TYLKO NA VIVA.PL

Andrzej Piaseczny odpiera krytykę filmu Ania. Broni bliskich aktorki przed negatywnymi komentarzami

„Niech rodzina może zadecydować”. Mówi też o TVP

Rafał Kowalski 11 października 2022 17:50

Za nami kilka uroczystych premier filmu ANIA. W dwóch z nich uczestniczył dobry znajomy Anny Przybylskiej – Andrzej Piaseczny. Przy okazji spotkania piosenkarza w Tańcu z gwiazdami, zapytaliśmy, ile emocji kosztowało go obejrzenie produkcji. Artysta stanął też sam z siebie w obronie bliskich aktorki, którzy muszą mierzyć się teraz z nieprzychylnymi komentarzami. A czy zdziwiło go zaproszenie do tego projektu wystosowane od Telewizji Polskiej?

Andrzej Piaseczny ocenia film ANIA

W rozmowie z Rafałem Kowalski z VIVA.pl wokalista opowiedział o pierwszych wrażeniach związanych z projekcją filmu dokumentalnego o swojej dobrej znajomej. Nie zabrakło wzruszeń… „Każdy, kto pamięta Anię, powinien ten film zobaczyć. Emocjonalnie to dla mnie bardzo ważna sprawa, bo ją znałem, lubiłem i troszkę towarzyszyłem w życiu. Natomiast do pierwszej premiery nie widziałem filmu i w Warszawie miałem w sobie bardzo dużo emocji. Myślałem, że uodpornię się trochę tym pierwszym obejrzeniem, ale później, gdy dzień później mieliśmy premierę w Gdyni – mieście rodzinnym Ani – to wszystko się powtórzyło. Także muszę zrobić sobie teraz przerwę od tego filmu”, wyznał nam Andrzej Piaseczny.

Dodał też, że w produkcji poruszono bardzo ważny temat, z którego każdy z nas może wyciągnąć lekcję. „Dotykamy też w filmie czegoś bardzo ważnego – choroby, chorowania. Dowiecie się z tej produkcji, jak bardzo ważne są badania. Co prawda Ani udało się przejść choroby, mimo że została wykryta dosyć wcześnie, ale my wszyscy – chociaż jesteśmy tylko myślącą kupą mięsa – powinniśmy częściej dbać o swoje zdrowie”, usłyszeliśmy.

Zobacz:  Andrzej Piaseczny o ostatnim spotkaniu z Anną Przybylską. Ma do siebie żal

Andrzej Piaseczny z Anną Przybylską w Złotopolskich

Andrzej Piaseczny, Anna Przybylska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Krytyka filmu Ania i zaproszenie od TVP – komentarz Andrzeja Piasecznego

Jak zauważył sam juror Tańca z gwiazdami jest pewna grupa osób, która pamięta wypowiedzi Anny Przybylskiej na temat prywatności. Gwiazda mocno jej chroniła i nigdy w tym temacie nie przesuwała granic. Teraz z kolei podglądamy w filmie dużą część jej rodzinnych chwil. Czy to źle? „Wiem, że jest taki podnoszony czasem zarzut, że Ania dbała o to, by nie pokazywać prywatności, a teraz pokazujemy ją dwa razy więcej. Ale na Boga! To rodzina ma prawo decydować, co chcą pokazać. Szczególnie, że zależy nam na tym, żeby ta pamięć przeżyła nas”, ocenił Andrzej Piaseczny.

Czytaj także: Dlaczego na premierze filmu o Annie Przybylskiej zabrakło Jana Bieniuka? Znamy powód jego nieobecności w Warszawie

Piosenkarza do udziału w filmie i do nagrania piosenki promującej produkcję zaprosiła Telewizja Polska. W ostatnich latach TVP unikało projektów z wokalistą. Czy tak miły telefon z Woronicza go zaskoczył? „Nie zdziwiło mnie to zaproszenie, bo wydaje mi się, że byłem kimś ważnym dla Ani. A to oznacza, że wszelkie niesnaski i wszystko, co poróżniło mnie z tą instytucją, musi chyba zejść na drugi plan. Tutaj Ania jest ważniejsza od wszelkich nieporozumień”, powiedział wokalista.

