VIVA! VIDEO

Ten rozkładany smartfon jest hitem! Gwarantujemy, że zachwyci cię nie tylko jego design

Smartfon z klapką motorola razr 40 ultra to nowość na rynku, która będzie genialnym dopełnieniem niejednej stylizacji

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 11 sierpnia 2023 10:26

Masz sentyment do „składaków”? Z pewnością ucieszy cię fakt, że moda z lat 90. wróciła na dobre! Najlepszym tego dowodem są nie tylko najgorętsze hity sezonu, czyli m.in. dżinsowe biodrówki, krótkie topy czy charakterystyczne makijaże, ale także oryginalny design, który przeniknął również do… świata technologii. 

Fot. Kuba Dąbrowski

Motorola razr 40 ultra jest pierwszym smartfonem z klapką, który cechuje się w pełni funkcjonalnym ekranem zewnętrznym. Co więcej, jest on największy spośród modeli dostępnych na rynku. Znajdziesz na nim wszystkie apki, w tym ulubione SoMe… albo wykorzystasz go do pstryknięcia sobie kilku selfiaków. A może chcesz poprawić swój makijaż, nie otwierając samego smartfona? Proszę bardzo!

Fot. Kuba Dąbrowski

Model motorola razr 40 ultra można ustawiać w różnych pozycjach (np. kładąc półotwarty telefon na biurku, jest stabilny bez konieczności trzymania go w dłoni). Nie musimy chyba dodawać, jak bardzo jest to wygodnym rozwiązaniem?

W porównaniu do innych flagowców, motorola razr 40 ultra ma też bardzo atrakcyjną cenę. Ponadto po złożeniu bez problemu zmieści się nawet w kieszonce czy mini torebce (która idealnie wpisuje się w obecne trendy).

Fot. Kuba Dąbrowski

Jest dostępny również w oryginalnym kolorze roku 2023 Pantone Viva Magenta. Design i kolorystyka tego modelu są zatem jego kolejnymi wyróżnikami. Ma obudowę wykończoną szkłem, a w wyjątkowej edycji Viva Magenta – wegańską skórą. Jest idealnym dopełnieniem starannie dopracowanych stylówek!

Fot. Kuba Dąbrowski

To idealny wybór dla osób, które lubią dbać o detale, a ich stylizacja musi być dopracowana w 100%.

Motorolę razr 40 ultra kupisz TUTAJ.

TAGI #wideo

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?