Anna Przybylska, Ania Przybylska, Oliwia Bieniuk, VIVA! 17/2012, 18/2020
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk oddała hołd Annie Przybylskiej w Tańcu z Gwiazdami

Ten występ fani młodej gwiazdy zapamiętają na długo

Olga Figaszewska 14 września 2021 11:38
Anna Przybylska, Ania Przybylska, Oliwia Bieniuk, VIVA! 17/2012, 18/2020
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Bartek Wieczorek/LAF AM

Ostatni taniec Oliwii Bieniuk zachwycił fanów 18-latki. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka rozwija swoje umiejętności na parkiecie show. W ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami młoda gwiazda oddała hołd mamie. Jej występ poruszył wielbicieli.

Oliwia Bieniuk zachwyca w Tańcu z Gwiazdami

Oliwia Bieniuk spełnia swoje marzenia. 18-latka w jednym z wywiadów wyznała, że chciałaby pójść w ślady mamy. Młoda gwiazda powoli wkracza do show-biznesu. Oliwia Bieniuk stawia pierwsze kroki w aktorstwie, modelingu, angażuje się w kolejne projekty. Teraz świetnie odnalazła się na parkiecie Tańca z Gwiazdami.

Udział w show Polsatu jest dla niej sporym wyzwaniem. Może liczyć na ogromne wparcie rodziny i znajomych. „Emocje są olbrzymie. To jest duma troska i podziw. Generalnie wzruszenie, jeszcze niedawno wydawało mi się, wiozłem ją na wózeczku, niemowlę a teraz jest dojrzałą kobietą, teraz musi zrobić jeszcze pierwszy krok w dorosłe życie. Ten wyjazd do Warszawy i miesiąc bez taty i braci to dobry pierwszy krok”, mówił Jarosław Bieniuk.

Sprawdź też: Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk załamała się niskimi notami od jurorów. „Nie spodziewałam się...”

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz
Fot. VIPHOTO/East News

Oliwia Bieniuk oddała piękny hołd Anie Przybylskiej

Ostatni występ Oliwii Bieniuk zachwycił fanów gwiazdy. Widać, że coraz lepiej czuje się w tanecznym show. Wraz z Michałem Bartkiewiczem zachwycała w walcu wiedeńskim. Dla 18-latki był to szczególny taniec, ponieważ choreografia powstała do ulubionego utworu Anny Przybylskiej – When a Man Loves a Woman. W ten sposób Oliwia oddała hołd mamie.

„Będziemy tańczyć do ulubionej piosenki mojej mamy. Myślę, że to będzie bardzo wzruszający moment. Nie mogę się doczekać”, zdradził nastolatka. Nie ukrywa, że strata mamy była dla niej ogromnym ciosem. Gdy aktorka odeszła, Oliwia miała zaledwie 12 lat. „Dom rodzinny kojarzy mi się z takim ciepłem, bezpieczeństwem, wszystkim, co dobre. I miłością. […] Po odejściu mamy, bardzo nas to przybliżyło do siebie i mamy bardzo bliską relację”, mówiła córka Anny Przybylskiej.

„Jest to moja ulubiona piosenka, bo to była jedna z ulubionych piosenek mojej mamy i to była dla niej taka dedykacja”, dodawała nastolatka.

Występ zachwycił widzów programu, a przez jurorów został oceniony na 25 punktów. Za tydzień fani tanecznego show znów będą mogli podziwiać Oliwię Bieniuk na parkiecie show. Nie możemy się doczekać jej kolejnego występu! Trzymamy kciuki i życzymy wszystkiego dobrego! 

Zobacz też: Co z filmem o Annie Przybylskiej? Głos zabrała Oliwia Bieniuk: „Wszystko zależy od…”

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.