Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

3. odcinek Taniec z gwiazdami: Kto wypadł najlepiej, a kto pożegnał się z programem?

Zobaczcie, co wydarzyło się w 3. odcinku tanecznego show!

Gabriela Czernecka 13 września 2021 21:57
Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami za nami. W pierwszym odcinku z programem pożegnali się Denis Urubko i towarzysząca mu Janja Lesar. Tydzień później taneczne show opuścili Wojciech Węcławowicz i jego tancerka, Paula Biernat. W 3. odcinku 13. edycji Tańca z Gwiazdami gwiazdy miały okazję zabrać swoich tanecznych partnerów w rodzinne strony, a na parkiecie oprócz występów indywidualnych zobaczyliśmy także wszystkie pary w „mambo”. Kto pożegnał się z programem, a czyj taniec wypadł najlepiej? Zobaczcie sami! 

Taniec z Gwiazdami 13 - 3. odcinek relacja

W trzecim odcinku Tańca z Gwiazdami na parkiecie zaprezentowali się: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak, Radosław Liszewski i Lenka Klimentova, Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski. Ich zmagania ocenia jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Andrzej Piaseczny. Tematem trzeciego odcinka był powrót do rodzinnych stron, nie zabrakło więc chwil pełnych wzruszeń. A jak uczestnicy poradzili sobie na parkiecie?

Zobacz: Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk załamała się niskimi notami od jurorów. „Nie spodziewałam się...”

Jako pierwsza wystąpiła Kinga Sawczuk z Jakubem Lipowskim, którzy zaprezentowali na parkiecie cha-chę. Para otrzymała 33 punkty. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli walc wiedeński do ulubionego utworu jej mamy, Anny Przybylskiej „When a man loves a woman”.  Para otrzymała 25 punktów. Następnie pojawili się Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, którzy również zatańczyli cha-chę. Ich taniec oceniono na 35 punktów. Po nich na parkiecie zobaczyliśmy Sylwię Bombę i Jacka Jeschke w foxtrocie do utworu „I Want It That Away”. Jurorzy obdzielili ich 27 punktami. Następnie mieliśmy okazję obserwować zmagania Izy Małysz i Stefana Terrazzino, którzy zaprezentowali sambę. Ich taniec został oceniony na 22 punkty.

Taniec z Gwiazdami 3 odcinek
Fot. Adam Jankowski/East News

Kolejno na parkiecie zaprezentowali się Łukasz Jurkowski „Juras” i Wiktoria Omyła w walcu wiedeńskim. Para zdobyła 29 punktów, a po nich w rumbie zaprezentowali się Kajra i Rafał Maserak. Para otrzymała maksymalną liczbę punktów - 40. Taneczne show wszystkich par zakończyło się zwycięstwem Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz. Kto odpadł z programu? Z programem Taniec z Gwiazdami pożegnali się Radek Liszewski i Lenka Klimentowa.  

Radek Liszewski
Fot. mat. prasowe

Taniec z Gwiazdami 3 odcinek
Fot. Adam Jankowski/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?