WIDEO VIVY.PL

Paulina Krupińska-Karpiel otworzy z mężem hotel w Zakopanem? „Myślimy o osadzie góralskiej…”

Co z pracą w telewizji? Gwiazda zdradziła nam swoje plany

Rafał Kowalski 29 sierpnia 2020 10:25

Ona – dziennikarka i modelka, on – spełnia się w muzyce. Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka oddają się na co dzień swoim pasjom, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości oboje zajmą się zupełnie czymś innym. Czy para pójdzie w ślady Stanisława Karpiela-Bułecki, który właśnie otworzył w górach hotel?

Paulina Krupińska o planie B na życie

Podczas sesji do VIVY! zapytaliśmy naszą bohaterkę, czy myślała o tym, by z mężem otworzyć agroturystykę. „Część naszej rodziny ma różne hotele i pensjonaty. To dość popularna forma zarobkowania na Podhalu. Kto wie, może i mój mąż – który jest z wykształcenia architektem – zaprojektuje parę domków. Nie myślimy o hotelu a o osadzie góralskiej, która mogłaby być niedaleko naszego domu”, wyznała nam Paulina Krupińska-Karpiel.

Dodała też, że miejsce na pewno spodobałoby się jej bliskim. „Moglibyśmy zapraszać naszych znajomych, a ja kocham przebywać w dużych skupiskach ludzi. Możliwe, że na stare lata przyjdzie nam taki pomysł do głowy. A może nie na takie stare…”, usłyszeliśmy w przerwie zdjęć.

Dziś cały zawodowy czas prezenterki wypełnia telewizja. Czy i w niej ma pomysł na swoją dalszą karierę? „Zawsze moim największym marzeniem było prowadzenie talk-show dziecięcego, rozmowy z dzieciakami. I to jest środowisko, w którym najlepiej się poruszam. Kocham dzieci za naturalność, prawdziwość i brak sztuczności. Mam nadzieję, że kiedyś będę mi dane prowadzić taki program”, powiedziała VIVIE.pl gwiazda.

A jak pracuje się jej w Dzień Dobry TVN i czy to zajęcie na długie lata? Sprawdźcie w naszym wideo. 

Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.