Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Jesteście jedną z nich?

Redakcja VIVA! 7 czerwca 2019 19:26

Zastanawiasz się, czy Gwiazdy mają wpływ na Twoje życie seksualne? Oczywiście, że tak! To, czy wierzysz w horoskopy, jest Twoim wyborem, ale warto wiedzieć, z kim możesz stworzyć najsilniejszy, a raczej najbardziej namiętny związek. Z okazji Międzynarodowego Dnia Seksu przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowo gorący horoskop: sprawdź, jaki znak zodiaku zapewni Ci niezapomniane chwile w łóżku! Zaskakujące, ale coś w tym jest...  

1/6
seks horoskop 2019
Copyright @stock.adobe.com
1/6

BARAN + WAGA

Barany są bardzo energiczne i często myślą o sobie, a Wagi są znacznie bardziej spokojne i zorientowane na potrzeby partnera. Waga oswoi upartego Barana w łóżku, a Baran namówi niezdecydowaną Wagę na gorące eksperymenty. To ten przypadek, w którym przeciwieństwa mocno się przyciągają!

2/6
seks horoskop 2019
Copyright @stock.adobe.com
2/6

BLIŹNIĘTA + STRZELEC

Relacja tej pary jest burzliwa, ponieważ jest to związek dwóch bardzo jaskrawych, chaotycznych i spontanicznych osobowości. Oba znaki poszukują nowych emocji i chętnie poszerzają horyzonty seksualne, stymulując się nawzajem. Wypróbują wszystko, co możliwe, nawet rzeczy dziwne i niemożliwe...

3/6
seks horoskop 2019
Copyright @stock.adobe.com
3/6

BYK + SKORPION

Doznania spowodowane dotykiem są dla tych znaków tak samo ważne, jak doznania wizualne. Razem tworzą idealną parę: seksowne Skorpiony wprowadzą namiętność do życia konserwatywnego Byka, który lubi delektować się każdą sekundą intymności. W rzeczywistości ta para rzadko wychodzi z sypialni!

4/6
seks horoskop 2019
Copyright @stock.adobe.com
4/6

LEW + WODNIK

Lwy uwielbiają być w centrum uwagi, a Wodniki to intelektualiści, którzy potrafią znaleźć podejście do absolutnie każdego znaku zodiaku. Lwa pociąga więc lekki chłód i wycofanie Wodnika – wtedy rozpoczyna się gra w „kotka i myszkę”, która z reguły przenosi się do sypialni...

5/6
seks horoskop 2019
Copyright @stock.adobe.com
5/6

RAK + KOZIOROŻEC

Raki są marzycielami i romantykami, a Koziorożce to ambitne, poważne, stanowcze osoby. Tak duża różnica w postrzeganiu świata przyciąga oba znaki ze straszliwą siłą, więc nawet nie próbują oprzeć się wzajemnej fascynacji... Ta para łamie wszystkie zasady, ale ich życie seksualne czerpie z tego jedynie korzyści.

6/6
seks horoskop 2019
Copyright @stock.adobe.com
6/6

PANNA + RYBY

Osoby spod znaku Panny zazwyczaj opierają działania na faktach i logice, podczas gdy Ryby często żyją we własnym, wymyślonym świecie. Niemniej jednak te dwa znaki doskonale się dogadują, szczególnie w sypialni! Dają sobie dokładnie to, czego im brakuje – odrobinę przemyślanego szaleństwa.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.