WIDEO VIVY.PL

Paulina Krupińska szczerze o dzieciach i mężu. Pandemia zmieniła ich codzienność: „Było mnie mniej”

Koronawirus wpłynął na zasady pracy prezenterki

Rafał Kowalski 2 lutego 2022 14:50

Siedmioletnia Antonina i pięcioletni Jędrzej to dwa oczka w głowie ich mamy. Paulina Krupińska od dwóch lat udowadnia, że świetnie łączy macierzyństwo z prowadzeniem telewizji śniadaniowej. Jedynie na początku pandemii wystąpiły w tym temacie pewne zmiany.

Paulina Krupińska: jaką jest mamą? Jakie ma priorytety?

Podczas sesji dla VIVY! zapytaliśmy Paulinę Krupińską o to, czy powrót do pracy na spory etat w telewizji przełożył się jakoś na jej relacje z córką i synem. „Na moje macierzyństwo praca w Dzień Dobry nie wpłynęła. To dlatego, że super mamy zaplanowaną całą logistykę. To znaczy, że ja wychodzę do pracy kiedy dzieciaki jeszcze śpią, a że zawsze rolą Sebastiana było zawożenie pociech do przedszkola, to nic się nie zmieniło. Ja jestem już w domu, gdy one wracają po zajęciach”, powiedziała VIVIE.pl prezenterka.

Dodała chwilę potem, że był tylko jeden moment, gdy coś w tej kwestii uległo zmianie. „Ale faktycznie, gdy zaczęła się pandemia i mieliśmy inaczej zorganizowane dyżury w pracy, to znikałam czasem nawet na trzy dni. Dzieci wtedy były na Podhalu podczas lockdownu całego kraju. I mnie wtedy było ciut mniej”, wyznała przed kamerą.

Zobacz też: Paulina Krupińska-Karpiel: „Bycie mamą jest jedną z fantastyczniejszych rzeczy, jakie mi się przytrafiły, ale czy to jest jedyna rola w życiu?” 

Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal

A czy jest w miejscu w życiu, w którym umie nazwać swoje priorytety? „Wiem dziś bardziej, czego chcę. Ale też, czego nie chcę. Nie lubię być tak bardzo zabieganą i zajętą. Cenię sobie czas wolny. Ten dla rodziny i ten na nic nierobienie. To dla mnie ważny, by być sama ze swoimi myślami. A marzenie na 2022 rok? Żeby wreszcie skończyła się pandemia i żebyśmy wyjechali na zasłużone wakacje albo ferie z nartami”, podkreśliła Paulina.

Życzymy jej i jej bliskim, by udało się znaleźć czas na wspólny odpoczynek.

Więcej o gwieździe TVN dowiesz się z nowej VIVY!, któta już w kioskach. 

SPRAWDŻ TAKŻE: Paulina Krupińska-Karpiel: „Kiedyś wygłaszałam hasła, że fajnie jest rzucić wszystko i przeprowadzić się w Tatry”

Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal

Paulina Krupińska, Viva! 2/2022, okładka
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.