VIDEO VIVY!

Katarzyna Cichopek i jej mąż niedawno świętowali rocznicę ślubu. Poznaj historię ich miłości!

Aktorka obchodzi dzisiaj urodziny!

Gabriela Czernecka 7 października 2018 19:55

Historia miłości Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to gotowy scenariusz na film. Poznali się na planie programu Taniec z gwiazdami. Choć oboje starali się być profesjonalni, uczucie okazało się być silniejsze. Program zwyciężyli, będąc już parą. Choć niewielu wróżyło im sukces, twierdząc, że ich związek to tani chwyt marketingowy, dziś są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Niedawno świętowali 10. rocznicę ślubu. A pamiętacie jak się poznali i kiedy narodziło się ich uczucie?

Historia miłości: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Para poznała się jesienią 2005 roku na planie programu Taniec z gwiazdami. „Trenowaliśmy rumbę, czyli taniec miłości. Ja byłem wtedy w pracy, więc starałem się mocno trzymać moje uczucia na wodzy”, mówił tancerz w jednym z wywiadów. Uczucie okazało się być jednak silniejsze. Jeszcze tańcząc w ostatnich odcinkach, byli już parą. W finale walczyli o Kryształową Kulę z Małgorzatą Foremniak i Rafałem Maserakiem.

Kasia i Marcin zaczęli od rumby, która została nagrodzona nie tylko czterema dziesiątkami, ale i pochwałami jurorów. Drugim półfinałowym tańcem było ogniste tango, i choć Iwonie Pavlović nie przypadła do gustu zbyt krótka sukienka aktorki, to tańcem pary była zachwycona  Burza braw nastąpiła jednak po freestyle’u Kasi Cichopek i Marcina Hakielaz wielkiego finału. Para zatańczyła mambo do utworu z Dirty Dancing. „To był taniec godny mistrzów”, oznajmił juror, Piotr Gliński. 

Ślub Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Pierwszą edycję Tańca z Gwiazdami zwyciężyli, będąc już parą. Rok później założyli własną szkołę tańca Hakiel - Akademia Tańca. O zaręczynach wiedzieli nieliczni. Ślub również miał się odbyć w tajemnicy, ale, jak podaje plejada.pl wygadała się... Nina Terentiew. W wywiadzie dla Faktu dyrektor programowa stacji Polsat, gdy dotarły do niej pogłoski, że Kasia nie pojawi się na sobotnim nagraniu Jak oni śpiewają, zagroziła zerwaniem kontraktu z aktorką. Podobno szybko złagodniała i ogłosiła: „Przed kontraktem zawieranym z Panem Bogiem po prostu z pokorą ustępuję”, wyznała. 

Tym samym zdradziła, że para zamierza wziąć ślub. 20 września 2008 roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się w Zakopanem. Rok później na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary, syn Adam. Pierwsze plotki o kryzysie pary pojawiły się już w 2010 roku. Zakochani plotek nie komentowali. Do czasu.

Informacje o tym, że źle dzieje się w ich związku para skomentowała w końcu na łamach magazynu VIVA!: „Nie, nie rozwodzimy się. Czemu mamy się rozwodzić, skoro między nami jest dobrze? Zamieszkałam na razie u mamy, podczas gdy Marcin pilnuje remontu naszego domu w Wilanowie. Stwierdziliśmy, że nic się nie stanie, gdy trochę pomieszkam z rodzicami. Zresztą jest mi u nich jak w niebie. Ale za ciasno dla nas trojga”, wyznała przed laty.

W 2013 roku plotki o kryzysie w związku Cichopek i Hakiela definitywnie ustały. Wówczas para ponownie została rodzicami, tym razem córeczki Helenki. „Mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. (…) Ale składaliśmy sobie przysięgę, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek”, wyznała Kasia w jednym z wywiadów. 

Dziś tworzą jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. On realizuje się jako nauczyciel tańca, ona wciąż gra w M jak miłość, a w międzyczasie zyskała tytuł sexy mamy. Niedawno świętowali 10. rocznicę ślubu. Zobaczcie nasze wyjątkowe video!  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.