WIDEO VIVY.PL

Jak dobrze znają się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel? Poddaliśmy ich testowi!

15 lat temu para wygrała „Taniec z gwiazdami”!

Rafał Kowalski 12 maja 2020 19:00

Piętnaście lat temu początkująca aktorka Katarzyna Cichopek i zawodowy tancerz Marcin Hakiel zwyciężyli w programie Taniec z gwiazdami. Poza nagrodą finansową i Kryształową Kulą ulubienica publiczności wygrała jednak coś jeszcze – miłość. Dziś ona i właściciel akademii tańca tworzą szczęśliwe małżeństwo powiększone o dwójkę dzieci – 6-letnią Helenką i 10-letniego Adasia. Czy po kilkunastu latach związku zakochani znają się jak łyse konie? Sprawdziliśmy!

Quiz małżeński i wspomnienia z Tańca z gwiazdami

Z okazji 15 lat od udziału w telewizyjnym hicie, Marcin Hakiel opublikował na swoim Instagramie dwa archiwalne występy, które jemu i Katarzynie Cichopek przyniosły w 2005 roku ogrom sympatii widzów. „Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Od tej rumby wszystko się zaczęło…”, napisał tancerz i choreograf w sieci. Filmiki, które przywołały w nas najpiękniejsze wspomnienia, załączamy pod artykułem.

Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie wykorzystali wyjątkowego jubileuszu pary do czegoś jeszcze… Kilkanaście dni temu zaprosiliśmy Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela do wzięcia udziały w teście małżeńskim. Czy przeszli quiz pomyślnie i wyszło, że znają się doskonale? Czy wiedzą, kto jest większym bałaganiarzem, surowszym rodzicem oraz kto pierwszy przeprasza po kłótni? Zobaczcie nasze wideo!

Parze życzymy wielu, wielu lat wspólnego szczęścia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.