Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już po rozwodzie! Znamy szczegóły

Ich małżeństwo przeszło do historii

Konrad Szczęsny 25 sierpnia 2022 13:36
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Przeżyli razem 17 lat, jednak 11 marca tego roku przed południem poinformowali, że podjęli decyzję o rozstaniu. Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela był zatem formalnością. Wystarczyła jedna rozprawa, by małżeństwo pary przeszło do historii. Odbyła się ona w czwartek 25 sierpnia 2022 roku. Menadżerka aktorki „M jak miłość” skomentowała całą sprawę.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się na pierwszej rozprawie

O tym, że rozprawę zaplanowana na końcówkę sierpnia było wiadomo już od jakiegoś czasu. Jak wynika z medialnych informacji, odbyła się ona w trybie zdalnym w jednym z warszawskich sądów. Wiadomo, że pozew złożył tancerz. Już wcześniej media podawały, że małżonkowie nie zamierzają toczyć wojen przed sądem i zależy im na tym, aby wszystko załatwić szybko. Chodziło głównie o dobro dwójki ich dzieci: trzynastoletniego Adama i ośmioletniej Heleny. Marcin Hakiel zgodził się na warunki zaproponowane przez żonę. „Ze względu na dobro dzieci nie zamierzają walczyć w sądzie. Marcin nie chce orzekania o winie. Zgodził się na wszystkie warunki Kasi. Najważniejszy jest dla niego spokój dzieci”, podkreślał informator „Super expressu”.

Jak podaje portal Jasbrząbpost, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek są już po rozwodzie. Doniesienia te potwierdziła menadżerka aktorki.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy”, zdradziła w rozmowie z serwisem Aldona Wleklak.

Czytaj także: Katarzyna Cichopek o rozstaniu z mężem: „To jest moje życie, moje decyzje, moje wybory”

Katarzyna Cichopek o rozwodzie z Marcinem Hakielem

Dzień wcześniej w rozmowie z tym samym portalem aktorka „M jak miłość” nie ukrywała, że czas po rozstaniu z mężem i związana z tym medialna burza dały się mocno we znaki zarówno jej, jak i innym członkom rodziny.

Dobrze, że jestem w pracy. Cieszę się, że powierzone mi są pewne zadania, bo dzięki temu mogę odciągnąć myśli. Ale masz rację, to jest trudny dla mnie czas. Nie tylko dla mnie, ale dla całej mojej rodziny. Tak jak sama powiedziałaś – to zakończenie pewnego etapu w życiu”, podkreśliła w rozmowie z reporterką Jastrząbpost w trakcie prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej w środę 24 sierpnia.

I dodała, że zależy jej na jak najszybszym sfinalizowaniu sprawy. „Nie chciałabym rozwijać tego tematu. Wiem, że wszyscy są ciekawi. Kosztuje to nas wiele emocji. Chciałabym przejść przez ten cały proces najłagodniej jak się da”.

Jej życzenie stało się faktem!  

Czytaj także: Powód rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Znajomy ujawnił prawdę!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?