Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
z życia gwiazd

Kasia Cichopek zaskakująco o rozstaniu z Marcinem Hakielem: ,,Jestem mu wdzięczna za to, że..."

Padły piękne słowa!

Marcjanna Maryszewska 26 maja 2022 15:07
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Temat głośnego rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nadal pozostaje na ustach mediów oraz internautów. Byli partnerzy różnie radzą sobie z nową rzeczywistością. Kasia Cichopek postanowiła rzucić się w wir pracy. Dziś, czyli 26 maja, aktorka pojawiła się na Kongresie Zdrowia Kobiet, gdzie udzieliła wyjątkowego wywiadu. Celebrytka mówiła głównie o dzieciach, ale dodatkowo z klasą poruszyła temat Marcina Hakiela.

Katarzyna Cichopek udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu. Jak spędziła Dzień Matki?

Minęły już ponad dwa miesiące, od kiedy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozpad swojego wieloletniego małżeństwa. Teraz oboje układają swoje życia na nowo. Kasia Cichopek do tej pory niechętnie zabierała głos w sprawie rozstania, lecz teraz okazuje się, że aktorka czuje się znacznie lepiej i nie może narzekać na zły nastrój. A to wszystko dzięki jej pociechom, które nie pozwalają się smucić swojej ukochanej mamie. 

Gwiazda na Kongresie Zdrowia Kobiet przyznała, że doskonałe samopoczucie zawdzięcza przede wszystkim im. Reporterowi Plotka zdradziła również, jakie prezenty dostała od Helenki i Adama z okazji Dnia Mamy. 

Zobacz: Kochają, wspierają, motywują, czyli gwiazdy i ich mamy w sesji dla magazynu VIVA!

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019

Dzisiaj najpiękniejszy dzień. Moje dzieciaki w piżamkach wskoczyły rano do łóżka, wyściskały mnie, wykochały. Powiedziały mi to, co najważniejsze, czyli że bardzo mnie kochają, a następnie wręczyły prezenty. I te prezenty są po prostu obłędne. Za każdym razem, kiedy o nich mówię, to się wzruszam” - opowiadała szczęśliwa Katarzyna Cichopek. Podarunki od pociech wzruszyły aktorkę do łez! Dzieci były bardzo zaangażowane w przygotowanie prezentów dla swojej mamy.

Syn osobiście wsiadł na rower, pojechał daleko do sklepu, żeby kupić piękne kryształowe misiaczki, które mają symbolizować jego i Helenkę. Córeńka przygotowała mi piękne pudełeczko po zapałkach, obklejone. Na górze napisane "mama, kocham cię", a w środku są małe karteczki z afirmacjami na każdy dzień i codziennie mam czytać jedną karteczkę” - dodała aktorka.

Czytaj także: Natasza Urbańska szczerze o relacji z nastoletnią córką. „Ja tej pępowiny nie chcę odcinać”

Katarzyna Cichopek o Marcinie Hakielu i reakcji dzieci na rozstanie

Gwiazda zdradziła również, jak pociechy zareagowały na zamieszanie w życiu rodziców, które bezpośrednio wpłynęło na ich własne. „Rzeczywiście sytuacja jest trudna dla całej naszej rodziny, ale wydaje mi się, że zdamy ten egzamin, bo bardzo się kochamy, wspieramy. Staram się robić absolutnie wszystko, żeby chronić dzieci, przed mediami i przed jakimiś komentarzami” - wyznała otwarcie Katarzyna Cichopek w tym samym wywiadzie.

Przy okazji wspomniała o byłym partnerze, z którym dzieliła ostatnie lata życia. Aktorka podkreśliła swoją wdzięczność względem Marcina Hakiela, który bardzo mocno stara się o to, aby sytuacja między nimi nie odbijała się na Helenie i Adamie. 

Jestem też wdzięczna Marcinowi za to, że robi wszystko, żeby dzieciom było dobrze. To jest dla mnie najważniejsze, bo dzieci są dla mnie najważniejsze. To nie jest łatwy moment, ale mam też gigantyczne wsparcie ze strony swojej rodziny.”, przyznała aktorka i dodała, że nie oglądała głośnego wywiadu w Mieście Kobiet, którego tancerz udzielił nie tak dawno.

To jednak nie koniec zwierzeń... „Nie mamy relacji. Nasz związek się zakończył. Oczywiście mamy dzieci, zawsze będziemy wspólnie je wychowywać i kontaktujemy się w sprawach dzieci”, dodała aktorka z kolei pytana przez JastrząbPost o to, jaką relację ma teraz z byłym mężem.

A co z kolei łączy prezenterkę z Maciejem Kurzajewskim? „Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić "Pytanie na śniadanie" i kolejne projekty, które przed nami”, powiedziała zwięźle.

Warto zauważyć, z jak dużą klasą Katarzyna Cichopek wypowiadała się o swoim byłym mężu. Gratulujemy obojgu dojrzałego podejścia.  

Sprawdź również: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona: „Dość dużo przeszliśmy już jako rodzina

Katarzyna Cichopek na imprezie o zdrowiu kobiet, 26 maja 2022 

Katarzyna Cichopek na imprezie o zdrowiu kobiet, 26 maja 2022
Fot. Gałązka AKPA

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.