Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Przełamywanie tabu czy wzbudzanie kontrowersji?

Konrad Szczęsny 7 czerwca 2019 17:14

Temat seksu wywołuje zawsze w Polsce duże poruszenie. Gwiazdy umiejętnie to wykorzystują, by wzbudzić medialne zainteresowanie swoją osobą. Niektóre z nich zdradzają pikantne szczegóły małżeńskiego pożycia, inne ograniczają się do dwuznacznych wyznań, jeszcze inne mówią otwarcie zarówno o partnerach, jak i swoich seksualnych preferencjach. Co o seksie mówili Małgorzata Rozenek-MajdanDodaEdyta GórniakJoanna KrupaAnna Mucha? Dowiecie się w naszej galerii! Przygotowaliśmy ją, ponieważ dzisiaj obchodzony jest Światowy Dzień Seksu  

1/7
Małgorzta Rozenek-Majdan
Copyright @Robert Wolański/SONY A7R
1/7

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma problemów z wyznaniami dotyczącymi seksu. Jedno z jej ostatnich wywołało duże medialne poruszenie. Dotyczyło... porad, gdzie uprawiać miłość w domu.

Samochód - tylne siedzenie, kino, sauna na siłowni... Kuchnia!”, powiedziała w „W dobrym stylu” żona Radosława Majdana. 

„Seks i jedzenie to instynkty pierwotne. Zaspokajanie głodu to synonim kontaktu oralnego. Karmienie siebie nawzajem”,  skomentowała jej słowa seksuolog Monika Staruch, która również była gościem programu.

„Pamiętamy 9 i pół tygodnia, truskawki, no hello. Można też przebrać się za służbę zdrowia”, odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Seks się uprawia, a nie się o nim rozmawia. Obserwując kogoś jak tańczy, jesteś w stanie przewidzieć jaki jest w łóżku”, zwierzyła się w 2012 r. Piotrowi Najsztubowi.

Z kolei w 2015 r. w trakcie jednego z wywiadów, którego udzielała wspólnie z Radosławem Majdanem zasugerowała, że ten „nie musi sobie niczego przedłużać” (mowa była o samochodach i popularnym przekonaniu, że mężczyźni, którzy lubią drogie auta i szybko nimi jeżdżą, „przedłużają” sobie w ten sposób penisa). 

Polecamy też: Małgorzata i Radosław Majdanowie okazują sobie wiele czułości. Zobacz ich intymne zdjęcia!

2/7
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/7

Swój pogląd na temat seksu wyraziła również w ostatnim wywiadzie w „VIVIE!’ Katarzyna Warnke. Aktorka, która związana jest z Piotrem Stramowskim podkreśliła, że nie popiera przelotnych romansów i przygodnego seksu i uważa, że miłosne uniesienia z jednym partnerem mogą być kluczem do szczęścia.

- Wierzę w to, że można być długo z jednym partnerem i mieć udany seks. I że taki seks może być właśnie dzięki upływającemu czasowi odkrywczy. Właśnie to, między innymi, skłoniło mnie do zawarcia małżeństwa – zwierzyła się Beacie Nowickiej gwiazda.

Polecamy też: Kasia Warnke i Piotr Stramowski seksowniejsi niż Jamie Dornan i Dakota Johnson! Zobacz film VIVY!

 

3/7
joanna krupa, viva.pl
Copyright @instagram Joanna Krupa
3/7

Joanna Krupa nigdy nie ukrywała, że ma wysokie libido i seks mogłaby uprawiać codziennie. Niestety, modelka żaliła się, że jej mąż nie potrzebuje intymnych zbliżeń tak często jak ona.

„Nigdy nie byliśmy tacy, że nie mogliśmy z pokoju wyjść. Strasznie się nie zmieniło. Już go zaakceptowałam takiego, jaki jest. Czasem trzeba kogoś akceptować i to, jaka jest sytuacja. Moja znajoma powiedziała mi: "wolisz kogoś, kto cię kocha ponad wszystko, czy kogoś, z kim masz seks 10 razy dziennie?". Pomyślałam: "OK, dobra uwaga..." Romain nie jest taki bardzo do seksu. Każdy myśli, że my 24 godziny na dobę, jak te zajączki. A tu nic. Od samego początku. Wygląda niby, że to duży facet, więc pewnie ma duże chęci do tego. Gdybym mogła coś w nim zmienić, to by było właśnie to. To ja bym mogła nie wychodzić z łóżka, a on niestety... Jest strasznie ciężko, nie będę kłamać”, opowiedziała m.in. w programie „W roli głównej” Magdy Mołek jurorka „Top Model”.
 

