Katie Holmes, Jamie Foxx
Fot. Kevin Tachman/MG19/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Katie Holmes i Jamie Foxx rozstali się po sześciu latach związku!

Słowa aktorki potwierdzają doniesienia mediów

Ksenia Krasko 21 sierpnia 2019 09:53
Katie Holmes, Jamie Foxx
Fot. Kevin Tachman/MG19/Getty Images

O rozpadzie związku Katie Holmes i Jamie Foxx’a mówi się od kilku miesięcy, jednak gwiazdy nie potwierdzały żadnych doniesień, że nie są już razem. Nie jest to jednak zaskakujące, ponieważ para nigdy nie zdradzała szczegółów swojego życia osobistego. Ostatnio aktorka skomentowała plotki krążące w mediach, ucinając tym samym wszelkie spekulacje.

Katie Holmes rozstała się z Jamie Foxx'em

Według źródła bliskiego gwiazdom, para ostatecznie rozstała się po sześciu latach związku. Co więcej, Katie Holmes i Jamie Foxx zdecydowali się na ten krok jeszcze pod koniec maja, ale opinia publiczna dowiedziała się o tym dopiero teraz.

Pogłoski o ostatecznym zerwaniu gwiazd nasiliły się po tym, jak Foxx był widziany w towarzystwie młodej piosenkarki Sela Vave w klubie nocnym w Los Angeles. Według poufnych informacji, Katie Holmes nie zareagowała zbyt emocjonalnie na plotki o nowym romansie aktora. Jak donosi Page Six, podczas rozmowy z przyjaciółmi w jednej z restauracji powiedziała: „To, co robi Jamie, to jego sprawa. Nie jesteśmy razem od kilku miesięcy”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sela Vave (@selavave)

Aktorzy spotykali się od 2013 roku. Zgodnie z umową, podpisaną podczas rozwodu z Tomem Cruisem, Katie Holmes nie mogła opowiadać o swoim nowym związku przez pięć kolejnych lat, nie pojawiała się więc publicznie z Foxx’em. W 2018 roku widziano ich na gali poprzedzającej rozdanie nagród Grammy, a wiosną tego roku zakochani po raz pierwszy zdecydowali się na oficjalne wyjście, pokazując się razem na Met Gali w Nowym Jorku.

Co ciekawe, media równie często pisały o zbliżającym się ślubie pary, co o ich kolejnym rozstaniu. Możliwe więc, że i tym razem będzie podobnie. Katie Holmes zdementowała też plotki o swojej ciąży, publikując nowe zdjęcie na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katie Holmes (@katieholmes212)

Katie Holmes i Jamie Foxx, Grammy 2018 HN
Fot. Getty Images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.