HOROSKOP VIVY!

Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Oto Twój tygodniowy horoskop miłosny

Przepowiednia na 06.04–12.04.2020

Redakcja VIVA! 5 kwietnia 2020 18:45

Romantyczne wyznania, szczere rozmowy, trudne decyzje... Jak ułoży się Twoje życie miłosne w tym tygodniu? Sprawdź swój znak zodiaku!

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Horoskop miłosny ostrzega osoby spod znaku Barana, że w tygodniu powinny zachować ostrożność, jeśli chodzi o komunikację. Powstrzymaj się od krytyki i nie wymagaj od bliskiej osoby więcej, niż może Ci dać – wykaż się większą wrażliwością.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy nie wykluczają, że w nadchodzącym tygodniu skoncentrujesz się na podsumowaniu swojego życia osobistego. Wnioski mogą dać Ci do myślenia, ale nie podejmuj pochopnych decyzji. Samotne osoby spod znaku Byka czeka niezobowiązujący flirt, ale w niektórych przypadkach taka znajomość może przekształcić się w coś więcej.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Bliźniąt nie będą miały łatwego tygodnia pod względem miłosnym. Bez względu na to, czy jesteś zaangażowana w związek, czy poszukujesz drugiej połówki, prawdopodobnie będziesz musiała pogodzić się ze zmianami, które nadejdą w Twoim życiu. Intuicja podpowie Ci właściwy kierunek.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Tygodniowy horoskop miłosny ostrzega, że nie będzie to łatwy czas dla niektórych Raków. Relacja miłosne nie będzie układać się po Twojej myśli, a brak porozumienia z bliską osobą może doprowadzić do kłótni. Powstrzymaj emocje, aby nie pogorszyć sytuacji.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą dość napięty tydzień. Nieprzyjemna rozmowa z ukochaną osobą będzie miała zaskakujący finał – albo wzmocni Twoje uczucia, albo pozwoli podjąć decyzję o rozstaniu. Horoskop miłosny ostrzega, że wybór będzie trudny, ale trafny.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie będą narzekać na swoje życie osobiste. Prawdopodobnie pozbędziesz się wątpliwości, jeśli chodzi o prawdziwość uczuć bliskiej osoby. Samotne przedstawicielki znaku odniosą sukces miłosny, jeśli zaufają swojej intuicji.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop miłosny podpowiada, że w nadchodzącym tygodniu najważniejsza będzie równowaga. Pomimo projektów zawodowych, w które się angażujesz, nie zapominaj o potrzebach ukochanej osoby. Zastanów się, jak możesz spełnić jej pragnienia.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Przed Tobą tydzień ostatecznych wyborów. Niewykluczone, że niektóre osoby spod znaku Skorpiona zdecydują się na zakończenie obecnych związków. Gwiazdy zapewniają, że nie popełnisz błędu, jeśli zaczniesz myśleć przede wszystkim o sobie.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop miłosny ostrzega, że w tym tygodniu będziesz wyjątkowo emocjonalna i wrażliwa, a Twój zmienny nastrój może negatywnie wpłynąć na relację z ukochaną osobą. Z tego powodu nie wdawaj się w żadne spory, ale postaw na kompromis.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Pomimo romantycznego nastroju, ten tydzień może być dla Ciebie wyzwaniem. Bliska osoba może zaproponować Ci coś, na co nie jesteś gotowa. Ta rozmowa nie będzie łatwa, ale Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry czas na takie decyzje.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika prawdopodobnie zaczną rozmyślać nad przeszłością. Horoskop miłosny nie przewiduje znaczących zmian, z tym związanych, ale nie zapominaj o teraźniejszości, jeśli nie chcesz doprowadzić do kłótni z kimś, na kim Ci zależy.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop miłosny przewiduje zmiany w życiu osobistym niektórych osób spod znaku Ryb. Romantyczna atmosfera nadchodzącego tygodnia może skłonić Cię do odważnych wyznań. Nie obawiaj się swoich uczuć – los będzie Ci sprzyjał. 

Horoskop miłosny 2020, horoskop 2020
Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.