam sobie takiego życia. Chociaż z pozoru wydaje się, że nie powinnam na nic narzekać, jest zupełnie inaczej. Każdego dnia zmagam się ze sobą i swoimi problemami. Nieustannie toczę w głowie bitwę ze swoimi myślami. To okrutnie obciążające zarówno dla mnie, jak i dla moich bliskich”, czytamy na Instagramie Khariny.

Zobaczcie wstrząsające wideo. Jeśli zaś będziecie świadkiem ataku paniki i poczujecie się gotowi, by pomóc, postarajcie się uspokoić osobę, która przechodzi ten trudny moment. Dobrze jest podać jej wodę, zaprowadzić do miejsca, gdzie nie będzie pośród innych osób, podać szklankę wody, czy otworzyć okno. Oczywiście każda sytuacja jest inna, ale najważniejsze to być życzliwym i reagować na potrzeby osoby, którą obdarzamy wsparciem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kharina K. (@kharina97)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kharina K. (@kharina97)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kharina K. (@kharina97)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?