Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

	Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF Am
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Warnke szczerze o seksie z mężem, Piotrem Stramowskim: „Lubię jak się trudzi”

Dla aktorki nie ma tematów tabu!

Redakcja VIVA! 5 września 2021 19:45
	Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF Am

Dla Kasi Warnke nie ma tematów tabu, a już na pewno nie należy do nich rozmowa o seksie. ,,Ja mam łatwość wchodzenia w trudne sprawy – ciekawe określenie zresztą. Jak widzę problem, biegnę natychmiast, żeby go rozwiązać albo przynajmniej dowiedzieć się, o co chodzi. Piotrek ma cudowną umiejętność radości życia, lekkości, mnie tego strasznie brakuje. Chciałabym się tego nauczyć, żeby trochę odpuścić. Piotrek jest radosnym, łagodnym człowiekiem. On ma osobowość – śmialiśmy się z tego na początku naszego związku – „i tak, i nie”. To jest moje przeciwieństwo. (...)Piotrek jest delikatny, nie przejedzie taranem po człowieku. Z drugiej strony moja szybsza decyzyjność i rodzaj krytycznego stosunku do świata też się przydaje, bo ułatwia nam życie", mówiła aktorka w wywiadzie dla magazynu VIVA! kilka lat temu. Dziś wraz z mężem Piotrem Stramowskim tworzą piękną parę. Od niedawna sprawdzają się także w roli rodziców. W rozmowie z jednym z serwisów opowiedziała o rolach, w których najbardziej czuje się kobietą.  

Katarzyna Warnke o seksie z mężem

„Seksualność to dla mnie centrum życia. W rzeczywistości relacji społecznych, politycznych czy rodzinnych pulsuje podskórnie, miesza się do wszystkiego niezauważalnie albo wybucha ni stąd, ni zowąd. Dlatego ten aspekt w tworzeniu postaci jest kluczowy. Jestem estetką i czuję się sexy, kiedy wyczuwam mocną formę i kiedy mam przestrzeń na wyrafinowaną treść”, mówi wprost Kasia Warnke.

Zobacz: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski związek zaczęli od małżeństwa. Oto niesamowita historia ich miłości

Już kilka lat temu wraz z mężem zapewniała, że są dla siebie idealnie dobrani, bo oboje chcą robić wszystko, by utrzymać ten związek:  „Chcemy mieć odwagę sprawdzania go prawie codziennie. Czy jest prawdziwy? Czy nie krzywdzimy siebie wzajemnie? Czy wystarcza nam to, co dzieje się między nami? Bo jeśli nie wystarcza, trzeba spróbować zrobić coś inaczej, znaleźć rozwiązanie i nie zawsze będzie nim to, że zostaniemy razem. Choć takie jest nasze marzenie. Właśnie to sprawia, że wciąż przechodzi w nas prąd", powiedziała Kasia Warnke.  W najnowszym wywiadzie przyznaje, że liczy się dla niej nie tylko porozumienie duchowe. Aktorka mówi wprost, że jej zdaniem seks najlepiej smakuje jej, gdy kocha partnera. Uważa to za swoją romantyczną cechę: „Jeśli chodzi o seks, to zawsze mam najlepszy, kochając i będąc kochana. Więc chyba tak, romantyzuję. A raczej potrzebuję naprawdę bezpiecznego pola, żeby się wyzwolić”, powiedziała Warnke.

Kasia Warnke o relacji z mężem

„U facetów ten proces jest bardziej bezpośredni. Mówię tutaj o biologii. My jesteśmy trochę bardziej skomplikowane, od różnych stron można nas pobudzić. Myślę, że trochę więcej potrzeba zachodu, żebyśmy czuły się gotowe albo chętne, bo wiąże się to u nas z większym obciążeniem, na przykład zajściem w ciążę”, mówi w rozmowie z Super Expressem i dodaje: „Piotrek musi się natrudzić, ale lubię, jak się trudzi. Lubię, jak się trochę zmęczy tym zachęcaniem do seksu”. 

Zobacz również: Katarzyna Warnke pokazała odważne zdjęcie męża. Uwagę fanów zwróciła jedna rzecz... 

W jednym z ostatnich wywiadów zarówno Kasia Warnke, jak i Piotr Stramowski przyznali, że po narodzinach dziecka, bardzo starali się o to, by nie zapomnieć teraz o swojej relacji. Zostając rodzicem wiele ludzi zapomina o tym, że w tym czasie należy poświęcać czas zarówno dziecku, jak i swojemu partnerowi lub partnerce.  Ich sposobem było spędzanie wspólnie czasu podczas gdy ich córeczka spała. Wygląda na to, że w tym tkwi sekret ich udanego małżeństwa!  

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke, Viva! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.