WIDEO VIVY.PL

Jak dobrze znają się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel? Poddaliśmy ich testowi!

15 lat temu para wygrała „Taniec z gwiazdami”!

Rafał Kowalski 12 maja 2020 19:00

Piętnaście lat temu początkująca aktorka Katarzyna Cichopek i zawodowy tancerz Marcin Hakiel zwyciężyli w programie Taniec z gwiazdami. Poza nagrodą finansową i Kryształową Kulą ulubienica publiczności wygrała jednak coś jeszcze – miłość. Dziś ona i właściciel akademii tańca tworzą szczęśliwe małżeństwo powiększone o dwójkę dzieci – 6-letnią Helenką i 10-letniego Adasia. Czy po kilkunastu latach związku zakochani znają się jak łyse konie? Sprawdziliśmy!

Quiz małżeński i wspomnienia z Tańca z gwiazdami

Z okazji 15 lat od udziału w telewizyjnym hicie, Marcin Hakiel opublikował na swoim Instagramie dwa archiwalne występy, które jemu i Katarzynie Cichopek przyniosły w 2005 roku ogrom sympatii widzów. „Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Od tej rumby wszystko się zaczęło…”, napisał tancerz i choreograf w sieci. Filmiki, które przywołały w nas najpiękniejsze wspomnienia, załączamy pod artykułem.

Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie wykorzystali wyjątkowego jubileuszu pary do czegoś jeszcze… Kilkanaście dni temu zaprosiliśmy Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela do wzięcia udziały w teście małżeńskim. Czy przeszli quiz pomyślnie i wyszło, że znają się doskonale? Czy wiedzą, kto jest większym bałaganiarzem, surowszym rodzicem oraz kto pierwszy przeprasza po kłótni? Zobaczcie nasze wideo!

Parze życzymy wielu, wielu lat wspólnego szczęścia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.