Muniek Staszczyk. Marta Staszczyk
Fot. Facebook: @muzeum.warszawskiej.pragi
O tym się mówi!

Wielka radość w domu Muńka Staszczyka. Przekazał wspaniałe wieści, nie kryje dłużej szczęścia

"Wbiło mnie to w krzesło i przytkało"

Aleksandra Frankowska 30 stycznia 2024 18:28
Muniek Staszczyk. Marta Staszczyk
Fot. Facebook: @muzeum.warszawskiej.pragi

Muniek Staszczyk podzielił się z fanami szokującą, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu informacją. Spadła ona na niego niczym grom z jasnego nieba, dlatego jego reakcja była nietypowa. Okazuje się, że muzyk już niedługo zostanie dziadkiem. Jego córka jest bowiem w ciąży! 

ZOBACZ TEŻ: Alicja Resich nie chciała, by córka została dziennikarką. Wspierała ją w założeniu własnej fundacji

Muniek Staszczyk będzie dziadkiem

Niesamowite wieści płyną z domu Staszczyków. W zeszłym roku córka lifera T.Love brała ślub, a teraz muzyk poinformował, że para spodziewa się pierwszego dziecka. Jednocześnie spełnia się jego wielkie marzenie. Po raz pierwszy zostanie dziadkiem. Muniek Staszczyk będzie miał wnuczkę - radości w domu rodzinnym nie ma końca. 

"Moja ukochana córcia urodzi dziewczynkę. Termin porodu wyznaczono na 25 marca i wszyscy jesteśmy tym bardzo podekscytowani" - przekazał Muniek Staszczyk.

Muniek Staszczyk przed studiem Dzień Dobry TVN, 2022
Fot. VIPHOTO/East News

Informacja o ciąży pozytywnie zaskoczyła przyszłych dziadków

Rok temu w czerwcu córka Staszczyka Maria wyszła za mąż za Włocha, Jacopo. Krótko po ślubie para poinformowała rodziców, że spodziewa się pierwszej pociechy. Muniek Staszczyk przyznał, że informacja ta zszokowała go, bo nie spodziewał się tego tak szybko.

"Siedzieliśmy przy niedzielnym obiedzie, kiedy Mania poinformowała mnie i żonę, że będzie mamą. I choć prędzej czy później się tego spodziewałem, wbiło mnie w krzesło i nieźle przytkało. Po chwili dotarło do mnie, że zostanę seniorem rodu i prawie popłakałem się ze szczęścia" - mówił.

CZYTAJ TEŻ: Edyta Lewandowska była jedną z twarzy "Wiadomości". Ma 10-letnią córkę ze znanym pogodynkiem

Wnuczka Muńka otrzyma imię Roma. Jak sam przyznaje, będzie bardzo aktywnym dziadkiem. Nie może się doczekać przyjścia maleństwa na świat. Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.