Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska, historia miłości
Fot. Pawel Wodzynski/East News
HISTORIA MIŁOŚCI

Na początku go zbywała, mieli poważny kryzys w związku. Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska udowadniają, że ich uczucie jest silne

Oto ich historia miłości

Olga Figaszewska 2 września 2023 18:56
Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska, historia miłości
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Piotr Mróz gra w jednym z popularnych polskich seriali – Gliniarze. Na swoim koncie ma także zwycięstwo w 12. edycji Tańca z Gwiazdami. Na każdym kroku mógł liczyć na wsparcie ukochanej. Serce przystojnego aktora od dawna jest zajęte. Piotr Mróz jest związany z Agnieszką Wasilewską. Teraz para przekazała cudowną wiadomość! Zakochani właśnie się zaręczyli! Jak wygląda ich historia miłości?

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska – historia miłości

On – jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, ona – zjawiskowa modelka. Połączyła ich wspólna pasja i marzenia. Piotra Mroza mogliśmy podziwiać do tej pory w serialach – Na Wspólnej, Czas honoru, Lekarze, M jak miłość, Ojciec Mateusz, Barwy Szczęścia czy Komisarz Alex. Ale największą rozpoznawalność przyniosła mu rola aspiranta Kuby Roguza w serialu Gliniarze. Ulubieniec widzów postanowił spróbować swoich sił również w 12. edycji programu Taniec z Gwiazdami. Aktor cieszył się wysokimi notami u jury i widzów. I jak się okazało to on wraz z Hanną Żudziewicz zdobył Kryształową Kulę! 

Na widowni Tańca z Gwiazdami od początku wspierała go ukochana, Agnieszka Wasilewska. Kibicowała mu w każdym odcinku i była dumna z osiągnięć partnera. Wybranka aktora także wystąpiła u jego boku w gorącej rumbie. To była idealna okazja, by mogła lepiej poznać taneczną partnerkę Piotra. Czy była zazdrosna o Hannę Żudziewicz? „Nie jest zazdrosna, ufamy sobie. Zdarza się, że jeśli jest atrakcyjny tancerz i gwiazda i taniec ich zbliża to może wydarzyć się romans. Ale my ufamy sobie”, wspominała w rozmowie z Pomponikiem.

Sprawdź też: Straciła pierwsze dziecko, córka jest jej najlepszą przyjaciółką. Elżbieta Jarosik nigdy nie żałowała, że nie wyszła za mąż

 Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska, historia miłości
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

 Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska
Fot. Piotr Molecki/East News

Jak Piotr Mróz poznał ukochaną?

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska poznali się na jednej z sesji zdjęciowych. Nie od razu zwrócili na siebie uwagę. Nawet nie przypuszczali, że kiedykolwiek mogliby być razem. Oboje byli w innych związkach. „Potem jej związek się rozpadł, mój związek się rozpadł. Obserwowałem ją na Instagramie i doszedłem do wniosku, że chyba jest sama. Pomyślałem, napiszę. Co mi szkodzi?”, zwierzał się aktor w rozmowie z Pomponikiem.

Aktor wielokrotnie próbował umówić się z Agnieszką na spotkanie. Modelka za każdym razem go zbywała. A kiedy w końcu się ustało, na pierwszej randce Piotr Mróz powiedział: „Tylko wiesz... To jest koleżeńskie spotkanie, więc nie wyobrażaj sobie za dużo" Jak coś nie wypali to zawsze można się zerwać. [...] Jak już się spotkaliśmy, tak się spotykamy do dziś”, relacjonował.

Zakochani nie ukrywają, że nadają na tych samych falach. Oczywiście, w ich związku także pojawiają się kłótnie, ale świetnie się uzupełniają. Kochają naturę, sport i podróże. „Wydaje mi się, że ludzie muszą patrzeć w tym samym kierunku, iść w tym samym kierunku i muszą mieć podobne zainteresowania, bo inaczej to nie ma racji bytu”, dodawał.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska: „Nie potrzebuję przeglądać się w oczach mężczyzny, żeby czuć, że jestem wystarczająca”

Nie każdy wie, że para przechodziła kryzys. Na kilka tygodni ich drogi się rozeszły, ale Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska zawalczyli o swój związek. „Mieliśmy taki kryzys, że się rozstaliśmy na miesiąc. Było to niedawno, w kwietniu, ale wróciliśmy do siebie! Bardziej to ja sobie nie potrafiłem poradzić z tą sytuacją niż ona, ale los nas znów połączył”, mówił aktor w jednym  wywiadów dla Pomponika.

Rozłąka udowodniła im, ile dla siebie znaczą i nie wyobrażają sobie życia u boku kogoś innego. „Na początku wydawało mi się, że się „wypaliliśmy”. Tak się zaczęliśmy kłócić i myślałem, że nic z tego nie będzie. [...] Poczułem pustkę i z dnia na dzień to mnie paraliżowało, do tego stopnia, że nie potrafiłem funkcjonować na planie, nie cieszyłem się z udziału w programie „Taniec z Gwiazdami”… Troszeczkę się załamałem”, zwierzał się.

Sprawdź też: Maciej Stuhr ostro o systemie edukacji w Polsce. Jego syn idzie właśnie do pierwszej klasy

Połączyła ich wtedy wspólna praca. Jego życiowa partnerka, Agnieszka zagrała w jednym z odcinków serialu Gliniarze. Produkcja nie była świadoma, że para się rozstała i zaproponowano modelce angaż. Agnieszka przyjęła rolę, a Piotr wykorzystał ten fakt, by móc skontaktować się z ukochaną. „Aga zagrała dziewczynę, z którą spotkałem się na randkę. Powiem szczerze, że stresowałem się tego dnia bardziej niż ona. Aga na planie czuła się jak ryba w wodzie - pewna siebie i naturalna w tym, co robiła. A ja bałem się za siebie i za nią. Po prostu zależało mi, żeby to bardzo dobrze wyszło. Na szczęście wszystko się udało, zagraliśmy bardzo fajnie i reżyser był zadowolony. Mega fajne doświadczenie!”, wspominał aktor [cytat za polsat.pl].

Zaręczyny Piotra Mroza i Agnieszki Wasilewskiej

Aktor nie ukrywał, że poważnie myśli o wspólnym życiu z Agnieszką. Co więcej, rok temu para przekazała fanom cudowną wiadomość. Aktor poprosił ukochaną Agnieszką Wasilewską o rękę w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. „Powiedziała TAK. W miejscu dla nas szczególnym… przed Matką Bożą…W Licheniu. Teraz to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe…”, napisał aktor.

Piotr Mróz nie ukrywał, że w jego życiu wiara odgrywa bardzo ważną rolę. „Jestem katolikiem, ale jestem też człowiekiem i nie robię z siebie świętego. Kościół to miejsce, gdzie człowiek powinien szukać drogowskazu na życie, żeby znaleźć właściwą drogę, która prowadzi również do miłości i szacunku wobec bliźniego. Żyję z kobietą, ale jeszcze nie mam ślubu, więc… żyję w grzechu!", zwierzył się w wywiadzie dla JastrząbPost. Oboje każdego dnia delektują się miłością.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najwspanialsze. 

Źródło: Polsat.pl, Pomponik, Fakt.pl, Pomponik 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?