Jacek Kawalec, nagranie programu „Pytanie na śniadanie”, Warszawa, 01.12.2016 rok
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda córka Jacka Kawalca. Kalina bardzo zmieniła się od ostatniego pojawienia się na salonach!

W przeszłości często pokazywała się z ojcem

Marcjanna Maryszewska 25 maja 2022 17:51
Jacek Kawalec, nagranie programu „Pytanie na śniadanie”, Warszawa, 01.12.2016 rok
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Jacek Kawalec doczekał się dwójki dzieci. Ze swoją córką Kaliną niegdyś często pokazywał się na salonach. Wówczas najstarsza pociecha aktora wyróżniała się rzucającą się w oczy miedzianą fryzurą, dziś jednak wygląda zupełnie inaczej! Jak się zmieniła? Gwiazdor opublikował fotografie z dorosłą córką w mediach społecznościowych. 

Kalina, córka Jacka Kawalca

Jacek Kawalec od paru dekad doskonale znany jest w show-biznesie jako człowiek licznych talentów, w branży zadebiutował bowiem w 1985 roku. Doskonale odnajduje się zarówno przed kamerami i na deskach teatru, jak i za mikrofonem, a także jako prowadzący. Teraz artysta związał się z muzyką, gdy postanowił dołączyć do zespołu Budka Suflera w miejsce Krzysztofa Cugowskiego.

Artysta w natłoku pracy znalazł również czas, aby ułożyć sobie życie prywatne. Swoją żonę Joannę poznał na studiach w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Para szybko doczekała się narodzin pierwszego dziecka. Kalina przyszła na świat w grudniu 1985 roku, gdy jej ojciec zaczynał brylować w show-biznesie. Małżonkowie zdecydowali się na drugie dziecko 13 lat później. W 1998 roku rodzina powitała syna Kajetana.

Czytaj także: 19 lat temu wylansował ogromny przebój Siłacz i... zniknął na dobre! Co dziś robi Marcin Rozynek?

Jacek Kawalec, córka Kalina Kawalec, sklep Kidi Land, Warszawa, 01.12.1996 rok
Fot. Piotr Hyla / Forum
Jacek Kawalec, córka Kalina Kawalec, sklep Kidi Land, Warszawa, 01.12.1996 rok

Kalina niegdyś często pojawiała się u boku sławnego taty na imprezach branżowych. Jacek Kawalec bardzo chętnie zabierał córkę na oficjalne wydarzenia, teraz jednak 37-latka nawet nie mieszka już w Polsce. Od lat przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie spełnia się jako koordynatorka efektów wizualnych w filmach. Polka brała udział w realizacji hollywoodzkiej produkcji „Księga dżungli”. Film zdobył w 2017 Oscara w kategorii najlepsze efekty specjalne. Jacek Kawalec wówczas wielokrotnie podkreślał, że jest niesamowicie dumny z córki, która przyczyniła się do tak zaszczytnego i ważnego wyróżnienia.

Jacek Kawalec pokazał córkę Kalinę. Jak wygląda dzisiaj?

Dziś 60-letni aktor raczej nie pokazuje się ze swoimi najbliższymi w mediach. Teraz jednak postanowił zrobić wyjątek. Nowy wokalista Budki Suflera pochwalił się najnowszymi zdjęciami z dorosłą córką. Razem wybrali się na wspólną przechadzkę po spokojnej okolicy.

Spacer z córeczką - bezcenne. Kocham Cię Kalinko” - napisał przy opublikowanych ujęciach.

Tak dziś wygląda najstarsza pociecha Jacka Kawalca! W oczy rzuca się przede wszystkim zmiana fryzury - Kalina w przeszłości chętnie nosiła grzywkę i włosy były w intensywnym, miedzianym kolorze.  

Sprawdź również: Tak wygląda obecnie starsza córka Pawła Golca! Zachwyca talentem muzycznym w sieci

Fot. Kurnikowski/AKPA
Jacek Kawalec z córką Kaliną, 3.06.2008

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.