WIDEO VIVY.PL

Chcieli zmienić córce nazwisko, na oświadczyny przyszło im poczekać. Poznaj tajemnice ich związku...

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke zmierzyli się z KULĄ VIVY!

Rafał Kowalski 26 czerwca 2024 16:46

Podczas sesji do magazynu VIVA! poprosiliśmy Jacka Jeschke i Hanię Żudziewicz, by zmierzyli się z kulą VIVY! W trakcie losowania pytań pojawiły się te o szczegóły wesela, o początki ich związki; to, co w sobie cenią… Nie zabrakło jednak też tematu oświadczyn oraz pomysłu, by zmienić córce nazwisko…

Jacek Jeschke – jak oświadczył się Hani Żudziewicz?

Zaręczyli się we włoskim Portofino – miejscu pięknym i pełnym miłosnych wibracji. „To był czas pandemii, pojechaliśmy do Włoch, bo chcieliśmy odpocząć. Połączyłem dwie rzeczy – relaks i oświadczyny. Wydaje mi się, że Hania się nie spodziewała”, opowiedział nam Jacek Jeschke przed kamerą VIVY.pl.

Ale jego ukochana było zaskoczona tylko połowicznie… „Ja nie wiedziałam, kiedy to będzie, ale wiedziałam od innych, że Jacek planuje się oświadczyć. Ale ja o tym słyszałam dużo wcześniej, więc trochę zeszło od pomysłu do realizacji. Czekałam od września aż do marca. W marcu się już nie spodziewałam”, przyznała w rozmowie z nami.

CZYTAJ TEŻ: Syn Natalii Kukulskiej skończył 24 lata. Z tej okazji dumna mama zamieściła poruszający wpis

Hanna Żudziewicz, Viva! 12/2024 Jacek Jeschke, Viva! 12/2024
Fot. Piotr Porębski

Córka Hani Żudziewicz i Jacka Jeschke – jak ma na nazwisko?

Za parą dwa śluby: cywilny i kościelny. Po tym pierwszym tancerka zdecydowała się, aby w jej dokumentach dodano jeden człon. Taki sam pomysł miała, myśląc o córce. Ale ostatecznie się z tego wycofała. Dlaczego? „Ja dodałam sobie nazwisko Jacka. I miałam taki pomysł, aby zrobić dwuczłonowe nazwisko naszej córeczce. Ale Żudziewicz-Jeschke brzmi trudno. Ktoś powiedział, że to jak zrobić dziecku dyktando w zerówce. Tylko polskich znaków i jedno nazwisko po niemiecku. Więc została Róża Jeschke, bo brzmi lepiej”, zaznaczyła.

A czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? O co się kłócą, kto pierwszy mówi przepraszam i które z nich wydaje więcej pieniędzy? Wszystkiego dowiecie się z KULI VIVY!. Cały materiał dostępny jest na górze strony. 

OBEJRZYJ TEŻ: Ma plan wyjechać z Polski na studia, rozsądnie myśli o przyszłości. Viki Gabor o swoich zarobkach

Hanna Żudziewicz, Viva! 12/2024 Jacek Jeschke, Viva! 12/2024
Fot. Piotr Porębski

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 28.06.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.