Seks w Wielkim Mieście
Fot. James Devaney/WireImage
O tym się mówi!

Seks w Wielkim Mieście: Jest nowy zwiastun "And Just Like That"! Jak dużo mówi o serialu?

Już wiadomo, co z Mr. Bigiem!

Aleksandra Frankowska 1 grudnia 2021 10:27
Seks w Wielkim Mieście
Fot. James Devaney/WireImage

Siedemnaście lat. Dokładnie tyle minęło od emisji ostatniego (a jednak nie!) odcinka serialu Seks w Wielkim Mieście. Kultowy serial o przyjaciółkach z Nowego Jorku wraca na ekrany. Tym razem będzie można obejrzeć go w HBO Max, a premiera zaplanowana została w grudniu 2021!

ZOBACZ TEŻ: Seks w Wielkim Mieście: oto nowa, różowa it-bag Carrie Bradshaw!

„Seks w Wielkim Mieście” powraca z nowym sezonem serialu

And Just Like That, ponieważ właśnie tak nazywa się kontynuacja hitu, już niedługo ponownie zagości w naszych domach. I chociaż zabraknie jednej z głównych bohaterek, Samanthy Jones, wszyscy wierzą, że niezwykłe osobowości Carrie, Mirandy i Charlotte sprawią, że wszyscy na nowo pokochają tę produkcję. My również w to wierzymy, ponieważ tak kultowego serialu nie było od lat. To prawdziwa pigułka na temat przyjaźni, miłości i życia singielek z Nowego Jorku, z którą utożsamiają się miliony kobiet na świecie.

Nowy zwiastun "And Just Like That" – czy pokazał coś więcej o serialu?

W sieci właśnie ukazał się nowy zwiastun serialu, na który czeka cały świat. Okazuje się, że bohaterki wciąż wiodą piękne, pełne przygód życie. Można zobaczyć je w świetnych stylizacjach, podczas wykonywania ulubionych czynności. Zwiastun ukazuje również kilka nowych bohaterek oraz Carrie udzielającą wywiadu. Jest także coś, na co wszyscy czekali…

ZOBACZ TEŻ: Oto 7 lekcji stylu według Carrie Bradshaw z kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”

Co z Mr. Bigiem w "And Just Like That"?

Wszyscy zastanawiają się, czy w kontynuacji serialu Carrie i Big wciąż będą razem. Mówiło się o tym, że para jest już po rozwodzie, a Carrie ponownie romansuje z przystojnymi mężczyznami, czego dowodem były liczne zdjęcia z planu. W najnowszym zwiastunie widzimy scenę, w której Carrie wraca do domu i krzyczy „Kochanie, wróciłam!”. Z butelką wina wita ją nikt inny… jak Mr. Big! Czy plotki okażą się nieprawdziwe i ulubiona para serialu wciąż jest razem? O tym przekonamy się 9 grudnia, bo właśnie na ten dzień przypada premiera! 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.