O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są już po ślubie! A jak się poznali?

Nie zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia...

Rafał Kowalski 26 lipca 2018 20:02

Gdyby nie zrządzenie losu, dziś mogliby nie być małżeństwem. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, którzy właśnie wzięli ślub, pierwszy raz spotkali się dobrych kilka lat temu. Całkiem przypadkiem... Potem na chwilę o sobie zapomnieli, ale ich drogi ponownie złączyły się w 2014 roku. I od tego czasu tworzą szczęśliwy związek. Jak dokładnie się poznali?

Historia miłości Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Na samym początku niewiele wskazywało na to, że za kilka lat Paulina i Sebastian będą szczęśliwym małżeństwem. Para poznała się podczas jednej z zimowych imprez, na której muzyk występował ze swoim zespołem Zakopower. Jeszcze tego samego wieczoru oboje uścisnęli sobie ręce, ale o wybuchu gorącego uczucia nie było mowy. Być może także dlatego, że Krupińska była wtedy związana z Taduszem Bachledą-Curusiem…

Wszystko zmieniło się w następnym roku zaraz przed wakacjami, kiedy związek Pauliny i Tadeusza przechodził kryzys. Ostatecznie zakochani postanowili się rozstać. Zbyt wiele zawodowych obowiązków każdej ze stron powodowało, że prezenterka TVN Style i pilot mieli mało czasu dla siebie i coraz gorzej się dogadywali. Ich decyzja o zakończeniu bliskiej relacji wydawała się im najlepszym rozwiązaniem.

W tym samym czasie Karpiel-Bułecka odpoczywał w Warszawie po trasie koncertowej. Podczas jednego z wyjść na miasto znów natknął się na Krupińską. Okazało się, że mają wspólnych znajomych. Wkrótce zaczęli się spotykać, ale o tym co ich zaczynało łączyć wiedzieli tylko najbliżsi.

Dopiero ślub byłej Miss Polonii, Rozalii Mancewicz, sprawił, że para po raz pierwszy pokazała się razem w mniej intymnych warunkach, niż te domowe. Od tej pory o miłości Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki wiedzieli już wszyscy. Włącznie z mediami, które starały się poznać kolejne szczegóły tego związku. Ale gwiazdorska para mówiła o sobie bardzo mało... I tak pozostało do dzisiaj. Dla obojga prywatność i rodzina są najważniejsza…

Dzieci Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Para szybko zmieniła swoją relację z gorącego romansu w rodzinną sielankę. W lipcu 2015 roku na świat przyszło pierwsze dziecko zakochanych. Co ciekawe, jako pierwsza w mediach napisała o tym koleżanka Karpiela-Bułecki, Kayah! Wokalistka podała nawet, że para doczekała się córeczki o imieniu Tereska... Te informacje trzeba było chwilę potem sprostować, ponieważ w rzeczywistości dziewczynka otrzymała imię Antonina. Dwa lata później, rodzina Pauliny i Sebastiana powiększyła się o synka Jędrzeja. Chłopiec ma już rok i dwa miesiące.

Zakochanym niespieszno było jednak do ślubu... Przed ołtarzem Paulina i Sebastian stanęli dopiero teraz. Czy ceremonia zmieni coś w ich życiu? Zapewne nie. Wciąż będą dzielić życie między Warszawę i Zakopane oraz kierować się tymi wartościami, o których Karpiel-Bułecka mówił niedawno w wywiadzie. „Miłość polega na tym, żeby dawać człowiekowi wolność. Żeby nie zabierać mu tego, co mu sprawia radość, żeby mógł się realizować. Dawka wolności jest absolutnie normalna w miłości, na tym polega zdrowy i higieniczny związek. To działa w obie strony", twierdził muzyk w rozmowie z Plejadą.

I właśnie takiej miłości z odrobiną czasu na własne pasje i rozwój życzymy nowożeńcom!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.