Jamie Foxx i Katie Holmes są razem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

To już oficjalne: Katie Holmes i Jamie Foxx są razem! Aktorka już nie kryje się z nową miłością. Co na to Tom Cruise?

Gabriela Czernecka 7 września 2017 17:00
Jamie Foxx i Katie Holmes są razem
Fot. East News

Katie Holmes i Jamie Foxx są razem! Holmes zakochana! - krzyczą nagłówki zagranicznych gazet. Para długo ukrywała swój związek, choć mówi się, że ich miłość od dawna nie jest tajemnicą. Wszyscy doskonale wiedzą, że para nie mogła oficjalnie potwierdzić swojego związku ze względu na byłego męża, Toma Cruisa. Dlaczego?

 

Polecamy: Pierwsza dziecięca celebrytka, Suri Cruise, ma już prawie 11 lat. Zobacz, jak się zmieniła!

 

Rozwód Katie Holmes z Tomem Cruisem

 

Katie Holmes wreszcie odnalazła szczęście. Doniesienia o jej związku z  aktorem nagrodzonym Oscarem, Jamie Foxxem, okazały się prawdziwe. Plotki, że aktorów łączy coś więcej niż przyjaźń pojawiły się już w 2013 roku, czyli rok po rozwodzie Holmes z Tomem Cruisem. Ich małżeństwo zakończyło się w atmosferze skandalu, wszystko za sprawą zamiłowania Toma Cruisa do scjentologii. Podobno aktor chciał mieć wpływ na każdą sferę życia swojej żony. Mówił jej kiedy może spotkać się z rodziną, decydował w jakim filmie powinna zagrać, a nawet nie mówił do niej po imieniu, bo wolał, żeby nazywała się Kate - więc tak się do niej zwracał.

 

Para nie mogła się porozumieć także w kwestii wychowywania córki, Suri Cruise. Scjentolodzy chcieli mieć wpływ na każdą decyzję, dotyczącą jej rozwoju, na co Holmes nie chciała się zgodzić. Co więcej Tom Cruise uparł się, by traktować małą jak dorosłą osobę, zgodnie z zasadami scjentologów, a Katie pragnęła, by jej córeczka miała normalne dzieciństwo. 

 

Aktorka nie mogła znieść scjentologicznej indoktrynacji i złożyła pozew o rozwód. Para rozstała się w 2012 roku, ale Holmes, by się rozwieść i całkowicie odciąć od byłego męża musiała zgodzić się na pewne warunki. Gwiazda w orzeczeniu rozwodowym zgodziła się na zawarcie klauzuli, która zabraniała jej ujawniania nowego związku publicznie przez pięć lat od daty rozwodu. Jako że okres ten właśnie minął Katie Holmes może wreszcie bez przeszkód pokazywać się z nowym ukochanym!

 

Zobacz: Grzechotka od Tiffany'ego, buty Chanel... „Po to harowałem, by moim dzieciom było łatwiej”. Jak żyją dzieci gwiazd?

 

Katie Holmes i Jamie Foxx parą

 

 W serwisie Daily Mail pojawiły się właśnie zdjęcia Katie Holmes i Jamiego Foxxa zrobione nad oceanem. Zakochani z uśmiechami na twarzy spacerują brzegiem plaży, trzymając się za ręce. Katie Holmes i Jamie Foxx podobno już w 2013 roku zapałali do siebie miłością, ale swoje uczucie musieli ukrywać. Choć do mediów docierały informacje, że aktorzy są razem, Holmes konsekwentnie zaprzeczała wszelkim plotkom na temat nowej miłości. Teraz już nie musi! Zakochani nie szczędzą sobie czułości! Fani aktorki już opiewają w zachwyty, gratulując wyboru partnera i życząc szczęścia w miłości. W ubiegłym roku na palcu Katie Holmes dostrzeżono pierścionek zaręczynowy! Czyżby para planowała ślub? 

 

 

 

 

Jamie Foxx et Katie Holmes assument enfin leur couple!

Post udostępniony przez La Scandaleuse (@lascandaleuse_)

Polecamy: „To ona zaszczepiła we mnie miłość do grania”. Wzruszające słowa Toma Cruise'a nad grobem matki

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.