Muzyk obchodzi dziś 46. urodziny

Rafał Kowalski 14 maja 2022 14:50

Gdyby nie zrządzenie losu, dziś mogliby nie być małżeństwem. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, którzy w 2019 wzięli ślub, pierwszy raz spotkali się dobrych kilka lat temu. Całkiem przypadkiem... Potem na chwilę o sobie zapomnieli, ale ich drogi ponownie złączyły się w 2014 roku. I od tego czasu tworzą szczęśliwy związek. Jak dokładnie się poznali?

Historia miłości Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Na samym początku niewiele wskazywało na to, że za kilka lat Paulina i Sebastian będą szczęśliwym małżeństwem. Para poznała się podczas jednej z zimowych imprez, na której muzyk występował ze swoim zespołem Zakopower. Jeszcze tego samego wieczoru oboje uścisnęli sobie ręce, ale o wybuchu gorącego uczucia nie było mowy. Być może także dlatego, że Krupińska była wtedy związana z Taduszem Bachledą-Curusiem…

Wszystko zmieniło się w następnym roku zaraz przed wakacjami, kiedy związek Pauliny i Tadeusza przechodził kryzys. Ostatecznie zakochani postanowili się rozstać. Zbyt wiele zawodowych obowiązków każdej ze stron powodowało, że prezenterka TVN Style i pilot mieli mało czasu dla siebie i coraz gorzej się dogadywali. Ich decyzja o zakończeniu bliskiej relacji wydawała się im najlepszym rozwiązaniem.

Czytaj takżeHistoria miłości Amal i George’a Clooneyów to gotowy scenariusz na romantyczny film...

W tym samym czasie Karpiel-Bułecka odpoczywał w Warszawie po trasie koncertowej. Podczas jednego z wyjść na miasto znów natknął się na Krupińską. Okazało się, że mają wspólnych znajomych. Wkrótce zaczęli się spotykać, ale o tym co ich zaczynało łączyć wiedzieli tylko najbliżsi.

Dopiero ślub byłej Miss Polonii, Rozalii Mancewicz, sprawił, że para po raz pierwszy pokazała się razem w mniej intymnych warunkach, niż te domowe. Od tej pory o miłości Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki wiedzieli już wszyscy. Włącznie z mediami, które starały się poznać kolejne szczegóły tego związku. Ale gwiazdorska para mówiła o sobie bardzo mało... I tak pozostało do dzisiaj. Dla obojga prywatność i rodzina są najważniejsza…

Dzieci i ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Para szybko zmieniła swoją relację z gorącego romansu w rodzinną sielankę. W lipcu 2015 roku na świat przyszło pierwsze dziecko zakochanych. Co ciekawe, jako pierwsza w mediach napisała o tym koleżanka Karpiela-Bułecki, Kayah! Wokalistka podała nawet, że para doczekała się córeczki o imieniu Tereska... Te informacje trzeba było chwilę potem sprostować, ponieważ w rzeczywistości dziewczynka otrzymała imię Antonina. Dwa lata później, rodzina Pauliny i Sebastiana powiększyła się o synka Jędrzeja. Chłopiec ma już 5 lat.

Zakochanym długo niespieszno było jednak do ślubu... Przed ołtarzem Paulina i Sebastian stanęli dopiero pod koniec lipca 2019 roku. Czy ceremonia zmieniła coś w ich życiu? Zapewne nie. Wciąż mocno się kochają i jako rodzina kierują się tymi wartościami, o których Karpiel-Bułecka mówił w jednym z wywiadów. „Miłość polega na tym, żeby dawać człowiekowi wolność. Żeby nie zabierać mu tego, co mu sprawia radość, żeby mógł się realizować. Dawka wolności jest absolutnie normalna w miłości, na tym polega zdrowy i higieniczny związek. To działa w obie strony", twierdził muzyk w rozmowie z Plejadą.

Z przywileju wolności Paulina Krupińska skorzystała niedługo później, bo już w 2019 roku, od kiedy więcej czasu zaczęła spędzać w stolicy. To właśnie wtedy przyjęła propozycję udziału w show Dance Dance Dance. Z kolei rok później udało się jej zostać prowadzącą Dzień Dobry TVN. Dziś cała jej rodzina mieszka w Warszawie. Ona spełnia się jako gwiazda TV, a jej mąż koncertuje z autorską muzyką.

Czytaj także: Niezwykła uroda, charakterystyczny głos i wspaniałe role. Oto historia Ewy Szykulskiej 

Artystyczna twarz Sebastiana Karpiela-Bułecki była jednak tym, na co nie do końca Paulina Krupińska była gotowa przed ślubem. „Nie byłam przygotowana na życie z artystą. Nie wiedziałam, że ktoś może tak długo myśleć. Pięć godzin milczy i zastanawia się, co zagra w czasie koncertu na swoich skrzypcach”, opowiadała Rewii dodając, że przez nieuporządkowanie męża zdarza się im sprzeczać o obowiązki domowe. Na co dzień jednak wygrywa porozumienie i silne uczucie. „Mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Mam też w sobie spokój, który gwarantuje mi miłość”, podsumowała.

Zakochanym życzymy kolejnych pięknych lat razem, a Sebastianowi życzymy wszystkiego dobrego z okazji urodzin!  

Czytaj teżIwona Cichosz znów została mamą! Ulubienica publiczności zdradziła imię i płeć drugiego dziecka

1/4
Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Copyright @Marcin Szkodzinski / Forum
1/4

Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki odbył się latem 2018 roku w Kościelisku

2/4
Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Copyright @Marcin Szkodzinski / Forum
2/4

Wśród gości było wiele osób znanych

3/4
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Copyright @Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
3/4

Na co dzień para dba jednak najbardziej o relacje z krewnymi. Wejście do góralskiej rodziny było dla modelki dużym wyzwaniem

4/4
Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Copyright @PIOTR KAMIONKA/REPORTER
4/4

Zakochani wiele razy udowodnili już, że pasują do siebie idealnie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.