Katie Holmes i Suri Cruise
Fot. Getty Images
DZIECI GWIAZD

Pierwsza dziecięca celebrytka, Suri Cruise, ma już prawie 11 lat. Zobacz, jak się zmieniła!

Weronika Kostyra 10 kwietnia 2017 06:30
Katie Holmes i Suri Cruise
Fot. Getty Images

Suri Cruise była kilka lat temu najbardziej znanym dzieckiem na świecie i pierwszą dziecięcą celebrytką. Córka Katie Holmes i Toma Cruisa ma wszystko, o czym tylko może zamarzyć dziecko i jego rodzice. Nosi ubrania od znanych projektantów i jest rozpieszczana do granic możliwości. Gdy miała zaledwie kilka lat sensację wzbudzały jej zdjęcia w butach na obcasie czy z pomalowanymi ustami i paznokciami. Podobno rodzice nie stawiali jej żadnych granic i dziewczynka była przez to bardzo niegrzeczna - stanowiła wyzwanie dla swoich opiekunek. Suri była często obecna w mediach, gdy jej rodzice byli wciąż razem. Od czasu ich rozwodu, dziewczynkę widać znacznie rzadziej. Katie Holmes strzegła ich prywatności po trudnym rozstaniu i ucieczce z kościoła scjentologicznego. Tymczasem  mała Suri kończy niebawem 11 lat!

 

Katie Holmes, Suri Cruise
Fot. Twitter

 

Suri Cruise - dzięcięca ikona stylu

Mimo, że tytuł najbardziej znanego dziecka show biznesu należy teraz do kogoś innego, Suri nadal wychowuje się w luksusie. Mama zabiera ją ze sobą niemal wszędzie, nawet do fryzjera czy na zakupy do butików Diora i Gucci. Dziewczynka ma własną stylistkę i wyrasta na prawdziwą ikonę mody. Poza tym dziesięciolatka zaczyna wyglądać jak sobowtór mamy – są bardzo podobne i noszą pasujące do siebie ubrania. Są ze sobą bardzo blisko. W wywiadach Katie Holmes wiele razy mówiła, że córka jest dla niej ogromnym oparciem. Odkąd zostały same, aktorka próbuje naprawić błędy wychowawcze z przeszłości. Oczywiście rozpieszcza córkę drogimi prezentami, ale stawia jej pewne granice. Przez pierwsze lata życia Suri była wychowywana według zasad sekty, które mówią, że dziecku nie można odmawiać niczego. Suri była wtedy niesforna, trudno było nad nią zapanować, reagowała histerycznie na zainteresowanie dziennikarzy i rzadko się uśmiechała. Jak widać obecnie dziewczynka uspokoiła się i dorosła.

 

Suri Cruise i Katie Holmes
Fot. Instagram

Katie i Suri u fryzjera

 

Niestety Suri nie ma kontaktu z ojcem należącym do sekty scjentologów i nie widziała się z nim od ponad trzech lat. Wedle zasad zgromadzenia, osoby, które opuściły "kościół" (jak Katie Holmes i Suri) nie mogą spotykać się z jej członkami, bo prowadzi to do zahamowania ich rozwoju duchowego. Tom Cruise jest jednym z bardziej znanych i oddanych wyznawców sekty.

 

Zobacz także: Grzechotka od Tiffany'ego, buty Chanel... „Po to harowałem, by moim dzieciom było łatwiej”. Jak żyją dzieci gwiazd?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?