Księżna Kate MT
Fot. Getty Images
BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Najsłodsze dziecko świata w obiektywie mamy, księżnej Kate! Księżniczka Charlotte kończy dwa lata

Weronika Bruździak-Gębura 2 maja 2017 07:30
Księżna Kate MT
Fot. Getty Images

Dzisiaj urodziny obchodzi księżniczka Charlotte, córka księcia Williama i księżnej Kate, która z tej okazji wykonała jej piękne zdjęcie. Ten portret podbił serca internautów! Zobacz, jak dzisiaj wygląda najmłodsza brytyjska księżniczka.

Księżniczka Charlotte w obiektywie mamy, księżnej Kate

Księżniczka Charlotte kończy dzisiaj dwa lata! Z tej okazji jej mama, księżna Kate, kilka dni temu zrobiła jej piękne zdjęcie w ich domu w Norfolk, które udostępniono wczoraj w mediach społecznościowych Pałacu Kensington. Kogo bardziej  przypomina Charlotte? Mamę czy tatę, księcia Williama?

„Książę i księżna Cambridge z radością dzielą się nowym zdjęciem księżniczki Charlotte, która jutro będzie obchodzić swoje drugie urodziny”, napisali wczoraj przedstawiciele Pałacu Kensington pod zdjęciem.

 

 

Księżniczka Charlotte ma imię na cześć dziadków

Księżniczka Charlotte Elizabeth Diana przyszła na świat 2 maja 2015 roku. Imiona odziedziczyła na cześć dziadka, księcia Karola, prababki - królowej Elżbiety II i zmarłej 20 lat temu królowej ludzkich serc, czyli jej babci - księżnej Dianie. Charlotte ma starszego brata, księcia George'a, który 22 lipca skończy cztery lata, a we wrześniu pójdzie do zerówki.

To nie pierwszy raz, kiedy księżna Kate udostępnia zdjęcia dzieci, które samodzielnie wykonała. Niedawno za swoje fotografie została doceniona przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Fotograficzne, którzy rozczuleni uroczymi zdjęciami księżniczki Charlotty i księcia George’a przyznali księżnej dożywotnie, honorowe członkostwo w Towarzystwie.

 

 

The Duchess took these pictures of her daughter in April at their home in Norfolk. 📷 copyright HRH The Duchess of Cambridge.

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Na zdjęciu: Księżniczka Charlotte w obiektywie mamy, kwiecień 2016

 

Polecamy też: Dzięki tym zdjęciom brytyjscy fotografowie uhonorowali księżną Kate. Zobacz galerię!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?