Sebastian Karpiel, Paulina Krupińska o depresji
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
ZWIĄZKI GWIAZD

Małżeństwo Sebastiana Karpiela-Bułecki i Pauliny Krupińskiej wisiało na włosku? Muzyk dementuje plotki

„Jak się człowiek pokłóci, to jest to normalne. Ale myślę, że nikt z nas o tym nie myśli na poważnie”

Maria Elas 31 stycznia 2024 10:05
Sebastian Karpiel, Paulina Krupińska o depresji
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska w 2023 r. świętowali piątą rocznicę ślubu. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się liczne plotki dotyczące ich związku. Teraz sam muzyk zdecydował się zabrać głos i wyznał prawdę na temat przyszłości pary.

Sebastian Karpiel-Bułecka o rozwodzie: „nikt z nas o tym nie myśli na poważnie”

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska na ślubnym kobiercu stanęli w 2018 r. Muzyk i prezenterka oraz modelka doczekali się dwójki dzieci: córki Antoniny, oraz syna Jędrzeja. Jak wyznali, chociaż oboje są postaciami medialnymi, ich rodzina nie jest raczej nadzwyczajna. Chociaż na co dzień mieszkają w Warszawie, bardzo często w czwórkę odwiedzają rodzinne dla skrzypka Zakopane.

Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal

Paulina Krupińska z dziećmi, Viva! 2/2022

Jak wyznał w rozmowie z Żurnalistą, ich związek nie jest perfekcyjny i zdarzają się konflikty, jednak małżonkowie zawsze pracują nad poprawieniem relacji. Chociaż mogliśmy usłyszeć, że kłótnie spotkały ich „milion razy, jak myślę w większości małżeństw” i kilkukrotnie pojawiła się myśl o rozstaniu, szybko odrzucają tę opcję. „Jak się człowiek pokłóci, to jest to normalne. Ale myślę, że nikt z nas o tym nie myśli na poważnie” mogliśmy usłyszeć.

Teraz muzyk rozwiał wszelkie pozostające wątpliwości dotyczące przyszłości ich związku. Para ma w planach odnowienie przysięgi małżeńskiej!

Zobacz także: Wielka radość w domu Muńka Staszczyka. Przekazał wspaniałe wieści, nie kryje dłużej szczęścia

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Marcin Szkodzinski / Forum

Ślub Pauliny Krupińska i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska odnowią śluby małżeńskie

Wieści o odnowieniu przysięgi małżeńskiej z Pauliną Krupińską Sebastian Karpiel-Bułecka przekazał podczas rozmowy z „Twoim Imperium”. Jak wyznał, para zdecyduje się na ten krok przede wszystkim ze względów religijnych. Nie od dziś wiadomo, że relacja z Bogiem jest dla męża prezenterki bardzo ważna„Chcielibyśmy, tym bardziej że wiara jest dla nas ważna. Bez tego trudno byłoby mi żyć. Praktykuję i mam ufność, że ktoś nad nami czuwa” wyznał. Dodał również, jak wyglądać może ten wyjątkowy dzień.

Muzyk wyznał, że idealnie byłoby, gdyby para mogła ponownie złożyć śluby w ukochanym przez niego Zakopanem. „To moje miejsce na ziemi, a i Paulina wspaniale odnajduje się w Zakopanem. Jej się nie da nie lubić, jest szanowana za podejście do tradycji, w której się wychowałem, a teraz wychowujemy w niej dzieci” mówił.

Wygląda na to, że parze skutecznie udało się uciszyć plotki o rzekomym kryzysie!  

Czytaj również: Poznali się w pracy, żyje w cieniu sławnej żony. Kim jest Maciej Maciejowski, mąż Anny Kalczyńskiej?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.