Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal
O tym się mówi!

Męża i dzieci zawdzięcza Bogu, zawierza mu swoje życie. Paulina Krupińska szczerze o podejściu do wiary

"Wierzę w Boga i jestem ogromną szczęściarą!"

Aleksandra Frankowska 23 marca 2024 18:42
Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal

Jest jedną z najpiękniejszych Polek i robi zawrotną karierę w mediach. Paulina Krupińska nie ukrywa, że w wielu życiowych sytuacjach pomógł jej Bóg. To on postawił na jej drodze ukochanego męża, Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Co była Miss Polonia mówi o swojej wierze i relacji z Bogiem?

Paulina Krupińska jest osobą wierzącą

Gwiazda nie ukrywa, że wiara pełni bardzo ważną rolę w jej codziennym życiu. Bóg towarzyszy jej codziennie i zawierza mu swoje troski. Krupińska bez ogródek mówi o tym, że wiara w Boga pozwala jej być prawdziwą szczęściarą. Wie, że ktoś nad nią czuwa.

CZYTAJ TEŻ: Izabela Kuna w poruszającym wyznaniu: "Nigdy nie czułam się wystarczająco kochana, wystarczająco dobra i wystarczająco ładna"

"W związku z tym, że mam wiarę, jestem ogromną szczęściarą, większy pokój w serduchu i więcej miłości bliźnich. Czy spotkałam się z krytyką? Tak, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Szanuję wszystkich - nawet tych, którzy stają mi w poprzek i mają inne zdanie" - mówiła Krupińska.

Bal Fundacji TVN
Fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Paulina Krupińska o małżeństwie i wierze

Chociaż wraz z mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką wzięli ślub kościelny, zdecydowali się na niego dopiero po trzech latach od narodzin swojej córeczki Antoniny. Krupińska nigdy tego jednak nie ukrywała, a osobom, które wytykają jej życie nie w zgodzie z wartościami kościoła, odpowiada:

"Czasem wiara nie równa się tylko regułom kościelnym i też wiara nie dotyczy tylko i wyłącznie Kościoła. Dzieciątko akurat jest dużym cudem i szczęściem. I jestem pewna, że Bóg kocha wszystkie dzieci" - mówiła.

Dla Krupińskiej wiara to przede wszystkim relacja z Bogiem. Przekazuje również te wartości swoim dzieciom. W jednym z wywiadów mówiła, że nie rozumie ludzi, którzy atakują wiarę katolicką. 

Sebastian Karpiel, Paulina Krupińska o depresji
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

CZYTAJ TEŻ: Agata Młynarska i Przemysław Schmidt świętują 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji dziennikarka podzieliła się z fanami archiwalnymi zdjęciami

"Czasami się dziwię: czemu wszyscy się tak czepiają tej wiary katolickiej? Przecież w dziesięciu przykazaniach, które są jej podstawą, jest jedna wielka miłość. Nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż – to jest nawoływanie do bycia prawym, dobrym człowiekiem" – mówiła, apelując o współistnienie wszystkich w zgodzie.

Krupińska przy okazji każdych świąt, nawiązuje do Boga w swoich social mediach. Widać, że jest to dla niej jedna z najważniejszych życiowych wartości. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.