TYLKO NA VIVA.PL

Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk w stroju policjantki wyglądała jak mama. Czy czuła się wykorzystana?

„Mogę powiedzieć nie, ale to będzie duży problem…”

Rafał Kowalski 11 października 2021 16:46

Oliwia Bieniuk od dziecka jest porównywana do swojej mamy. Zestawienia ich wyglądu nasiliły się podczas Tańca z gwiazdami, szczególnie, że w jednym z odcinków początkująca aktorka zgodziła się wystąpić w stroju policjantki. Wielu widzom naturalnie przyszło na myśl porównanie do Maryli ze Złotopolskich, którą grała właśnie Anna Przybylska. Czy jej córka spodziewała się takiego obrotu zdarzeń?

Oliwia Bieniuk o stroju policjantki w Tańcu z gwiazdami i mamie

Kilka razy podczas wywiadów córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka przyznawała, że męczą ją wielokrotne nawiązanie do mamy. Z drugiej jednak strony młoda gwiazda nie powiedziała „nie”, gdy zaproponowano jej np. strój policjantki w Tańcu z gwiazdami, który od razu wzbudził zainteresowanie mediów.

Skąd taka decyzja Oliwii Bieniuk? Okazuje się, że niczego się nie spodziewała. „W ogóle mi nie przyszło na myśl, że mogą być takie porównania. Dopiero ktoś podczas odcinka powiedział mi, że wyglądam jak mama. Tak wyszło i co mam więcej powiedzieć?", zastanawiała się głośno. A czy czuła się w ten sposób wykorzystana? „Nie mam z tym problemu, a też nie jestem tu od koncepcji czy wyglądu”, powiedziała VIVIE.pl programowa partnerka Michała Bartkiewicza.

Czytaj też: Taniec z Gwiazdami: Oliwia Bieniuk w tej stylizacji wyglądała jak Anna Przybylska

Zapytaliśmy też, czy w innych sytuacjach, które nie pasują gwieździe, jest zdolna na coś się nie zgodzić. „Zawsze mogę powiedzieć nie, ale to będzie dla np. pani reżyser duży problem. Ona i wielu pracowników będzie musiało zmieniać koncepcję. To byłoby bez sensu”, podkreśliła Oliwia Bieniuk w rozmowie z Rafałem Kowalskim.

Na koniec powróciła do tańca w stylizacji przypominającej Marylkę ze Złotopolskich. Aktorka nie żałuje, że go założyła. „Ten strój był bardzo fajny i nie było potrzeby go zmieniać”, usłyszeliśmy przed kamerą VIVY.pl.

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER; AKPA

Oliwia Bieniuk o bliskości w tańcu i zmianie partnera

Z tego samego wywiadu dowiedzieliśmy się, czy Michał Bartkiewicz musiał uczyć Oliwię Bieniuk bliskości w tańcu. Wiele gwiazd mówiło w poprzednich edycjach, że trudno się im przemóc, by np. poprawnie w ten sposób zatańczyć rumbę. Dziennikarz VIVY.pl podpytywał też tancerza o kontuzje, z którymi od niedawna się boryka. Jak 18-latka zareagowałaby na konieczność wystąpienia z kimś innym?

Sprawdźcie oglądając cały materiał wideo. 

OBEJRZYJ TEŻOliwia Bieniuk szczerze o hejcie i Tańcu z gwiazdami: „Jestem tym wszystkim zmęczona”

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.