Sex education
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Najlepsze seriale o seksie. Sex Education, Masters of Sex, Wyposażony, co jeszcze?

Wiemy, które tytuły są równie gorące!

Aleksandra Frankowska 1 grudnia 2021 18:27
Sex education
Fot. Materiały prasowe

Jak wyglądałby świat, gdybyśmy oglądali tylko mdłe lub smutne filmy? Muszą zawierać one nieco pikanterii, a te w których dominującym tematem jest seks są z natury niezwykle wciągające. W ostatnim czasie pojawia się ich coraz więcej, poruszając tematy, które do tej pory były uważane za tabu. Są nie tylko ciekawym czasoumilaczem, ale również edukacją dla osób, które niewiele wiedzą o tym świecie. Oto najlepsze seriale o seksie, które warto obejrzeć!

ZOBACZ TEŻ: Seks w Wielkim Mieście: Jest nowy zwiastun "And Just Like That"! Jak dużo mówi o serialu?

SEX EDUCATION

Niezwykły obraz nastolatków, którzy otwierają poradnię seksualną w swojej szkole. Główny bohater Otis jest synem seksuolożki, a wiedzę na temat seksu czerpie również od swojej mamy, podsłuchując jej rozmowy z pacjentami. W serialu poruszonych zostaje wiele wątków, jak homoseksualizm, binarność, aseksualizm, pierwsza miłość, niechciana ciąża, molestowanie seksualne. To serial wciągający i jednocześnie edukujący, zwracający uwagę na wiele aspektów ważnych we współczesnym świecie, o których się nie mówi.

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE

To już klasyka. Kultowy serial o przyjaźni kilku mieszkanek Nowego Jorku, które wspólnie jako singielki wspierają się każdego dnia. To serial o związkach, relacjach, przyjaźni, problemach i miłości. O tym, czy warto ryzykować, czy istnieje ten jeden jedyny, a także o tym, że przyjaźń może być naprawdę ponad wszystko.

MASTER OF SEX

Główny bohater, William Masters jest świetnym lekarzem ginekologiem. Specjalizuje się w ludzkiej seksualności, jednak jego fascynacja nie spotyka się ze zrozumieniem ze strony kolegów. Docenia go natomiast nowa asystentka, Virginia Johnson. Ich wspólne badania okazują się całkowicie zmienić oblicze seksu w Ameryce!

CZYTAJ TEŻ: Kasia Warnke szczerze o seksie z mężem, Piotrem Stramowskim: „Lubię jak się trudzi”

GIRLS

Lekki, zabawny, ale czasem też przejmujący i edukujący. Serial o szalonych dziewczynach z Nowego Jorku, które przeżywają swoje pierwsze potknięcia. Seks towarzyszy im na każdym kroku, zaczynając od tej, która nie zważa na to, z kim udaje się do łóżka, kończąc na tej, która planuje zatrzymać dziewictwo dla tego jedynego.

WYPOSAŻONY

Czy znacie określenie „Konsultant szczęścia”? Jeśli nie, to ten serial jest właśnie dla Was. Ray pracuje jako trener koszykówki. Jego życie nie układa się zbyt dobrze… rozwód, pożar domu, brak gotówki. Zaczyna się pracę w wyżej wymienionym zawodzie z pomocą Tanyi. Jeśli chcecie wiedzieć, jak potoczą się jego losy, koniecznie obejrzyjcie serial!

YOU ME HER

Nie każdy związek zawsze jest… gorący. Przekonują się o tym Jack i Emma, którzy decydują się na spotkanie z Izzy, studentką psychologii i dziewczyną do towarzystwa. Niewinna fantazja zamienia się w niebezpieczną sytuację, kiedy między całą trójką pojawiają się… uczucia. Nie byłoby w tym nic złego, ale obawa przed osądem sąsiadów jest jednak silniejsza od nich. Jak zakończy się ich historia? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.