Natasza Urbańska, VIVA! styczeń 2014, córka Nataszy Urbańskiej, Viva! styczeń 2014
Fot. @PIOTR POREMBSKY/METALUNA
Z życia gwiazd

Natasza Urbańska szczerze o relacji z nastoletnią córką. „Ja tej pępowiny nie chcę odcinać”

„Jesteśmy jednością i oby to jak najdłużej trwało”

Marta Nawacka 26 maja 2022 10:03
Natasza Urbańska, VIVA! styczeń 2014, córka Nataszy Urbańskiej, Viva! styczeń 2014
Fot. @PIOTR POREMBSKY/METALUNA

Natasza Urbańska jest mamą 13-letniej Kaliny. W rozmowie z Plejadą opowiedziała o tym, jakie relacje łączą ją z córką. Mama i córka są ze sobą bardzo blisko. „Mogłabym z nią iść przez całe życie, bo jest takim fajnym człowiekiem”, mówi aktorka. Ma także nadzieję, że mimo iż jej pociecha weszła w wiek nastoletni, to ich stosunki jeszcze długo pozostaną niezmienne...

Natasza Urbańska: życie prywatne i macierzyństwo

Natasza Urbańska spełnia się zawodowo jako aktorka, piosenkarka, a także świetnie zna się na modzie. W życiu prywatnym również doskonale się jej układa. Jest żoną Janusza Józefowicza i, choć niewielu dawało tej miłości szansę, a spora różnica wieku (18 lat) była przedmiotem wielu dyskusji, oni wciąż udowadniają, że ich uczucie jest prawdziwe i przetrwa wszystko. Dziś w dalszym ciągu stanowią zgraną i kochającą się parę. Wspólnie wychowują 13-letnią córkę, Kalinę. Natasza Urbańska podkreśla, że odkąd została mamą zmieniła swoje podejście do wielu rzeczy. „Macierzyństwo to jest coś najpiękniejszego, co przydarzyło się w moim życiu”, mówiła w rozmowie z Plejadą.

Czytaj też: Dorota Wellman długie starania o dziecko przypłaciła zdrowiem. Nie żałuje. „Sens pojawił się, gdy urodziłam”

Kalina Józefowicz
Fot. Grzegorz Korzeniowski / Uroda Życia

Kalina Józefowicz

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Natasza Urbańska szczerze o relacjach z nastoletnią córką

W wywiadzie dla Plejady Natasza Urbańska wyznała, że macierzyństwo pozwoliło jej przewartościować pewne rzeczy i spojrzeć na nie zupełnie inaczej. „ Perspektywa myślenia na swój temat zmieniła się i fajnie, że się zmieniła, bo nie ja jestem na pierwszym miejscu, tylko jest ona. Przez moją córkę wszystko jest filtrowane i to daje mi dystans do tego, co robię. Mam odwagę rezygnować z wielu artystycznych rzeczy czy z wyjść wieczornych, bo to z nią chcę spędzić ten czas. Ja byłam z nią i przechodziłam przez wszystkie etapy”, tłumaczyła. „Chcę, żeby miała poczucie bezpieczeństwa, wiedziała, że są rodzice, którzy ją wspierają”, dodała aktorka w rozmowie z Plejadą.

Natasza Urbańska przyznała, że sama miała wielkie wsparcie w swoim tacie i to samo pragnie zapewnić swojej córce. „Ja tak miałam swojego tatę, on zawsze był, czy tego chciałam, czy nie. Był gotowy pomóc, pogadać, pojechać na lody i my też to mamy. Ostatnio mówię: "Kalinka, a może online zamówię ci buty albo z babcią pojedziesz, bo akurat będzie jechała do sklepu", a ona na to: "ale ja chcę z tobą, bo ty mi zawsze dobrze doradzisz" i wtedy zorientowałam się, że tak, ja też chcę z nią jechać, więc znajdę ten czas. Mamy takie swoje momenty i to jest dla mnie bardzo cenne”, opowiadała w rozmowie z Plejadą.

Mamę i nastoletnią córkę łączą bardzo bliskie relacje, a Natasza Urbańska ma nadzieję, że mimo iż Kalina weszła w wiek nastoletni, to jeszcze przez długi czas ich stosunki pozostaną niezmienne. „Jesteśmy jednością i oby to jak najdłużej trwało, bo myślę, że taka relacja jest dla niej ogromnie budująca, a ja tej pępowiny nie chcę odcinać”, mówiła Plejadzie i dodała: „Mogłabym z nią iść przez całe życie, bo jest takim fajnym człowiekiem. Lekcje też odrabiamy razem, beze mnie leżą i czekają”.  

Zobacz także: Tak wygląda córka Jacka Kawalca. Kalina bardzo zmieniła się od ostatniego pojawienia się na salonach!

Kalina Józefowicz, Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska
Fot. Grzegorz Korzeniowski / Uroda Życia

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz i Kalina Józefowicz

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.