Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie w sprawie rodziny! Ma ważny apel

Aktorka mówi stanowcze „stop”

Konrad Szczęsny 1 lipca 2022 19:43
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Odkąd w marcu tego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie, nie ustają publikacje na ich temat. Tym bardziej, że mówi się o bliskiej relacji aktorki „M jak miłość” z kolegą z pracy, co w jednym z wywiadów zasugerował m.in. mąż gwiazdy. Medialne zainteresowanie przybrało tak duże rozmiary, że 39-latka zdecydowała się wydać w mediach społecznościowych oświadczenie. Dotyczy jej najbliższych...

Katarzyna Cichopek rozstała się z Marcinem Hakielem. Co łączy ją z Maciejem Kurzajewskim?

11 marca tego roku przed południem na oficjalnych profilach Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela ukazało się krótkie oświadczenie, w którym poinformowali o końcu siedemnastoletniego małżeństwa. Ich fani nie ukrywali zaskoczenia, ponieważ do tej pory uchodzili za zgodną i kochającą się parę. 

Co tak naprawdę się wydarzyło? Wiele pisano o zazdrości tancerza i o tym, że osaczał aktorkę oraz był zazdrosny o jej osiągnięcia. On sam w końcu zdecydował się udzielić wywiadu, w którym ujawnił, że tak naprawdę powodem była... zdrada byłej partnerki. 

Nie chciałbym, potocznie mówiąc prać brudów, ale najtrudniejszy moment w całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o wolność i więcej przestrzeni. Ja jej to dałem. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. Na takie coś nie można być przygotowanym”, zwierzył się Aleksandrze Kwaśniewskiej na antenie TVN Style w „Mieście kobiet”.

To uruchomiło lawinę spekulacji. Szybko stwierdzono, że osobą, o której mowa, może być partner aktorki z „Pytania na śniadanie” Maciej Kurzajewski. Mimo że sami zainteresowani nie skomentowali tych rewelacji, spekulacje w sieci na ten temat nie ustają...

Burzy z pewnością nie uspokoi najnowsze oświadczenie opublikowane przez Katarzynę Cichopek.

Czytaj także: Katarzyna Cichopek o rozstaniu z mężem: „To jest moje życie, moje decyzje, moje wybory”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Wiktory 2021, 31 marca 2022
Fot. Piętka Mieszko/akpa

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Wiktory 2021, 31 marca 2022

Katarzyna Cichopek o prywatności rodziny. Wydała oświadczenie

W piątek 1. lipca na swoim Instastories aktorka opublikowała wymowny napis „STOP”, zaś następnie odniosła się do tego, czego w ostatnim czasie doświadcza ona oraz jej najbliżsi. Chodzi przede wszystkim o dzieci i rodziców gwiazdy „M jak miłość”.

Apeluję do wszystkich dziennikarzy, wydawców i redaktorów naczelnych pracujących w mediach o niepublikowanie informacji na temat życia prywatnego moich dzieci i moich rodziców. Robienie im zdjęć z ukrycia i publikowanie ich w mediach uważam za naruszanie prawa i powód do dodatkowych stresów w trudnej obecnie sytuacji rodzinnej. Zawsze szanowałam pracę dziennikarzy, chroniąc jednocześnie prawo do prywatności moich bliskich. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wielu z was też ma przecież dzieci”, podkreśliła.

Trudno dziwić się takiej wypowiedzi biorąc pod uwagę zainteresowanie, jakie od niemal czterech miesięcy wzbudza Katarzyna Cichopek...  

Czytaj także: Kasia Cichopek zaskakująco o rozstaniu z Marcinem Hakielem: ,,Jestem mu wdzięczna za to, że..."

Katarzyna Cichopek, oświadczenie na Instagramie
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek

Katarzyna Cichopek, oświadczenie na Instagramie
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.