corka pawla golca pieknie spiewa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Pawła Golca zachwyca talentem muzycznym. Podbija serca fanów na TikToku

Czym zajmuje się Maja Golec?

Aleksandra Andrzejak 8 kwietnia 2021 17:44
corka pawla golca pieknie spiewa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Maja Golec to najstarsza córka Pawła Golca z zespołu Golec uOrkiestra. Jak się okazuje, odziedziczyła muzyczny talent po tacie. Swoim głosem zachwyca fanów publikując filmy na swoim profilu na TikToku.

Maja Golec: córka Pawła Golca

Paweł Golec wraz z żoną Katarzyną mają dwie córki - starszą Maję i młodszą Annę. Maja powoli rozpoczyna swoja przygodę w show-biznesie. Razem z tatą pojawiła się na prezentację wiosennej ramówki TVP i gali rozdania Fryderyków.

Zobacz także: Tradycja jest dla nich najważniejsza. Bracia Golcowie opowiadają o miłości, rodzinie i karierze

corka pawla golca robi kariere muzyczna
Fot. DONAT BRYKCZYNSKI/REPORTER/East News

Katarzyna Golec, Maja Golec i Paweł Golec, 2011

„Kasia jest świetną mamą; czułą, ale i wymagającą. Podoba mi się sposób, w jaki wychowuje Maję, jak z nią pracuje i jak sobie radzą, gdy ja jestem w trasie. Uważam, że wszystko wynosi się z domu rodzinnego: wartości, kulturę, umiejętność kontaktów, patriotyzm” - powiedział Paweł o swojej rodzinie w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Zobacz także: Córka Pawła Golca ma już 15 lat! Maja Golec zaczyna towarzyszyćtacie na salonach...

Paweł Golec wraz z córkami Anna i Mają, 23 czerwca 2020

Maja Golec na TikToku

Maja Golec póki co znalazła ścieżkę kariery adekwatną dla swojego pokolenia. Nastolatka na swoim profilu w aplikacji TikTok publikuje filmy, na których wykonuje znane utwory muzyczne. Jej talent wokalny zachwyca! Jedno z nagrań ma już ponad 13 tysięcy odsłon.

Zobacz także: Bliscy braci Golec byli zastraszani. To efekt gorącej dyskusji wokół Funduszu Wsparcia Kultury

@majjcia_

🌶 ##fypシ ##singing ##alliseeisred ##iseered ##iseeredcover ##cover

♬ original sound - majjcia

Maja po raz pierwszy upubliczniła film, na którym śpiewa wiosną 2020 roku. Nagranie powstało w ramach #Hot16Challenge2. Kilka miesięcy później w serwisie YouTube pojawił się film, na którym Maja wykonuje utwór Rihanny pod tytułem Stay. W komentarzach posypały się komplementy. Już wtedy zachwycano się jej nieprzeciętnym talentem. 

Poza publikacjami muzycznym Maja dba o swoją prywatność. Na swoim koncie na Instagramie ograniczyła dostęp dla obserwatorów i tylko nieliczni mogą dostać się do tego grona. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?