WIDEO VIVY.PL

Jak dobrze znają się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel? Poddaliśmy ich testowi!

15 lat temu para wygrała „Taniec z gwiazdami”!

Rafał Kowalski 12 maja 2020 19:00

Piętnaście lat temu początkująca aktorka Katarzyna Cichopek i zawodowy tancerz Marcin Hakiel zwyciężyli w programie Taniec z gwiazdami. Poza nagrodą finansową i Kryształową Kulą ulubienica publiczności wygrała jednak coś jeszcze – miłość. Dziś ona i właściciel akademii tańca tworzą szczęśliwe małżeństwo powiększone o dwójkę dzieci – 6-letnią Helenką i 10-letniego Adasia. Czy po kilkunastu latach związku zakochani znają się jak łyse konie? Sprawdziliśmy!

Quiz małżeński i wspomnienia z Tańca z gwiazdami

Z okazji 15 lat od udziału w telewizyjnym hicie, Marcin Hakiel opublikował na swoim Instagramie dwa archiwalne występy, które jemu i Katarzynie Cichopek przyniosły w 2005 roku ogrom sympatii widzów. „Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Od tej rumby wszystko się zaczęło…”, napisał tancerz i choreograf w sieci. Filmiki, które przywołały w nas najpiękniejsze wspomnienia, załączamy pod artykułem.

Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie wykorzystali wyjątkowego jubileuszu pary do czegoś jeszcze… Kilkanaście dni temu zaprosiliśmy Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela do wzięcia udziały w teście małżeńskim. Czy przeszli quiz pomyślnie i wyszło, że znają się doskonale? Czy wiedzą, kto jest większym bałaganiarzem, surowszym rodzicem oraz kto pierwszy przeprasza po kłótni? Zobaczcie nasze wideo!

Parze życzymy wielu, wielu lat wspólnego szczęścia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.