TYLKO NA VIVA.PL

Oliwia Bieniuk szczerze o hejcie i Tańcu z gwiazdami: „Jestem tym wszystkim zmęczona”

Aktorka i Michał Bartkiewicz przeszli już pierwsze kryzysy i kontuzje

Rafał Kowalski 9 października 2021 15:57

Przed nami ćwierćfinał Tańca z gwiazdami! W programie zostały już tylko cztery pary... W tym Michał Bartkiewicz i Oliwia Bieniuk, która po ostatnim odcinku show nie mogła uwierzyć, że nie odpadła. Początkująca aktorka walczy dalej, ale przyznaje, że czasem brak jej już sił. To nie wszystko, co zdradziła nam na temat treningów.

Taniec z gwiazdami 12: Oliwia Bieniuk ma dość hejtu

W rozmowie z reporterem VIVY! Oliwia Bieniuk przyznała, że chce cieszyć się z udziału w programie, ale niskie nowy i negatywne komentarze o jej występach demotywują. To dlatego w zeszły poniedziałek po werdykcie powiedziała między innymi: „Jestem strasznie zła. Gdybyśmy odpadli dzisiaj, to ja bym nie miała z tym najmniejszego problemu, bo tak powinno być”, cytował Plotek.

Czy dalej córka Anny Przybylskiej uważa się na najgorszą w stawce i chce odpaść? „To trudny temat. Ostatnio po programie byłam bardzo rozemocjonowana. Dziś wiem, że chcę zostać w programie, ale ciągle słyszę, że tańczę źle i brzydko. Takie opinie przestały mnie napędzać do dalszego działania, do dalszego starania się. Wręcz przeciwnie – jestem zmęczona tymi komentarzami i hejtem” wyznała Rafałowi Kowalskiemu z VIVY.pl Oliwia Bieniuk i dodała, że mimo wszystko się nie podda.

Czytaj też: Taniec z Gwiazdami: Oliwia Bieniuk w tej stylizacji wyglądała jak Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz, Taniec z gwiazdami
Fot. Piotr Molecki/East News

Kryzysy i kontuzje u Oliwii Bieniuk i Michała Bartkiewicza

Przy okazji spotkania z uczestniczką Tańca z gwiazdami i jej programowym partnerem, padło też pytanie o to, czego jako widzowie nie widzimy…. „Mamy za sobą krzysy, przede wszystkim fizyczne. Zwłaszcza ja. Cały czas coś mi się dzieje...”, powiedział Michał Bartkiewicz. „Ja nie mam aż takiego problemu. Jedynie żebra, bo po podnoszeniach – a nie jestem w nich doświadczenia – bolą”, uzupełniła Oliwia Bieniuk przed kamerą VIVY.pl.

A czy para ma dni, w których się nie dogaduje? Ich odpowiedź może Was zaskoczyć. Zobaczcie nasze wideo od początku do końca.

Z kolei w ćwierćfinale życzymy dużo powodzenia! 

Czytaj też: Pary jednopłciowe wystąpią w polskim Tańcu z gwiazdami? Andrzej Piaseczny chce zmian

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz, Taniec z gwiazdami
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.