HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu uczuciowym? Oto Twój horoskop miłosny na marzec!

Gwiazdy przepowiadają ogrom emocji...

Redakcja VIVA! 1 marca 2020 18:45

Horoskop miłosny na marzec 2020 przepowiada wiele niespodzianek! Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Zdecydujesz się na nową relację, czy pozostaniesz przy obecnym związku? Sprawdź przepowiednię dla swojego znaku zodiaku...

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: BARAN

W nadchodzącym miesiącu musisz uzbroić się w cierpliwość. Zdecydowane działania nie rozwiążą problemów w Twojej relacji, dlatego powinnaś skupić się na swoich motywach i pragnieniach. Horoskop miłosny na marzec podpowiada, że na poważne plany jeszcze przyjdzie czas, a tymczasem ciesz się chwilą i romantyczną atmosferą.

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: BYK

Gwiazdy przepowiadają wielkie zmiany w życiu osobistym większości Byków. Z tego powodu powinnaś przygotować się na nieco napięte momenty w związku, ale im skuteczniej opanujesz negatywne emocje, tym lepiej dla Ciebie. Niewykluczone, że przestaniesz kontrolować swoje uczucia – brak odpowiedzialności za czyny i słowa może odstraszyć ukochaną osobę.

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny na marzec obiecuje Bliźniętom dość przyjemny miesiąc, pełen flirtu i romantycznych spotkań. Pamiętaj jednak, że miłe spotkania nie zobowiązują drugiej osoby do stałej relacji. Przedstawicielki znaku, które od dłuższego czasu tworzą stabilne związki, powinny użyć wyobraźni. Stagnacja nie wniesie do Twojego życia osobistego nic dobrego.

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: RAK

Kompromis to Twoja najważniejsza broń w nadchodzącym miesiącu. Nawet najbardziej zmysłowa i romantyczna relacja miłosna nie oznacza całkowitego podporządkowania ukochanej osobie. Zapewnij jej przestrzeń osobistą i uszanuj fakt, że niektóre dni spędzisz w samotności. Nie upieraj się przy swoim, a nie będziesz narzekać na kłopoty w związku.

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: LEW

Gwiazdy ostrzegają: nadchodzący miesiąc może być trudny. Prawdopodobnie utracisz równowagę między życiem prywatnym i zawodowym, a nagromadzone emocje przelejesz na bliską osobę. Im bardziej będziesz opanowana, tym szybciej harmonia powróci do Twojego związku. Horoskop miłosny podpowiada również, że w marcu czyny będą znacznie ważniejsze niż słowa.

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: PANNA

Osoby spod znaku Panny będą musiały popracować nad nadmierną wrażliwością. Nawet drobne sprzeczki będą dla Ciebie okazją do zmian w życiu osobistym, jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie problemów w relacji. Jeśli zależy Ci na obecnym związku, postaraj się opanować negatywne emocje. Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre samotne przedstawicielki znaku podejmą ostateczne decyzje.

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: WAGA

Horoskop miłosny na marzec ostrzega, że w nadchodzącym miesiącu nie powinnaś łączyć spraw prywatnych i finansowych. Skup się na romantycznej atmosferze, a szybko zapomnisz o wszelkich kłopotach miłosnych. Nie obawiaj się zmian – intuicja Cię nie zawiedzie, a dokonanie odpowiedniego wyboru będzie znacznie łatwiejsze, niż Ci się wydaje.

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: SKORPION

Aby zachować harmonię w relacji miłosnej, będziesz musiała dostosować się do wymagań bliskiej osoby. Pamiętaj, że nie możesz wymagać przestrzegania pewnych zasad, jeśli Tobie również zdarzyło się nie dotrzymać danego słowa. Nieprzyjemne nieporozumienia nie będą Cię martwić, jeśli zdecydujesz się na szczerą rozmowę i będziesz otwarta na niewielkie zmiany w relacji miłosnej.

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: STRZELEC

Gwiazdy przepowiadają dość chaotyczny miesiąc dla większości Strzelców. Niektóre przedstawicielki znaku skupią się na rozwoju obecnej relacji miłosnej. Inne podejmą trudne decyzje, które będą zgodne z ich własnymi pragnieniami. Bez względu na to, co wybierzesz, nie popełnisz błędu. Jeśli wciąż poszukujesz miłości, nie siedź w domu – los przygotował dla Ciebie przyjemną niespodziankę.

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: KOZIOROŻEC

Horoskop miłosny na marzec podpowiada, że czułe gesty mogą być bardziej wymowne niż wielkie słowa i niespodziewane wyznania. Przejmij inicjatywę i wykorzystaj swoją kreatywność, a udowodnisz bliskiej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy. Gwiazdy przewidują wspaniale romantyczny miesiąc dla wszystkich zakochanych spod znaku Koziorożca!

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: WODNIK

Samotne osoby spod znaku Wodnika nie będą narzekać na brak zainteresowania. Nie odmawiaj żadnej randki – Gwiazdy nie wykluczają, że jedna z nich zmieni Twoje życie. Pamiętaj jednak, że najlepsze dla siebie decyzje podejmiesz w samotności. Przedstawicielki znaku, które tworzą stałe związki, nie unikną nieporozumień, związanych z codzienną rutyną u boku ukochanej osoby.

HOROSKOP MIŁOSNY NA MARZEC 2020: RYBY

Horoskop miłosny zapewnia, że Twoje życie uczuciowe już wkrótce się zmieni – na pewno na lepsze. Wykorzystaj swój urok i ukryte talenty, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. Samotne osoby spod znaku Ryb ryzykują nieprzyjemną pomyłkę. Pamiętaj, że przyjazna sympatia nie musi być oznaką głębszych uczuć. Rozejrzyj się wokół, ponieważ pewna osoba od dawna walczy o Twoją uwagę. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.