WIDEO VIVY.PL

Ma plan wyjechać z Polski na studia, rozsądnie myśli o przyszłości. Viki Gabor o swoich zarobkach

„Odkładam aż do…”

Rafał Kowalski 25 czerwca 2024 16:55

Viki Gabor może cieszyć się z kolejnego sukcesu. Na rynku właśnie ukazała się jej płyta TERMINAL 3. Piosenek można posłuchać w sieci i na koncertach 16-letniej artystki, która ma wielkie szczęście, że praca jest jej pasją. A jak praca, to i zarobki. Czy dziś jest to dla niej ważny temat? I czy planuje przyszłość poza Polską?

Viki Gabor o finansach. Ma plan na przyszłość

Podczas rozmowy z piosenkarką zapytaliśmy między innymi o to, czy Viki ma świadomość, na ile wyceniane są jej działania artystyczne. „Mam podgląd. Wiem, ile zarabiam. Ale nie lubię mówić o pieniądzach, bo one nie są wszystkim. Ważniejsze są szczęście i rodzina. Ale nie ma co ukrywać, że kocham to, co robię i fajnie, że mogę nazywać to pracą. A przy każdej pracy zarabiasz, normalna rzecz”, powiedziała nam przed kamerą VIVY.pl i ma w tym zupełną rację.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ewę Błaszczyk i Andrzeja Łapickiego dzieliło 31 lat. Swój romans utrzymywali w sekrecie

Podkreśla też, że na co dzień nie jest wymagająca, jeśli chodzi o to, ile potrzebuje na swoje codzienne wydatki. W przyszłości z kolei nie chciałaby być rozrzutna, a rozsądna. „Teraz tych pieniędzy nie potrzebuję, więc odkładam je aż do swojej osiemnastki. A potem będę inwestować w różne rzeczy. Nie chciałabym tego wydać na niepotrzebne rzeczy, mam pewien plan i będę go za kilka lat realizować”, powiedziała VIKI Rafałowi Kowalskiemu. „Myślę, że nie jestem w tym temacie problematyczna. Jak na coś potrzebuję, to wiem, że zawsze dostanę kieszonkowe. Ale dużo nie potrzebuję do szczęścia”, dodała.

Viki Gabor przed studiem DDTVN, 20.04.2024 Warszawa

Viki Gabor, Viki Gabor przed studiem DDTVN, 20.04.2024 Warszawa
Fot. Aliaksandr Valodzin/East News

Studia i kariera zagraniczna Viki Gabor

A czy wokalistka chciałaby namieszać ze swoimi piosenkami na zagranicznych rynkach? „Wstępne plany mamy. Pracuję z pewną liczbą osób z zagranicy, z którymi świetnie się dogaduję. I podoba mi się, że odnajduję się w ich środowisku. Ale na razie zostaję w Polsce, bo mam tutaj cudowny fandom. Dostaję od nich wiele wsparcia, mamy cudowną relację i doceniam to”, usłyszeliśmy.

CZYTAJ TEŻ: Syn Natalii Kukulskiej skończył 24 lata. Z tej okazji dumna mama zamieściła poruszający wpis

W głowie gwiazdy młodego pokolenia kołacze się także temat studiów poza Polską… „A czy chcę na studia? Nie wiem na ten moment, czy miałabym czas. Ale jeśli bym jakieś wybrała, to za granicą. Rozmawiałam już nawet o tym z rodzicami. Wiem, że to na pewno nie byłby Londyn – choć tam dorastałam kilka lat”, zaznaczyła Viki Gabor w rozmowie z VIVĄ.pl.

Całego wideo możesz posłuchać na górze strony albo na naszym YouTubie.  

Viki Gabor
Fot. materiał prasowy, @karolinazajaczkowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.