co miała na sobie Oliwia Bieniuk na maturze?
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Taniec z Gwiazdami: Oliwia Bieniuk w tej stylizacji wyglądała jak Anna Przybylska

Trudno było oderwać od niej wzrok

Olga Figaszewska 21 września 2021 11:11
co miała na sobie Oliwia Bieniuk na maturze?
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ostatni odcinek Tańca z Gwiazdami wywołał ogromne emocje! Widzowie podziwiali fantastyczne choreografie w wykonaniu uczestników. Oprócz występów solowych nie zabrakło też tanecznych bitew między grupą „Włamywaczy” a „Kucharzy”. Pierwszą reprezentowała Kajra, Sylwia, Oliwia, Rafał, Jacek i Michał. Jednak fani nie mogli przejść obojętnie obok stylizacji Oliwii Bieniuk. 18-latka w jednej stylizacji do złudzenia przypominała Annę Przybylską.

Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk wyglądała jak Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz w 4. odcinku Tańca z Gwiazdami zaprezentowali zmysłową rumbę. Młoda gwiazda coraz lepiej odnajduje się na tanecznym parkiecie. Widać, że taniec sprawia jej wiele radości.

„Weszliście bardzo ładnie w klimat. Ta rumba była twoim najlepszym występem”, komentowała Iwona Pavlović. Z kolei Michał Malitowski zauważył, że Oliwia Bieniuk robi postępy i bardzo to docenia. Jury oceniło występ pary na 31 punktów.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk oddała hołd Annie Przybylskiej w Tańcu z Gwiazdami

Następnie przyszła pora na występy grupowe. Oliwia Bieniuk wraz z Sylwią Bombą i Kajrą zaprezentowały sambę. Drużyna „Włamywaczy” podołała tanecznemu zdaniu. Każda z pań miała do odegrania swoją rolę. Oliwa wcieliła się w policjantkę.

Internauci orzekli, że młoda gwiazda w mundurze wyglądała jak jej mama. Przypomnijmy, że Anna Przybylska kreacją posterunkowej Marylki w serialu Złotopolscy zdobyła serca widzów.

Oliwia Bieniuk podobieństwie do mamy

Wiele osób dopatruje się podobieństwa Oliwii do mamy. Niektórzy fani aktorki uważają, że 18-latka  urodę odziedziczyła po Annie Przybylskiej. Inni twierdzą, że to wierna kopia taty. Dyskusja pojawiła się na nowo po ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami. Czy produkcja celowo powierzyła Oliwii Bieniuk rolę policjantki, by nawiązać do serialowej kreacji jej mamy?

„To nie ja tutaj wybierałam stroje i jakby całą koncepcję. Ale chyba tak, bo to było takie porównanie do Marylki, do mamy, która ją grała. Więc na pewno zamierzone”, wyjaśniła w rozmowie z Plotkiem

Też zauważacie podobieństwo? 

Sprawdź też: 4. odcinek Tańca z Gwiazdami. Kto zachwycił jury, a z kim musieliśmy się pożegnać?

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska w Tańcu z Gwiazdami
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Oliwia Bieniuk w roli policjantki w Tańcu z Gwiazdami

Anna Przybylska, Złotopolscy
Fot. Niemiec/AKPA

Anna Przybylska w serialu Złotopolscy

Oliwia Bieniuk, Taniec z Gwiazdami,
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.