9 / 9
Copyright @instagram @kensingtonroyal

Jeszcze na początku ubiegłego roku William musiał odpowiadać krytykom, którzy wytykali mu ograniczenie oficjalnych obowiązków na rzecz zajmowania się rodziną. „Koncentruję się na byciu jak najlepszym ojcem”, powiedział w kwietniu 2016 roku w wywiadzie dla BBC. „Jestem młodym tatą i obowiązki wobec mojej rodziny traktuję bardzo poważnie. Chcę wychować moje dzieci w duchu obowiązku służenia krajowi i innym. Jeśli nie będę mógł poświęcić im wystarczająco dużo czasu, będę się obawiał o ich przyszłość”. Od tamtej pory książę zwiększył liczbę swoich oficjalnych wystąpień i wizyt, ale w brytyjskich mediach już pojawiły się szepty, że może nie na długo. Kate wielokrotnie zapowiadała, że marzy o dużej rodzinie, więc kolejny brat lub siostra dla George’a i Charlotte jest zapewne tylko kwestią czasu.

Już jutro książęca rodzina w komplecie (książę William, księżna Kate, Charlotte i George) odwiedzą Polskę. Szczegóły wizyty przeczytacie tutaj>>

Polecamy też: Co sądzicie o stylizacjach księżnej Kate z jej podróży do Kanady? Jest co podziwiać?

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.