Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek o rozstaniu z mężem: „To jest moje życie, moje decyzje, moje wybory”

„Żyję po swojemu najlepiej, jak potrafię”

Olga Figaszewska 6 czerwca 2022 11:20
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek udzieliła wywiadu po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Gwiazda serialu M jak miłość długo nie zabierała głosu w sprawie rozpadu małżeństwa. Teraz zrobiła wyjątek. Prowadząca Pytanie na śniadanie podkreśla, że decyzja o rozwodzie nie została podjęta pod wpływem impulsu. Co zdradziła?

Katarzyna Cichopek o rozstaniu z mężem

Kilka miesięcy temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali fanów i media o tym, że ich związek przeszedł do historii. Dla wielu było to ogromne zaskoczenie. Uchodzili za jedną z najbardziej dobranych par polskiego show-biznesu. Po 17 latach wspólnego życia ich drogi się rozeszły.

Marcin Hakiel udzielił głośnego wywiadu, w którym opowiedział o szczegółach rozpadu ich relacji. Kasia Cichopek do niedawna starała się nie poruszać tematu rozwodu w mediach. Byli małżonkowie powoli układają swoje życie na nowo i starają się zapewnić swoim pociechom wszystko, co najlepsze. To nie jest łatwa sytuacja dla całej rodziny, dlatego chronią dzieci przed mediami i komentarzami, które mogą do nich docierać.

„Jestem też wdzięczna Marcinowi za to, że robi wszystko, żeby dzieciom było dobrze. To jest dla mnie najważniejsze, bo dzieci są dla mnie najważniejsze. To nie jest łatwy moment, ale mam też gigantyczne wsparcie ze strony swojej rodziny”, podkreślała w rozmowie z Plotkiem.

Czytaj też: Kasia Cichopek zaskakująco o rozstaniu z Marcinem Hakielem: ,,Jestem mu wdzięczna za to, że..."

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w sesji VIVY!, 2019 rok

Z kolei w komentarzu dla Jastrząb Post opowiedziała o tym, jakie relacje łączą ją teraz z Marcinem Hakielem. „Nie mamy relacji, nasz związek się zakończył. Oczywiście mamy dzieci i zawsze będziemy wspólnie je wychowywać. Kontaktujemy się w sprawie dzieci”, tłumaczyła Katarzyna Cichopek.

Prowadząca Pytanie na śniadanie zaznaczała, że życzy byłemu partnerowi bardzo dobrze i chce pamiętać dobre chwile. „Chciałabym, żeby wszyscy byli szczęśliwi. Wiem, że do tego potrzebny jest czas, emocje muszą opaść i wierzę, że tak będzie”, dodawała.

W najnowszym wywiadzie dla Twojego Imperium, gwiazda zaznaczyła, że decyzja o rozstaniu była przemyślana i nie zamierza żalić się na nic publicznie. „Decyzji o zakończeniu 17-letniego związku, w którym są dzieci, nie podejmuje się pod wpływem impulsu. (...) To jest moje życie, moje decyzje, moje wybory. Żyję po swojemu najlepiej, jak potrafię. […] Nigdy nie żaliłam się publicznie i nie zamierzam tego robić”, podkreślała Kasia Cichopek.

Najważniejsze jest dla niej teraz dobro dzieci. W tej kwestii byli małżonkowie są bardzo zgodni. „Oboje pracujemy nad tym, żeby Adam i Helenka jak najmniej odczuli skutki naszego rozstania. Uważnie ich obserwuję i mam pełne przekonanie i poczucie, że tak właśnie jest. To są lata zainwestowanego czasu, uwagi, bliskości i miłości, które teraz procentują”, dodawała w Twoim Imperium.

Źródło: Gwiazdy.wp.pl 

Sprawdź też: Katarzyna Cichopek zabrała głos w sprawie rozstania z mężem: „Jest mi ciężko...”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.