Polecamy też: „Niech każdy robi, co chce’’. Joanna Krupa o swoim stosunku do pornografii

4/7
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
4/7

Edyta Górniak w drugiej połowie lat 90. wywołała narodowy skandal, gdy przyznała, że uprawia seks! Tak z kolei mówiła o tym w wywiadzie dla „Przyjaciółki” w 2002 r.

„"To słowo nie mieści się właściwie w moim codziennym słowniku. Śmieszy mnie i jednocześnie irytuje, kiedy ktoś mówi, że uprawiał wczoraj seks. Uprawiać można marchewki. W moim pojęciu, akt miłosny jest ceremonią zbliżenia się do kogoś na wszystkich możliwych płaszczyznach, począwszy od duchowej. Jest nierozłączny z uczuciem głębokiej miłości i szacunku. Wiem jednak, że dla wielu ludzi mieści się w kategorii rozrywki, a czasem nawet sportu".
 

Polecamy też: Edyta Górniak jest znowu zakochana! Czy tym razem to będzie szczęśliwa miłość...?

5/7
Anna Mucha, Anna Mucha nago, biust Anny Muchy, piersi Anny Muchy
Copyright @Instagram @taannamucha
5/7

Anna Mucha w wywiadzie dla „Exclusiv” w 2007 r. zwierzyła się: „Uwielbiam seks! Z wzajemnością”. I zdradziła, że... uwielbia „robić to” w samolocie!

W podróży najlepszy jest seks. Koniecznie wybierajcie długie dystanse. Chociaż klasy ekonomicznej w samolotach Air France nie polecam. To najlepszy dowód na to, że Emmanuelle wymyśliła jakaś inna nacja.

Próbowałaś to robić w samolocie?

Nie wiem, czy „próbowałam”, to dobre określenie (śmiech). Na szczęście żadna stewardessa nas nie nakryła. Lubię seks w nietypowych miejscach. Chociaż z drugiej strony – kiedy Doda powiedziała, że lubi się bzykać w kiblu, pomyślałam sobie, że coś mnie ominęło”. 

Później przyznała, że zdarza jej się często uprawiać seks i najdłużej wytrzymała bez niego... kilka lat! 

Polecamy też: Anna Mucha uwielbia chwalić się biustem w Internecie. Oto jej najbardziej zmysłowe zdjęcia!

6/7
Monika Zamachowska, Viva! maj 2014
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
6/7

Monika Zamachowska w jednym z programów zwierzyła się, że... preferuje poranny seks! Gdy współprowadzący zapytał ją, kiedy ostatnio go uprawiała, odparła „przedwczoraj”. To wyznanie wywołało sporo kontrowersji, ponieważ media żyły wtedy jej związkiem ze Zbigniewem Zamachowskim, rozwodem aktora i ich ślubem.

Polecamy też: „Ja tej miłości nie szukałam. Zaskoczyła nas”. Rocznica ślubu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich

7/7
Doda, Viva! styczeń 2008
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
7/7

Doda również nie należy do pruderyjnych osób. Ostatnio zwierzyła się, że w sypialni nie ma zbyt wielu hamulców i lubi rozpieszczać swoich partnerów. Jest również niezwykle oddana.

„Chcę, żeby mężczyzna był za każdym razem zaskakiwany, jakby miał milion dziewczyn w tym momencie w łóżku. Nie ma dla mnie żadnych tematów tabu. Jestem bardzo wyzwoloną osobą. Spontaniczną, lubię przygody. Mężczyźni mają we mnie superkochankę w łóżku, fajnego kumpla i wierną przyjaciółkę. Podkreślam, że to nie jest reklama! Proszę do mnie nie pisać i nie dzwonić”, potwierdziła w programie „Miłość” Piotra Najsztuba.

 

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.