Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska, historia miłości
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O NICH SIĘ MÓWI

Są dla siebie ogromnym wsparciem. Oto niezwykła historia miłości Piotra Mroza i Agnieszki Wasilewskiej 

Para zawalczyła o swój związek

Olga Figaszewska 22 października 2021 18:51
Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska, historia miłości
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Piotr Mróz gra w jednym z popularnych polskich seriali – Gliniarze. A od niedawna daje się poznać jako świetny tancerz! Na parkiecie Tańca z Gwiazdami dotarł do samego finału i już w poniedziałek, 25 października, powalczy o Kryształową Kulę. Na każdym kroku może liczyć na wsparcie ukochanej. Serce przystojnego aktora od dawna jest zajęte. Piotr Mróz jest związany z Agnieszką Wasilewską. Jak wygląda ich historia miłości?

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska – historia miłości

On – jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, ona – zjawiskowa modelka. Połączyła ich wspólna pasja i marzenia. Piotra Mroza mogliśmy podziwiać do tej pory w serialach – Na Wspólnej, Czas honoru, Lekarze, M jak miłość, Ojciec Mateusz, Barwy Szczęścia czy Komisarz Alex. Ale największą rozpoznawalność przyniosła mu rola aspiranta Kuby Roguza w serialu Gliniarze. Teraz postanowił spróbować swoich sił w 12. edycji programu Taniec z Gwiazdami. Aktor cieszy się wysokimi notami u jury i widzów. Wraz z Hanną Żudziewicz już za chwilę zawalczy o Kryształową Kulę! 

Na widowni Tańca z Gwiazdami od początku wspiera go ukochana, Agnieszka Wasilewska. Kibicuje mu w każdym odcinku i jest dumna z osiągnięć partnera. Wybranka aktora także wystąpiła u jego boku w gorącej rumbie. To była idealna okazja, by mogła lepiej poznać taneczną partnerkę Piotra. Czy jest  zazdrosna o Hannę Żudziewicz? „Nie jest zazdrosna, ufamy sobie. Zdarza się, że jeśli jest atrakcyjny tancerz i gwiazda i taniec ich zbliża to może wydarzyć się romans. Ale my ufamy sobie”, wspominała w rozmowie z Pomponikiem.

Sprawdź też: Historia miłości Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego to gotowy scenariusz na film...

 Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska, historia miłości
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

 Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska
Fot. Piotr Molecki/East News

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska poznali się na jednej z sesji zdjęciowych. Nie od razu zwrócili na siebie uwagę. I nawet nie przypuszczali, że kiedykolwiek mogliby być razem. Oboje byli w innych związkach. „Potem jej związek się rozpadł, mój związek się rozpadł. Obserwowałem ją na Instagramie i doszedłem do wniosku, że chyba jest sama. Pomyślałem, napiszę. Co mi szkodzi?”, zwierzał się aktor w rozmowie z Pomponikiem.

Aktor wielokrotnie próbował umówić się z Agnieszką na spotkanie. Modelka za każdym razem go zbywała. Kiedy w końcu się ustało, na pierwszej randce Piotr Mróz powiedział: „Tylko wiesz... To jest koleżeńskie spotkanie, więc nie wyobrażaj sobie za dużo" Jak coś nie wypali to zawsze można się zerwać. [...] Jak już się spotkaliśmy, tak się spotykamy do dziś”, relacjonował.

Zakochani nie ukrywają, że nadają na tych samych falach. Oczywiście, w ich związku także pojawiają się kłótnie, ale świetnie się uzupełniają. Kochają naturę, sport i podróże. „Wydaje mi się, że ludzie muszą patrzeć w tym samym kierunku, iść w tym samym kierunku i muszą mieć podobne zainteresowania, bo inaczej to nie ma racji bytu”, dodawał.

Zobacz też: „Tylko mnie kochaj”… Oto historia miłości Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki 

Nie każdy wie, że para przechodziła kryzys. Na kilka tygodni ich drogi się rozeszły, ale Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska zawalczyli o swój związek.

„Mieliśmy taki kryzys, że się rozstaliśmy na miesiąc. Było to niedawno, w kwietniu, ale wróciliśmy do siebie! Bardziej to ja sobie nie potrafiłem poradzić z tą sytuacją niż ona, ale los nas znów połączył”, mówił aktor w rozmowie z Pomponikiem.

Rozłąka udowodniła im, ile dla siebie znaczą i nie wyobrażają sobie życia u boku kogoś innego. „Na początku wydawało mi się, że się „wypaliliśmy”. Tak się zaczęliśmy kłócić i myślałem, że nic z tego nie będzie. [...] Poczułem pustkę i z dnia na dzień to mnie paraliżowało, do tego stopnia, że nie potrafiłem funkcjonować na planie, nie cieszyłem się z udziału w programie „Taniec z Gwiazdami”… Troszeczkę się załamałem”, zwierzał się.

Sprawdź też: Miłość nie tylko w Zakopanem. Oto historia Kajry i Sławomira!

Połączyła ich wtedy wspólna praca. Jego życiowa partnerka, Agnieszka zagrała w jednym z odcinków serialu Gliniarze. Produkcja nie była świadoma, że para się rozstała i zaproponowano modelce angaż. Agnieszka przyjęła rolę, a Piotr wykorzystał ten fakt, by móc skontaktować się z ukochaną. Dziś znów są razem.

„Aga zagrała dziewczynę, z którą spotkałem się na randkę. Powiem szczerze, że stresowałem się tego dnia bardziej niż ona. Aga na planie czuła się jak ryba w wodzie - pewna siebie i naturalna w tym, co robiła. A ja bałem się za siebie i za nią. Po prostu zależało mi, żeby to bardzo dobrze wyszło. Na szczęście wszystko się udało, zagraliśmy bardzo fajnie i reżyser był zadowolony. Mega fajne doświadczenie!”, wspominał aktor [cytat za polsat.pl].

Aktor nie ukrywa, że poważnie myśli o wspólnym życiu z Agnieszką. Czy wkrótce poprosi ukochaną o rękę? My życzymy im dużo szczęścia i miłości.

Źródło: Polsat.pl, Pomponik, Fakt.pl, Pomponik

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.