Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny chce wziąć ślub z partnerem, a co z dziećmi? Wokalista mówi wprost

Muzyk zdobył się na szczere wyznanie!

Gabriela Czernecka 4 sierpnia 2021 10:02
Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Andrzej Piaseczny latami chronił swojej prywatności i rzadko opowiadał o swoim życiu uczuciowym. Jakiś czas temu zrobił wyjątek i dokonał coming outu. Opowiedział o tym, dlaczgeo zdecydował się ujawnić swoją orientację seksualną, zdradził, że od lat jest w szczęśliwym związku, a niedawno opowiedział także co myśli o ślubie i dzieciach. Poznajcie szczegóły. 

Andrzej Piaseczny o partnerze i ślubie

Od niedawna Andrzej Piaseczny szczerze odpowiada na pytania dotyczące jego życia prywatnego. Wokalista wyznał, że jest gejem i dziś nie ukrywa, że jest w szczęśliwym związku. Odważnie wyraża swoje poglądy i poparcie dla środowiska LGBT. „Bardzo długi czas myślałem o tym, że dotyczy mnie efekt motyla. Tzn., że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię, żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka”, mówił w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim dla Radia Zet.

Zobacz: Zaskakujące wyznanie Andrzeja Piasecznego. Artysta śpiewa o miłości do mężczyzny - zobacz CAŁY wywiad

Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Coraz chętniej udziela też wywiadów, w których zachęca do tolerancji i akceptacji tych, którzy się od nas różnią, w każdy możliwy sposób, nie tylko w kwestii orientacji seksualnej. Niedawno udzielił wywiadu dla magazynu Replika, gdzie opowiedział o tym, jak poinformował rodziców o tym, że jest gejem. Zdradził także, jak wyglądają relacje jego 83-letniej mamy z jego partnerem. 

Andrzej Piaseczny o adopcji dzieci

Teraz udzielił wywiadu magazynowi Duży Format, w którym mówi wprost: „Nie byłem przez te lata innym Andrzejem. Nie miałem obowiązku ani potrzeby mówienia o tym publicznie, ale nigdy nie uciekałem od tematu, nie zostawiałem mylących, fałszywych tropów. Już wiele lat temu mówiłem publicznie, że trzeba wprowadzić związki partnerskie dla osób homoseksualnych”, wyznał. 

Zobacz także:  Andrzej Piaseczny jest zakochany? „Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą”

Zapytany o ślub z partnerem powiedział wprost, że chciałby mieć możliwość sformalizowania swojego związku z partnerem, ale na ten moment ma świadomość, że w naszym kraju nie może obecnie na to liczyć.  Z kolei w wywiadzie dla magazynu VIVA! dwa lata temu o ślubie Andrzej Piaseczny mówił: „Nie wykluczam. Ale jeżeli tak się zdarzy, na pewno nie będzie to ślub publiczny. Nie będę tego faktu ukrywał, ale na pewno nie zrobię z tego medialnego show”. „Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie, jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad i”, wyznał wokalista w wywiadzie dla Kulis Sławy.

Andrzej Piaseczny został także zapytany o to, czy planuje mieć dzieci. Co powiedział wokalista? „Nie czuję takiej potrzeby”, odparł. 

jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.