corka pawla golca pieknie spiewa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda obecnie starsza córka Pawła Golca! Zachwyca talentem muzycznym w sieci

Czym zajmuje się Maja Golec? 19-latka odnosi pierwsze sukcesy

Aleksandra Andrzejak 25 maja 2022 07:51
corka pawla golca pieknie spiewa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Jej tata wraz z bratem Łukaszem stworzyli słynny zespół Golec uOrkiestra. Formacja wylansowała takie hity, jak „Ściernisco”, „Słodycze” czy „Lornetka”. A teraz Maja wkracza do show-biznesu! Starsza córka Pawła Golca ma 19 lat. Jak się okazuje, odziedziczyła muzyczny talent po tacie. Swoim głosem zachwyca fanów, publikując filmy na swoim profilu na TikToku. Dumy z jej poczynań nie ukrywają rodzice... A co wiemy o jej młodszej siostrze?

Rodzina Pawła Golca: tak wyglądają jego córki Maja i Anna

Poza karierą obaj bracia wiodą szczęśliwe życie osobiste. Rodzina jest dla nich największą wartością. Paweł Golec wraz z żoną Katarzyną mają dwie córki - starszą Maję (urodzoną w 2003 roku) i młodszą Annę, która przyszła na świat 10 lat po siostrze. 19-latka na dobre rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem. Regularnie zamieszcza w sieci filmiki, na których śpiewa, zaś jakiś czas temu razem z tatą pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVP i gali rozdania Fryderyków.

Zobacz także: Tradycja jest dla nich najważniejsza. Bracia Golcowie opowiadają o miłości, rodzinie i karierze

Paweł Golec, żona Katarzyna Golec, córka Maja Golec, „500 razy M jak miłość”, Warszawa, 21.10.2006 rok
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Paweł Golec, żona Katarzyna Golec, córka Maja Golec, „500 razy M jak miłość”, Warszawa, 21.10.2006 rok

corka pawla golca robi kariere muzyczna
Fot. DONAT BRYKCZYNSKI/REPORTER/East News

Katarzyna Golec, Maja Golec i Paweł Golec, 2011

Paweł Golec, żona Katarzyna Golec, córka Maja Golec, studio „Tańca z gwiazdami”, 15.11.2009 rok
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Paweł Golec, żona Katarzyna Golec, córka Maja Golec, studio „Tańca z gwiazdami”, 15.11.2009 rok

„Kasia jest świetną mamą; czułą, ale i wymagającą. Podoba mi się sposób, w jaki wychowuje Maję, jak z nią pracuje i jak sobie radzą, gdy ja jestem w trasie. Uważam, że wszystko wynosi się z domu rodzinnego: wartości, kulturę, umiejętność kontaktów, patriotyzm”, powiedział Paweł o swojej rodzinie w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Zobacz także: Córka Pawła Golca ma już 15 lat! Maja Golec zaczyna towarzyszyćtacie na salonach...

Paweł Golec wraz z córkami Anna i Mają, 23 czerwca 2020

Maja Golec na TikToku i Instagramie. Jest zakochana

Maja Golec znalazła ścieżkę kariery adekwatną dla swojego pokolenia. Nastolatka na swoim profilu w aplikacji TikTok publikuje filmy, na których wykonuje znane utwory muzyczne. Jej talent wokalny zachwyca! Nagrania mają wiele tysięcy odsłon, zaś dumy nie ukrywa m.in. dumna mama 19-latki. „Ja mam taką dużą córkę?! Nieeee”, napisała, udostępniając jeden z filmików. 

Zobacz także: Bliscy braci Golec byli zastraszani. To efekt gorącej dyskusji wokół Funduszu Wsparcia Kultury

@majjcia_

🌶 ##fypシ ##singing ##alliseeisred ##iseered ##iseeredcover ##cover

♬ original sound - majjcia

Maja po raz pierwszy upubliczniła film, na którym śpiewa, wiosną 2020 roku. Nagranie powstało w ramach #Hot16Challenge2. Kilka miesięcy później w serwisie YouTube pojawił się film, na którym Maja wykonuje utwór Rihanny pod tytułem Stay. W komentarzach posypały się komplementy. Już wtedy zachwycano się jej nieprzeciętnym talentem. Później przyszedł czas na „Watermelon sugar” Harry'ego Stylesa czy „Valerie” Amy Winehouse. Wszystkie filmikami, które Maja Golec publikuje w sieci, wzbudzają podziw...

Jakiś czas temu postanowiła również spróbować sił z autorskim repertuarem! Owocem tego są single „Ty wiesz” oraz „Na szczyt”. Z kolei z fotografii, które publikuje na swoim profilu na Instagramie można wywnioskować, że jest szczęśliwie zakochana! 

A co wiemy o jej młodszej siostrze? Niewiele. Ma 9 lat i nie jest jeszcze aktywna w sieci. To, jak wygląda, mogliśmy zobaczyć dzięki zdjęciu, które w 2021 roku z okazji dwudziestej rocznicy ślubu na Instagramie zamieściła Katarzyna Golec. Poniżej możesz zobaczyć fotografie latorośli muzyka. Podobne do sławnego taty?  

@majjcia_ spontanicznie, watermelon sugar 🍉 #dlaciebie ♬ original sound - majjcia

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.