WIDEO VIVY.PL

Izabela Janachowska o odejściu z TVN: „Nawet nie miałam się z kim szczerze pożegnać...”

Prezenterka wyjaśniła, co jeszcze zachęciło ją do zmian

Rafał Kowalski 26 października 2021 18:50

Izabela Janachowska od jesieni 2015 była związana ze stacją TVN Style. Tancerka i organizatorka ślubów oceniana była przez widzów jako największa gwiazda lifestylowego kanału. Mimo to kilka miesięcy temu podjęła decyzję, by przejść do Polsatu. Co nie pasowało prezenterce w TVN?

Izabela Janachowska o nowym programie w Polsacie

Gdy stacja Polsat ogłosiła, że to Izabela Janachowska poprowadzi 12. edycję Tańca z gwiazdami, wielu internautów było w szoku. Telewidzowie czekali bowiem na nowe odcinki dotychczasowych ślubnych show emitowanych w TVN Style.

Okazuje się, że słoneczna stacja zaproponowała Izie jeszcze lepsze warunki kontraktu. Żona Krzysztofa Jabłońskiego właśnie nagrywa coś, o czym zawsze marzyła. „To będzie wspaniałe ślubne show. Przygotowujemy je, jesteśmy podczas zdjęć. Ruszyłam w Polskę i pomagam świetnym parom. Takim, którym brakuje do szczęścia ślubu. Ślubu, który trudno im zorganizować. I wtedy wkraczamy my! Bazujemy na miłości, wzruszeniu – wszystkim, co dobre”, powiedziała nam przed kamerą VIVY.pl.

Czytaj także:  Są dla siebie ogromnym wsparciem. Oto niezwykła historia miłości Piotra Mroza i Agnieszki Wasilewskiej 

Izabela Janachowska o TVN Style
Fot. TRICOLORS/East News

Dlaczego Iza Janachowska odeszła w TVN? Gwiazda o współpracownikach

Jeszcze wiosną tego roku, gdy podczas sesji do VIVY! pytaliśmy Izabelę Janachowską o pracę, ta wypowiadała się o TVN w samych ciepłych słowach. Czas pokazał jednak, że nie wszystko prezenterce odpowiadało, a stacja Niny Terentiew starała się o obecność ulubienicy widzów Polsacie. „To był dłuższy proces. Zawszę chcę iść do przodu, rozwijać się. Polsat dał mi ogromne pole do popisu, wiele możliwości… Głupotą byłoby nie skorzystać”, wyznała VIVIE.pl prowadząca Taniec z gwiazdami.

Czy tęskni ona za ludźmi, z którymi tworzyła programy w poprzedniej stacji? Przy odpowiedzi na to pytanie dowiedzieliśmy się ciekawej rzeczy... „Tam była wspaniała ekipa, choć niestety w TVNie jest teraz tak wiele zmian, że ludzie, z którymi byłam najbardziej związana, już tam nie pracują. Tak naprawdę jak odchodziłam, to nie miałam wielu osób, z którymi mogłabym się szczerze żegnać i dziękować za długą współpracę. Bo byli wszyscy nowi!”, zaskoczyła nas przed kamerą Izabela Janachowska.

Podczas rozmowy z reporterem VIVY.pl gwiazda zdradziła też, jakie wpadki przydarzyły się jej podczas tanecznego show. Posłuchajcie! 

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk w stroju policjantki wyglądała jak mama. Czy czuła się wykorzystana?

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.