Weronika Kostyra 1 grudnia 2017 10:00
1/4
Katie Holmes
Copyright @East News
1/4

Związek Katie Holmes i Toma Cruise’a zakończyło się już pięć lat temu w atmosferze skandalu. Aktorka jednak długo dochodziła do siebie po rozwodzie. Były mąż należał do sekty scjentologów i wywierał wpływ na każdą sferę życia Katie. Mówił jej kiedy może spotkać się z rodziną, decydował w jakim filmie powinna zagrać, a nawet nie mówił do niej po imieniu, bo wolał, żeby nazywała się Kate – więc tak się do niej zwracał.

Co się dzieje z Katie Holmes?

Po kilku latach małżeństwa postanowiła razem z córką Suri odejść od Toma i od scjentologów, mówiono jednak o tym, że nie był to łatwy proces. Nawet po rozwodzie przeszłość miała na nią wpływ. Dopiero kilka miesięcy temu na jaw wyszła informacja, że 38-latka spotyka się z Jamiem Foxxem, jest zakochana i znowu szczęśliwa. Jednak ostatnie zdjęcia gwiazdy nie potwierdzają tych plotek. Katie Holmes spacerowała ulicami Nowego Jorku ubrana w różowy płaszcz i wyglądała na zmęczoną i zmartwioną. Czy demony przeszłości nadal ją ścigają?

Zobacz także: To już oficjalne: Katie Holmes i Jamie Foxx są razem! Aktorka już nie kryje się z nową miłością. Co na to Tom Cruise?

2/4
Katie Holmes
Copyright @East News
2/4
4/4
Katie Holmes
Copyright @East News
4/4
Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.