Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

	Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF Am
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Warnke szczerze o seksie z mężem Piotrem Stramowskim: „Lubię jak się trudzi”

Dla aktorki nie ma tematów tabu!

Gabriela Czernecka 21 sierpnia 2020 15:45
	Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF Am

Dla Kasi Warnke nie ma tematów tabu, a już na pewno nie należy do nich rozmowa o seksie. ,,Ja mam łatwość wchodzenia w trudne sprawy – ciekawe określenie zresztą. Jak widzę problem, biegnę natychmiast, żeby go rozwiązać albo przynajmniej dowiedzieć się, o co chodzi. Piotrek ma cudowną umiejętność radości życia, lekkości, mnie tego strasznie brakuje. Chciałabym się tego nauczyć, żeby trochę odpuścić. Piotrek jest radosnym, łagodnym człowiekiem. On ma osobowość – śmialiśmy się z tego na początku naszego związku – „i tak, i nie”. To jest moje przeciwieństwo. (...)Piotrek jest delikatny, nie przejedzie taranem po człowieku. Z drugiej strony moja szybsza decyzyjność i rodzaj krytycznego stosunku do świata też się przydaje, bo ułatwia nam życie", mówiła aktorka w wywiadzie dla magazynu VIVA! kilka lat temu. Dziś wraz z mężem Piotrem Stramowskim tworzą piękną parę. Od niedawna sprawdzają się także w roli rodziców.  Teraz w rozmowie z jednym z serwisów opowiedziała o rolach, w których najbardziej czuje się kobietą.  

„Seksualność to dla mnie centrum życia. W rzeczywistości relacji społecznych, politycznych czy rodzinnych pulsuje podskórnie, miesza się do wszystkiego niezauważalnie albo wybucha ni stąd, ni zowąd. Dlatego ten aspekt w tworzeniu postaci jest kluczowy. Jestem estetką i czuję się sexy, kiedy wyczuwam mocną formę i kiedy mam przestrzeń na wyrafinowaną treść”, mówi wprost Kasia Warnke.

Już kilka lat temu wraz z mężem zapewniała, że są dla siebie idealnie dobrani, bo oboje chcą robić wszystko, by utrzymać ten związek:  ,Chcemy mieć odwagę sprawdzania go prawie codziennie. Czy jest prawdziwy? Czy nie krzywdzimy siebie wzajemnie? Czy wystarcza nam to, co dzieje się między nami? Bo jeśli nie wystarcza, trzeba spróbować zrobić coś inaczej, znaleźć rozwiązanie i nie zawsze będzie nim to, że zostaniemy razem. Choć takie jest nasze marzenie. Właśnie to sprawia, że wciąż przechodzi w nas prąd", powiedziała Kasia Warnke.  W najnowszym wywiadzie przyznaje, że liczy się dla niej nie tylko porozumienie duchowe. Aktorka mówi wprost, że jej zdaniem seks najlepiej smakuje jej, gdy kocha partnera. Uważa to za swoją romantyczną cechę: „Jeśli chodzi o seks, to zawsze mam najlepszy, kochając i będąc kochana. Więc chyba tak, romantyzuję. A raczej potrzebuję naprawdę bezpiecznego pola, żeby się wyzwolić”, powiedziała Warnke.

„U facetów ten proces jest bardziej bezpośredni. Mówię tutaj o biologii. My jesteśmy trochę bardziej skomplikowane, od różnych stron można nas pobudzić. Myślę, że trochę więcej potrzeba zachodu, żebyśmy czuły się gotowe albo chętne, bo wiąże się to u nas z większym obciążeniem, na przykład zajściem w ciążę”, mówi w rozmowie z Super Expressem i dodaje: „Piotrek musi się natrudzić, ale lubię, jak się trudzi. Lubię, jak się trochę zmęczy tym zachęcaniem do seksu”. 

W jednym z ostatnich wywiadów zarówno Kasia Warnke, jak i Piotr Stramowski przyznali, że po narodzinach dziecka, bardzo starali się o to, by nie zapomnieć teraz o swojej relacji. Zostając rodzicem wiele ludzi zapomina o tym, że w tym czasie należy poświęcać czas zarówno dziecku, jak i swojemu partnerowi lub partnerce.  Ich sposobem było spędzanie wspólnie czasu podczas gdy ich córeczka spała. Wygląda na to, żę w tym tkwi sekret ich udanego małżeństwa!  

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke, Viva! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.