Co jeszcze nam zdradził? Zachęcamy do obejrzenia całego wideo. 

Andrzej Piaseczny o filmie ANIA
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
-25% + dostawa gratis
-25% + dostawa gratis
-25% na asortyment dostępny w... więcej»
Kod rabatowy:WIOSNA25
Zobacz
+
-25% + dostawa gratis
Online
Stacjonarnie

-25% na asortyment dostępny w butiku w Krakowie i na slowglow.pl/sklep. Dostawa gratis. Promocja nie łączy się z innymi obniżkami. Szczegóły na stronie. 

Najniższa cena serum Balansis ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 169,00 zł. Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 126,75 zł. Najniższa cena kremu Balansis ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 259,00 zł. Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 194,25 zł. Najniższa cena pilingu Aqua Your Body ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 39,99 zł. Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 29,99 zł. Najniższa cena zestawu świec ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 157,50 zł. Cena zestawu po zastosowaniu rabatu - 118,13 zł. Najniższa cena świecy ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 241,50 zł. Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 181,13 zł. Najniższa cena balsamu Aqua Your Body ze zdjęcia z 30dni przed obniżką - 119,00 zł. Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 89,25 zł. Produkty marki Polemika widoczne na zdjęciu nie są objęte rabatami.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:WIOSNA25
Zobacz
Rabat do 30% na odzież i obuwie
Rabat do 30% na odzież i obuwie
Rabat rosnący wraz z ilością p... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO
Zobacz
+
Rabat do 30% na odzież i obuwie
Online

Rabat rosnący wraz z ilością produktów w Twoim koszyku! -20% za zakup min. 2 produktów. -25% za zakup min. 3 produktów. -30% za zakup min. 4 produktów. Rabat obowiązuje na wybrane produkty. Promocja dostępna w sklepie internetowym. Kody rabatowe nie łączą się. Szczegóły na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO
Zobacz
do -30%
do -30%
Rabat do -30% na wybrane produ... więcej»
Kod rabatowy:YAY
Zobacz
+
do -30%
Online

Rabat do -30% na wybrane produkty przy zakupie min 2 sztuk. Szczegóły i oferta dostępne na www.answear.com.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:YAY
Zobacz
-25% na kosmetyki
-25% na kosmetyki
Rabat 25% na kosmetyki dostępn... więcej»
Kod rabatowy:szalonezakupy
Zobacz
+
-25% na kosmetyki
Online

Rabat 25% na kosmetyki dostępny na koicosmetics.pl. Oferta nie dotyczy zestawów. Szczegóły na stronie www. 

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:szalonezakupy
Zobacz
Rabat 25% na zakupy za min. 499 zł
Rabat 25% na zakupy za min. 499 zł
Rabat 25% na zakupy za minimum... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO25
Zobacz
+
Rabat 25% na zakupy za min. 499 zł
Online

Rabat 25% na zakupy za minimum 499 zł w sklepie internetowym www.karcher.pl. Oferta dotyczy produktów nieprzecenionych z kategorii Home&Garden i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO25
Zobacz
20% rabatu na kosmetyki Clarena
20% rabatu na kosmetyki Clarena
Rabat na cały asortyment dostę... więcej»
Kod rabatowy:SZALONE20
Zobacz
+
20% rabatu na kosmetyki Clarena
Online
Stacjonarnie

Rabat na cały asortyment dostępny w sklepach stacjonarnych i na e-clarena.eu. Promocja obowiązuje dla zamówień powyżej 100zł oraz obejmuje produkty nieprzecenione. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALONE20
Zobacz
REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.