Tom Cruise i Suri Cruise, Nowy Jork
Fot. Splash News/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Suri Cruise niedawno skończyła 16 lat! Zobaczcie jak dziś wygląda i co robi córka Toma Cruise'a i Katie Holmes

Nie widziała ojca od 10 lat!

Marta Nawacka 19 lipca 2022 18:00
Tom Cruise i Suri Cruise, Nowy Jork
Fot. Splash News/EAST NEWS

Przypomnijmy, że Tom Crusie i Katie Holmes rozstali się w 2012 roku. Co było powodem? Wszystkiemu winna była przynależność aktora do sekty scjentologicznej. Oboje doczekali się córki o imieniu Suri. To właśnie ze względu na nią jej matka postanowiła uciec od scjentologii. Warto tutaj dodać, że nigdy nie zabraniała ojcu, żeby kontaktował się ze swoją małą pociechą. Jednak Tom nie widział jej od 10 lat! Jedyny kontakt, to ten za pomocą rozmów przez kamerkę. Niedawno Suri skończyła 16 lat i chciałaby zobaczyć się ze swoim słynnym tatą. Zobaczcie jak dzisiaj wygląda nastolatka? 

Katie Holmes uciekła z córką od sekty

Tom Cruise jest oddanym członkiem kościoła scjentologicznego. Przez jego przynależność do sekty rozpadł się związek mężczyzny z Katie Holmes. Kobieta miała doświadczać „prania mózgu”, aktor zabraniał jej spotykać się z przyjaciółmi i rodziną, kontrolował na każdym kroku. „To nie tak, że musisz tylko podobać się swojemu mężowi – musisz podporządkować się całej scjentologii”, słyszała aktorka. Tom Cruise chciał mieć pełną władzę nad ukochaną oraz nad ich córką, Suri, a także wychowywać ją w duchu zasad panujących w sekcie. W końcu Katie powiedziała: dość. Udało jej się opracować plan i wraz z córką uciekły. Nie zabraniała byłemu mężowi kontaktów z Suri, ale nie pozwoliła mu też jej nawracać zgodnie z ideą scjentologów. Jednak aktor od rozstania z żoną, czyli od 10 lat, nie widział się z córką.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przeprowadzili się do Hiszpanii?!

Tom Cruise i Suri Cruise
Fot. Clint Brewer / Marc Raishbrook / Splash NewsEAST NEWS

Tom Cruise z córką Suri

Tom Cruise i Suri Cruise
Fot. Doug Meszler / Splash News/EAST NEWS

Tom Cruise z córką Suri

Tom Cruise i Suri Cruise, 15.08.2008, Nowy Jork
Fot. Andrea Renault/East News

Tom Cruise z córką Suri, 15.08.2008, Nowy Jork

Tom Cruise chce spotkać się z córką po 10 latach

Suri Cruise ma dziś 16 lat i jest wolna od scjentologii. Według wyznań bliskich znajomych rodziny w New Idea, Tom Cruise szuka z nią kontaktu, którego dziewczyna także bardzo chce. Nie widzieli się od 10 lat, utrzymując jedynie kontakt poprzez rozmowy telefoniczne i wideo. „Suri jest naturalnie bardzo ciekawa swojego ojca i błaga Katie, aby pozwoliła jej się z nim spotkać. Jest to tak sprzeczne z każdym instynktem Katie, że wzbrania się powiedzieć tak. W rzeczywistości Suri jest wystarczająco dorosła, by podejmować własne decyzje”, dowiadujemy się od informatora New Idea. Według tego samego źródła żaden sędzia sądu rodzinnego w USA nie odrzuciłby prośby Suri o spotkanie z ojcem, wydając zgodę mimo jej wieku. Warunkiem jest, by nie przerodziło się to w walkę o opiekę. „Oczywiście, Katie nigdy nie chciałaby, aby dojść do punktu, w którym Suri musi stanąć przed sędzią, aby uzyskać to, czego chce… Ma tylko obawy, jak każda matka”. „Był w Europie, kręcąc [Mission: Impossible 7], ale wkrótce wróci do Stanów i jest bardzo chętny, aby dotrzymać obietnicy zobaczenia się z Suri”, twierdzi źródło.

Tom Cruise ma być w dalszym ciągu mocno zakorzeniony w scjentologii, jak wtedy, kiedy urodziła się Suri. Spotkanie z ojcem w miejscu, gdzie znajduje się również globalna siedziba scjentologów mogłoby źle wpłynąć na 16-latkę. „Nie jest wykluczone, że Tom chciałby, aby jego córka tylko go odwiedziła, ale Katie powinna się martwić, jeśli Suri wyląduje w Clearwater. Mogą obiecać jej świat u stóp za powrót do kościoła”, tłumaczy informator podkreślając, że zgrupowanie może chcieć przyłączenia się córki aktora. Według drugiej przyjaciółki Katie Holmes, aktorka może być spokojna, bo Suri jest rozsądna i widziała, jak jej mama cierpiała walcząc z sektą. „Musisz przyznać Suri, że jest mądrym dzieckiem i widziała, jak jej matka przechodzi przez piekło po wygnaniu z kościoła. Suri po prostu chce zobaczyć swojego tatę i podjąć decyzję w tej sprawie”. Dodaje także: „Wszyscy jej przyjaciele są w Nowym Jorku, a ona kocha swoje życie pełne spotkań towarzyskich i zajęć tanecznych, a także lubi swoją szkołę. Obawy Katie są słuszne, ale Suri jest w każdym calu nowojorczykiem – nawet jej tata nie jest w stanie tego z niej wykorzenić”.  

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Zakrzewska została upokorzona przez stewardessę. Poszło o pasy bezpieczeństwa

Suri Cruise, 08.07.2022 r.

Suri Cruise
Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Suri Cruise, 09.07.2022 r.

Suri Cruise
Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Suri Cruise, 18.03.2020, Nowy Jork
Fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Suri Cruise, 18.03.2020, Nowy Jork

Suri Cruise, 2021 rok
Fot. Robert O'Neil / SplashNews.com/East News source SPLASH NEWS byline

Suri Cruise, w 2021 roku

Katie Holmes i Suri Cruise
Fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Katie Holmes z córką Suri Cruise

Suri Cruise na spacerze z psem, 14.03.2022
Fot. REES, ULRA/Backgrid/East News

Suri Cruise na spacerze z psem, 14.03.2022

Suri Cruise na spacerze z psem, 14.03.2022
Fot. Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Suri Cruise na spacerze z psem, 14.03.2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…