Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O tym się mówi

4. odcinek Tańca z Gwiazdami. Kto zachwycił jury, a z kim musieliśmy się pożegnać?

Jak wyglądały zmagania uczestników w czwartym odcinku show?

Marta Nawacka 20 września 2021 22:01
Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

W rywalizacji o Kryształową Kulę zostało siedem par. Czwarty odcinek 12. edycji tanecznego show również obfitował w wielkie emocje! Tym razem, w ramach akcji zero waste, wszyscy uczestnicy programu wystąpili w kreacjach znanych z poprzednich edycji Tańca z Gwiazdami. Sprawdźcie, komu poszło dzisiaj najlepiej, a dla kogo czwarty odcinek okazał się ostatnim!

Czwarty odcinek Tańca z Gwiazdami – co działo się na parkiecie?

W walce o Kryształową Kulę pozostało siedem par: Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafal Maserak, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke oraz Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski. Prowadzący program, Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Izabela Janachowska, wielokrotnie podkreślali, że ten odcinek odbywa się w zgodzie z ideą akcji zero waste, dlatego wszyscy uczestnicy występują w strojach, które znamy z poprzednich edycji programu. Zmagania uczestników oceniało jury, w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Andrzej Piaseczny oraz Michał Malitowski. O tym, w jakim tańcu wystąpią pary w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami decydowali widzowie w internetowym głosowaniu.

Pierwszą parą na parkiecie byli Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, którzy zatańczyli cha-chę do piosenki Cleo „Kocham”. Ich wykonanie nie zachwyciło jednak Iwony Pavlović. Łącznie otrzymali 24 punkty. Następnie wystąpił Piotr Mróz z Hanną Żudziewicz, prezentując tango do utworu Baranovskiego „Czułe miejsce”. Para za swoje wykonanie dostała 28 punktów. Trzecią parą na parkiecie byli Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak. Zatańczyli cha-chę do piosenki „Love again” Duy Lipy, za którą zdobyli 36 punktów. Kolejni uczestnicy, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, tańcem współczesnym do piosenki „Ja ciebie też, bardzo” Męskiego Grania wytańczyli sobie 32 punkty. Następnie mogliśmy obejrzeć tango do piosenki Imagine Dragons „Believer” w wykonaniu Izabeli Małysz i Stefano Terrazzino. Para otrzymała 26 punktów. Jako przedostatnia na parkiecie zaprezentowała się Oliwia Bieniuk z Michałem Bartkiewiczem, wykonując rumbę do taktów piosenki Sama Smitha „Too good at goodbyes”. Jurorzy nagrodzili ich 32 punktami. Ostatni uczestnicy, Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła, przy piosence Enrique Iglesiasa „Bailando” zatańczyli sambę. Zdobyli 25 punktów.

Czytaj też: „Taniec z Gwiazdami”: za nami drugi odcinek show! Sprawdź, kto odpadł

Taniec z Gwiazdami XII edycja, odcinek 4, 20.09.2021, Warszawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Taniec z Gwiazdami XII edycja, odcinek 4, 20.09.2021, Warszawa 

Taniec z Gwiazdami: komu poszło najlepiej, a kto musiał się pożegnać z programem?

Po występach uczestników na scenie wystąpił Andrzej Piaseczny, który zaśpiewał swój ostatni utwór „Miłość”. Towarzyszyli mu tancerze w parach zarówno dwu, jak i jednopłciowych, co miało podkreślić wagę słów piosenki.

Po tym wykonaniu przyszedł czas na tańce zbiorowe. Jako pierwsi zaprezentowali się Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke oraz Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Za swoją salsę otrzymali 34 punkty, które zostały dopisane do indywidualnych ocen par. Drugą grupą na parkiecie byli Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła, Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski. Do rozbrzmiewającego „Sing, sing, sing (with a swing)” zatańczyli charlestona, otrzymując aż 40 punktów. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że z programem musiała się rozstać Izabela Małysz wraz z partnerem, Stefano Terrazzino. Żona polskiego skoczka podziękowała za wspaniałą przygodę w programie.  

Zobacz także: 3. odcinek Taniec z gwiazdami: Kto wypadł najlepiej, a kto pożegnał się z programem?

Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Taniec z Gwiazdami XII edycja, odcinek 4, 20.09.2021, Warszawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Taniec z Gwiazdami XII edycja, odcinek 4, 20.09.2021, Warszawa 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.